Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kleo: Svaki dan završavam Partizanom!

    Ljubimac navijača Partizana, Gabrijel Kordova Kleo ni u dalekoj Kini ne može da zaboravi na klub koji ga je izbacio u orbitu i omogućio mu transfer u najmnogoljudniju zemlju sveta.
    Kleo-Svaki-dan-zavrsavam-Partizanom


    Čovek koji je prošle godine, otprilike u ovo vreme, Partizanu omogućio plasman u Ligu šampiona, blista u Kini, a trenutni učinak mu je 10 golova u isto toliko odigranih utakmica.

    - Svaki dan mi se završava sa Partizanom! Uvek pre spavanja pogledam na interentu sve vesti vezane za moj bivši klub, odgledao sam i ovaj prvi meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Ne mogu nikad da zaboravim crno-bele, ostaće oni zauvek moj klub - rekao je Kleo.

    Vođa navale Guangžua ističe da nije iznenađenje što u Srbiji dolazi sve veći broj fudbalera iz Brazila.

    - Nije mi iznenađenje što je sve više Brazilaca u srpskom fudbalu. To je prelepa zemlja, sa sjajnim ljudima i uživanje je tu živeti i igrati, lako se čovek navikne - zaključio je Brazilac.
    sigpic

    Comment


    • Dobra vest za Partizan za Partizan, golman Briza Kurtoa se nece vratiti iz Celzija na pozajmicu, vec ce u Atletiko Madrid na godinu dana.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Odlicna vest, s obzirom na to da je i drugi golman prodat pa ce im treci golman braniti protiv nas, odnosno taj je sad prvi golman a nisu jos nikog doveli. Kurtoa je inace njima kao Reina u Liverpulu, golman koji donosi bodove.
        sigpic

        Comment


        • Mnogi '' navijaci '' Partizana po forumima su zapravo cigani verovali ili ne dotle ide zvezdin marketing kojim rukovodi izmedju ostalih i gospodin Vesic. Ne verujte skoro nicemu sto procitate u vestima i na forumima, veoma je mali broj ljudi koji ima dobre informacije ostali su ili cigani ili lupetaju. Partizan je najjaci klub na Balkanu ako izuzmemo Grke mada i sa njima moze da se igra, finansijski mozda nema najveci budzet ali jedini nema ni trunke duga, Lion, Porto, Benfika, Ajaks, decenijama posluju na slican nacin, naravno da su puno jaci od nas ali oni nisu imali ratove i sankcije. Docicemo i mi uskoro na taj nivo ali podrska mora da bude jaka sa svih strana, nevazno ko je u upravi i ko je na terenu bitno je samo da oni rade iz sve snage za sveti dres i samim tim nas obavezuju da za njih izginemo.


          PARTIZAN SAMPION!

          Comment


          • Radisa brani veceras posto je Stojke povredjen.
            sigpic

            Comment


            • Razumem ja da je ovo odradjivanje posla ali cisto zbog renomea bi trebali pobediti,bez obzira sto svakako prolazimo.Nadam se da ce ih Stanoje trgnuti za 2. poluvreme.

              Comment


              • Onaj kasapin kako je sredio Ninkovica i to sudiji pred ocima -.-
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Igrali smo preko kurca i bili totalno dekoncentrisani, svima Genk u glavi ali dobili smo i to nam je trebalo zbog koeficijenta, povredjenih nema, suspendovanih nema i idemo sad u Belgiju da pokazemo pravo lice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako me Scepovic iznervirao.. Umislio da je neki igrac.
                    Barem je Jovancic pokazao kako se sanse iskoriscavaju.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo zahvaljujući odličnom Radiši Iliću u prvom poluvremenu i golu Vladimira Jovančića u nastavku, Partizan je došao do pobede protiv Škendije u Skoplju 1:0. Sve ostalo verovatno će fudbaleri šampiona Srbije želeti što pre da zaborave i verovatno nikada više ne ponove na nekoj zvaničnoj utakmici.

                      Očajno, mlako i bez igre izgledao je Partizan u prvom poluvremenu revanš meča sa timom iz Tetova. Osim pomenutog Radiše Ilića, nijedan igrač crno-belog tima nije zaslužio prelaznu ocenu u tom periodu igre. Samo zahvaljujući nepreciznosti domaćih igrača i sjajnom Iliću na golu "parni valjak" je sačuvao mrežu. Ređale su se šanse pred golom našeg prvaka, ali Škendija, odnosno, njeni fudbaleri nisu pogodili mrežu.

                      Da su Hasani i Sali iskoristili svoje šanse Škendija bi na pauzu otišla sa barem dva gola prednosti. U lošoj igri Partizana prednjačio je Ranković, koji nikako nije uspevao da zaustavi napadače ekipe iz Tetova, kao i vezni red koji je bio očajan. Na sredini terena Škendija je lako dolazila do prednosti, pre svega boljim trčanjem i kombinovanjem.

                      Tek u finišu prvih 45 minuta zapretio je Šćepović, ali je loše reagovao u izglednoj prilici pa je golman Zendeli lako intervenisao.

