Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece BATE proci , to ce biti 1:1 tamo ili pobeda Ekranasa ... Maribor bi mogao ladno otresti Maccabi a Plzen prolazi 100%

    EDIT : Zaboravio sam upisati da ce i Malmo verovatno proci
    Last edited by Mr.M; 27-07-11, 21:26.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Nece BATE proci , to ce biti 1:1 tamo ili pobeda Ekranasa ... Maribor bi mogao ladno otresti Maccabi a Plzen prolazi 100%
      Ekranas je presmesna ekipa, sanse su minimalne da prodju jedino ako BATE bude igrao kuci kao Vojvodina protiv Vaduca.
      sigpic

      Comment


      • Tamo gde je LJUBAV – greha nema!
        28. 07. 2011. - 17:15

        Zašto se toliko voli Partizan!

        Mnogo puta smo se to zapitali svi mi, koji smo od malena svoje srce poklonili crno-belim bojama i nikada nismo našli odgovor, a nećemo ga ni naći, ubeđen sam. A i ne treba nam, ljubav je ipak iracionalna emocija…

        Nedoumica će doveka biti nedokučiva za obične smrtnike, a najbolji pokazatelj za tu konstatciju je mail koji je danas stigao iz daleke Kine. Šta mislite od koga? Pogledajte originalni tekst maila, nadam se da ćete svi razumeti, iako je napisan na engleskom jeziku.




        Congratulation to my club, to my Partizan!

        Great start in new season versus Skendija, I believe that GROBARI will enjoy in champions title and Champions league one more time! We lose first game to 3. round,but we are better than Genk, we are Partizan…

        Best to all my friends from Partizan for Grobari and Serbia!

        Cleo and family from Guangzhou, CHINA

        p.s. Please send this email for my friends and for Partizan web site. I’m togheter with my PARTIZAN and l never forget this club!
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Ne mogu da verujem da moze jedan stranac toliko da voli klub ali sam pokaz zasto smo mi GROBARI posebni ... Sretno Cleo u Kini i nastavku karijere ... Jedan je CLEO ...
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment




          • Comment


            • Nas koju stotinu protiv njihovih nekoliko hiljada i opet ih nadjacasmo... Nema dileme,ne prica se dzabe da su Grobari mozda ne najbrojniji ali sigurno najgrlatiji navijaci na ovim prostorima ,a i sire (mnogo,mnogo sire)!!

              p.s. Cleo, we love You to! Please come back
              Last edited by milanche; 29-07-11, 10:10.

              Comment


              • Krle kaze da Stanoje ostaje i ako ispadnemo od Genka. Ako je istina (a ne verujem da bi Krle nesto mutio), onda je to fenomenalno i coveku treba dati takvu podrsku.
                sigpic

                Comment


                • Samo neka Zvone dozivi tezu povredu i sve ce da bude ok.

                  Comment


                  • A dobro MVP, konacno je bio iole koristan posle 6 meseci, nemoj ga toliko pljuvati. A i sa njim mozemo da prodjemo ove.

                    Ako bude spreman, Miljkovic ce igrati umesto Rankovica.

                    Grubor kaze da cemo imati sponzora do kraja avgusta, ajde da vidimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      A dobro MVP, konacno je bio iole koristan posle 6 meseci, nemoj ga toliko pljuvati. A i sa njim mozemo da prodjemo ove.

                      Ako bude spreman, Miljkovic ce igrati umesto Rankovica.

                      Grubor kaze da cemo imati sponzora do kraja avgusta, ajde da vidimo.
                      Ako mi verujes a verujem da mi verujes, da sam u mogucnosti da mu slomim nogu po cenu ne znam cega odmah bih to uradio, bez sekunde razmisljanja. Usporava igru, nema pas unapred i sta je od svega najvaznije najbolji nas igrac u istoriji trpi zbog toga i to nikad necu da oprostim Stanoju. Sale je 5 minuta proveo na mestu pleja i odmah je dao odlucujuci pas za gol. Smesan igrac Zvone smesan, nadam se da ce se povrediti.

                      P.S. Aksentijevic treba da dobije sansu, Ranko me je razocarao, sa druge strane odusevljen sam Rnicevom igrom.

