Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Miko jel mozes zato sto smo te Nash i ja zamolili da to vise ne radis? Ne moras da odgovoris ;)

    Ja iskreno jedva cekam utakmice sa Genkom,imam nenormalno dobar osecaj. Moze ova ekipa mnogo,u to sam ubedjen.
    Al s obzirom na to da se najvise pljuju Scepovic i Zvonko, imam osecaj da ce da jebu kevu Genku.

    Naravno pod uslovom da Scepa bude igrao, Zvonko ce 99%.
    sigpic

    Comment


    • Jovancic mnogo bolje barata sa loptom i on treba da igra ali videcemo ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Jovancic mnogo bolje barata sa loptom i on treba da igra ali videcemo ...
        E vidis upravo je pogresno. Scepa ima nevidjenu tehniku i bolje barata loptom od Jovancica ali njegov problem je u glavi i nezalaganju, mada je prvi mec trcao kao lud a danas se sprdao tako da ponavljam vec 1000. put, protiv Genka cemo videti gde smo i za svakog igraca posebno videti gde je. Jovancic ima malo bolji finishing, bolji je u skoku i fizicki jaci. Scepa nam je jedan od najvecih talenata koji kad bi sredio glavu i igrao kako zna, mogao bi da se sprda sa svima u nasoj ligi i bude redovan strelac u Evrokupovima.
        sigpic

        Comment


        • Pa da i to vidimo , meni je svejedno , oni su napadaci i imaju zadatak da postizu golove , ko god da da nije bitno samo neka zabije u Belgiji
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            E vidis upravo je pogresno. Scepa ima nevidjenu tehniku i bolje barata loptom od Jovancica ali njegov problem je u glavi i nezalaganju, mada je prvi mec trcao kao lud a danas se sprdao tako da ponavljam vec 1000. put, protiv Genka cemo videti gde smo i za svakog igraca posebno videti gde je. Jovancic ima malo bolji finishing, bolji je u skoku i fizicki jaci. Scepa nam je jedan od najvecih talenata koji kad bi sredio glavu i igrao kako zna, mogao bi da se sprda sa svima u nasoj ligi i bude redovan strelac u Evrokupovima.


            Gurace Stanoje Scepu koliko god bude mogao...Ovo mu je velika sansa da pokaze koliko ume,a verujte mi da ume mnogo.Znam coveka. Mada ta glava je veliki problem tako da je glupo da se nadamo Dok je Jovanca siguran,solidan,dobar ali i limitiran igrac. Takvih opet nikad dosta,znas bar na cemu si
            Last edited by Ljuba90; 20-07-11, 02:26.

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post


              Gurace Stanoje Scepu koliko god bude mogao...Ovo mu je velika sansa da pokaze koliko ume,a verujte mi da ume mnogo.Znam coveka. Mada ta glava je veliki problem tako da je glupo da se nadamo Dok je Jovanca siguran,solidan,dobar ali i limitiran igrac. Takvih opet nikad dosta,znas bar na cemu si
              A jbg, naviko sam na FM sta oces.

              Videcemo sve u narednim mecevima ali Stanoje ga nece cekati citavu vecnost to je sigurno. Ako bude Jovanca bolji, uci ce u prvu kad-tad. Ako je prosle godine smeo da ga posalje u Teleoptik, onda ce smeti i ove godine na klupu. Ali ne mogu da docekam utorak i prvu pravu utakmicu ove sezone.

              Crno-beli tenk pregazice Genk!!!
              sigpic

              Comment


              • Scepovic Marko!!!!

                Comment


                • Sto diarra nije bio cak ni na klupi u ove dve utakmice sa skendijom?

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    Sto diarra nije bio cak ni na klupi u ove dve utakmice sa skendijom?
                    Nije spreman fizicki nimalo, bice spreman za cigane nadam se

                    Comment


                    • Diarra se nece naigrati fudbala ove sezone iz prostog razloga sto je po kvalitetu cetvrti spic u Partizanu. Na to pridodati da je dugo bio poverdjen i da je van takmicarske forme.

                      Jel igramo u utorak ili sredu?

                      Comment


                      • U Utorak u Belgiji u Sredu u Beogradu ... Dobrodosao Anderson
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Bez obzira na sve bolji je od scepovica sigurno.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Bez obzira na sve bolji je od scepovica sigurno.
                            O, svasta.

                            Comment


                            • Diara je najbrzi nas napadac,kada je spreman naravno.Odbrana ce biti problem i protiv Genka,u to nema sumnje na zalost.Ne mogu se sklopiti kockice za tako malo vremena... Nadam se samo da cemo u Belgiji dati bar onoliko golova koliko cemo primiti Ja bih voleo da tamo bude jedno 3:3 pa bi kuci mogli da igramo opustenije,bez moranja da pobedimo (sto uvek unosi napetost i nervozu) .Mislim da bi to bio idealan scenario po nas Mozemo mi njih na kontre ubiti tamo,samo da realizacija bude na nivou (i naravno da u defanzivi izgaramo kao nikad)

                              Comment


                              • Treba ocekivati protiv Genka da igramo samo sa Eduardom kao jedinim napadacem, a drugi zadnji vezni ce da bude Radosav Petrovic.Sto se tice odbrane na mestu desnog stopera umesto Rankovica ce biti naravno Markes i da ce Rankovic zbog veceg iskustva imati prednost u odnosu na Aksentijevica.Samo ne znam kakve su sanse da ce se Miljkovic vratiti posle povrede.

                                Comment

                                Working...
                                X