                      U drugom poluvremenu viđena je bolja igra gostiju, ali daleko je to od onoga što želi trener Partizana Aleksandar Stanojević. Šćepović je imao šansu posle 15 minuta igre u drugom delu, bio je sam sa Zendelijem, ali opet je golman Škendije izašao kao pobednik u njihovom duelu.

                      Kao džoker u srpskoj ekipi pojavio se Vladimir Jovančić. Pojačanje crno-belih iz Rada je u igru ušao u 64. minutu umesto ne baš primetnog Eduarda. Posle samo nekoliko minuta Sarajlija se upisao u listu strelaca. U trku je Jovančić šutirao sa 16 metara i savladao Zendelija.

                      Kao da je taj gol "ubio" igrače Škendije, pa su u nastavku i oni delovali prilično bledo. Partizan je imao novu šansu kasnije preko Šćepovića, ali lopta nije htela da sluša napadača. U 75. minutu za crno-bele debitovao je mladi Ninković, koji je imao jednu šansu, ali je golman Škendije dobro intervenisao.

                      Tek u 88. minutu zapretio je na drugoj strani Mustafi, međutim, lopta je prošla pored gola Ilića.

                      U finišu utakmice popustili su živci igračima Škendije, pa je Huseini namerno udario Ninkovića i sasvim zaslužno dobio crveni karton.

                      Partizan se sada okreće Genku, narednom rivalu na putu ka Ligi šampiona.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Miko zasto kopiras tekstove sa sajtova, nema potrebe za tim uopste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Miko,dosta je bilo sa tim ;)

                          Jovanca mora da ide u prvu postavu,zver od igraca...

                          Ovo je bilo odradjivanje posla,vidi se da smo Srbi Ne brinite se nista,prolazimo Genk ;)

                          Comment


                          • A zasto da ne kopiram ,neki ne citaju pa da ubacim neki interesantan tekst ,ovo je forum za diskusije ... Naletim na neki tekst i ubacim koji se meni svidja... Meni se Partizan danas nije svideo , ako je igra za 2-3 bila u Srbiji od 5 ova je za 0.1 ... Jako lose , mora zA Genk bolje ... Jovancic zabio i on treba da bude starter a ne Scepovic koji pokusava da prolazi golmana 2 puta a to ne uspeva ... Tomic prvo poluvreme nikako nije iskoristio za dobijenu priliku. Radisa Zar Radisa moze onako braniti ... Garant mu ranije kosa smetala ... Aksentijevic danas nije bio kao u BG ali solidno ... Volkov se previse ubacuje u sredinu , treba da samo pici po beku na levoj strani i centrira i radi odbrambrene zadatke ... Ivanov dekocentrisan , treba nam pod hitno jedan stoper jer ce nas Genk ubiti , losi su nam stoperi , Rankovic igra na neprirodnoj poziciji i to mu ne odgovara, Ivanov se preplasio u oba meca , sto nzm ... Videcemo kako ce ovaj Braziliac odigrati , Sale i Zvonimir daju sve od sebe ali moraju da shvate da su stari , treba mladi da dolaze , vise je Ninkovic pokazao u 15 minuta nego Sale u 90 ... Ninkovic je nasa mlada nada ako ga ne prodaju , ne boji se sutati i lepo je sutnuo , steta sto nije zabio ... Edu danas slabije nego u BG ali da se to popravi i da on i Jovancic igraju rpotiv Genka , Scepovic misli da je Messi ... Koga sam preskocio Da , Medo je igrao prosecnu partiju , dosta ga se prolazilo tj preko nejgove pozicije , morao je bolje zatvarati , Babovic bolji od Tomica ... Tomic treba levo da igra na Ilicevoj poziciji ... Valjda ce se do Genka stvari popraviti bar toliko da izvucemo pozitivan rezultat za Beograd
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Miko zato sto to moze svako od nas da sastavi i svi smo videli sta je danas bilo na terenu.

                              Ljudi nemojte se baviti nikakvim analizama do meca sa Genkom, tek ce tu da se vidi gde smo. Ovde smo odigrali dovoljno da se odradi posao i ukupno 5:0 jos bolje nego prosle godine u ovoj fazi. Protiv Genka cemo analizirati, ja prvi naravno. Ovako smo igrali i prosle godine protiv Pjunika tamo, samo sto je odbrana bila sigurnija. Sto se tice Jovancica, ima kvalitet za Partizan ali ajde da damo Scepi sansu u pravom mecu pa da vidimo kako ce da igra i koliko ce da se trudi samo sto nece igrati ni Jovancic ni Scepovic u Belgiji jer cemo igrati sa 2 zadnja vezna, jedino ako Stanoje bude izbacio Babovica ili Zvonka ali to je gotovo nemoguce tako da ce cekati svoju sansu sa klupe 99%. Kad se zavrsi utakmica sa Genkom, onda cemo da raspalimo diskusiju a do tada treba da budemo optimisti jer imamo dobar tim i dobrog trenera i tek sad treba da zagrizu i verujem da hoce. NAPRED PARTIZAN!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Miko jel mozes zato sto smo te Nash i ja zamolili da to vise ne radis? Ne moras da odgovoris ;)

                                Ja iskreno jedva cekam utakmice sa Genkom,imam nenormalno dobar osecaj. Moze ova ekipa mnogo,u to sam ubedjen.

                                Comment

                                Working...
                                X