                      Comment


                      • Protiv Genka ce se skoro sigurno igrati isto kao u Belgiji ... Slazem se da bi Aksentijevic trebao dobiti sansu jer je jako brz i pozrtvovan za razliku od Rankovica koji nije puno pokazao u prvom mecu ... Levo ce sigurno biti Volkov i po meni on treba stalno biti ispred Lazevskog jer je po meni mnogo brzi i odlicno probija sto nam svakako treba ... Rnic se tamo pokazao fenomenalno i sa Ivanovom ce verovatno ciniti stopersku liniju ... Medo ce biti zadnji vezni , i onda napred Ilic-Vukic-Tomic vrlo verovatno jer ne znam ko bi drugi mogao igrati ... U spici verovatno ponovo Eduardo i Scepovic iako Scepovic ponovo nista nije pokazao i treba Jovancic da igra bez obzira na onu glupost kada je sutao posle zvizduka ...
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mali Ninkovic je izmisljen igrac za Zvoneta dok bih ja igrao ili sa Sasom Markovic a Saletom napred i rotirajucim krilom ili sa Volkovim na krilu a npr Vojom na beku opet Sale napred pre onog cije ime necu ni da spominjem vise, gadi mi se, mrzim ga.

                          Comment


                          • Nema bre nista od Aksenta u sredu, Rankovica menja Miljkovic ako bude spreman, vec najavljeno.

                            Miko kako da igra Jovancic kad ima kartone?

                            Zvone je bio odlican nekad, sad nista od toga ali prvi put otkad se vratio je bio iole koristan. Izdrzao 90 minuta, dobro se postavljao u defanzivi, bio miran na lopti i vrlo malo gresio u kratkom pasu i zadrzavanju lopte, a loptu u prostor vise nema. Jedini dobar pas je dao onda kad je Jovancic bio u malom ofsajdu, steta za to. Moje je misljenje da nam on moze biti koristan kao igrac sa klupe kad treba da se smiri igra i cuva lopta. Ovako nisam ni ja za njega ali nema sanse da ga necemo gledati u revansu i uopste ako ne dodje taj veznjak sto ga je Krle jos odavno najavio. A imam neki osecaj da ce on i Scepovic zbog tolikog pljuvanja ( koje nisu zasluzili bas u tolikoj meri) nesto znacajno uraditi u revansu, ili bar jedan od njih.

                            Samo ja se vise bojim Tomica u revansu koji je na kraju meca izgledao gore i bio umorniji i od Zvonka. Decko ima ogroman stomak i nema snage uopste. Mozda je bolje da Babic pocne mec ili Laza Markovic tu bi i Ninkovic mogao umesto Vukica pa da on bude levo a Sale u sredinu. Ali gledacemo trio Tomic-Vukic-Ilic 100% ako ne dodje do povreda jer u suprotnom ja ne vidim drugu opciju. Sale nece nista rizikovati sa prvom postavom, mozda kasnije ubaci Dzigija i dvojicu Markovica.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jovancic ima kartone ? Jao ja zaboravio da je protiv Skendije dobio zuti , o Boze me sacuvaj ... Pa ko ce nam biti izmena za napadace ? ... Ehh kako bi nam Kezman dobro dosao ali nista od toga za Genk jer i da ga dovedu ne mogu ga registrovati
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Nema bre nista od Aksenta u sredu, Rankovica menja Miljkovic ako bude spreman, vec najavljeno.

                                Miko kako da igra Jovancic kad ima kartone?

                                Zvone je bio odlican nekad, sad nista od toga ali prvi put otkad se vratio je bio iole koristan. Izdrzao 90 minuta, dobro se postavljao u defanzivi, bio miran na lopti i vrlo malo gresio u kratkom pasu i zadrzavanju lopte, a loptu u prostor vise nema. Jedini dobar pas je dao onda kad je Jovancic bio u malom ofsajdu, steta za to. Moje je misljenje da nam on moze biti koristan kao igrac sa klupe kad treba da se smiri igra i cuva lopta. Ovako nisam ni ja za njega ali nema sanse da ga necemo gledati u revansu i uopste ako ne dodje taj veznjak sto ga je Krle jos odavno najavio. A imam neki osecaj da ce on i Scepovic zbog tolikog pljuvanja ( koje nisu zasluzili bas u tolikoj meri) nesto znacajno uraditi u revansu, ili bar jedan od njih.

                                Samo ja se vise bojim Tomica u revansu koji je na kraju meca izgledao gore i bio umorniji i od Zvonka. Decko ima ogroman stomak i nema snage uopste. Mozda je bolje da Babic pocne mec ili Laza Markovic tu bi i Ninkovic mogao umesto Vukica pa da on bude levo a Sale u sredinu. Ali gledacemo trio Tomic-Vukic-Ilic 100% ako ne dodje do povreda jer u suprotnom ja ne vidim drugu opciju. Sale nece nista rizikovati sa prvom postavom, mozda kasnije ubaci Dzigija i dvojicu Markovica.

                                Imao je snage jer se krio nabije se u krilo zadnjem veznom i ne dobije loptu i ne umara se, a kada je dobije onda ima pas unazad! Jebem ti veznog igraca koji 80% pasova vrati nazad, to znaci nedostatak brzine, agilnosti,kreativnosti,mozga. U odbrani se postavljao ali su ga prolazili kao da ga nema.

                                Comment

                                Working...
                                X