Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ko kaze da ih ne prolazimo lagano,samo kazem da ne treba ocekivati da cemo im dati golova kao Rilu.

    Comment


    • 12 u 2 meca ne verujem ali ako pokazemo sta znamo bice malo manje, ako nam bude dan mozda dodjemo i do te cifre, mozda i do vece ko ce ga znati.
      sigpic

      Comment


      • Pa nisu bas toliko losi ovi iz Irske,prosli su dva kola kvalifikacija LS,prvo i drugo,solidan je to tim cim je dogurao do treceg kola,nije za podcijenjivanje i glupo je nadati se kanonadi.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by manda View Post
          Pa nisu bas toliko losi ovi iz Irske,prosli su dva kola kvalifikacija LS,prvo i drugo,solidan je to tim cim je dogurao do treceg kola,nije za podcijenjivanje i glupo je nadati se kanonadi.
          Malo su jaci od Cukarickog.

          Comment


          • Onda ce biti po 7-0 oba meca.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by manda View Post
              Onda ce biti po 7-0 oba meca.
              Nek bude oba 1-0 taman, ne treba se zamlacivati protiv ovih pacera.

              Comment


              • Manda nisu prosli 2.kola nego su prosli samo 1 , 1.kolo nisu igrali , ima da ih nema u Beogradu a tamo ce isto petarda bar biti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Treba pustiti decu da se igraju. ;)
                  sigpic

                  Comment




                  • Ovo rupa dozivela nije.

                    Comment


                    • De ste raja Ja sam obe utakmice gledao u Grckoj i zahvalan sam zbog toga...imao sam bar kako da utopim tugu

                      Necu nikog pljuvati,ali Stanoje mora da shvati da Vukic nije vise fudbaler. Rna me odusevio,nisam mogao da verujem. Volkov je trenutno nas najbolji igrac. Edu ce pokidati ovu sezonu,zapamtite to. Tuta Bugarin nije los,ali vidi se da moze mnogo bolje. Zanima me kako ce taj Markes da igra. Scepa moze da eksplodira,ali ja bih davao sansu i Jovanci.

                      Dupla kruna je sigurna,to je jasno!

                      Comment


                      • Manga potpisuje izgleda u cetvrtak!
                        sigpic

                        Comment


                        • Moguc dolazak Filipa Djordjevica iz Nanta.

                          Comment


                          • Koji ce nam on, daj boze da je laz neka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da bude cetvrti spic

                              Comment


                              • Mislis peti.

                                Edu, Scepa, Jovanca, Mamba - zaista dovoljno. Samo da vidimo kakav je Manga pa ako je stvarno dobar kao sto kazu nek igra on levo, Neca desno a Sale u sredini i to je odlicno. U svakom slucaju mislim da je bolji od Babovica i Vukica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X