Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja stvarno ne znam sto se ljudi toliko boje tog Genka.

    Samo da dodje novi stoper i prolazimo i to. ;)
    sigpic

    Comment


    • Da, stvarno ne razumem kataklizmicno raspolozenje (koje ce sigurno zavladati), dosao vam je najtezi protivnik, ali nije to Arsenal pa da sada svi kukaju. Bice vam tesko ali revans je u Beogradu, tako da bez panike.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Pitanje je samo da li ce naci stopera na vreme.Mislim i da bi Rankovic mogao da odradi dobar posao protiv njih.
        Jedina nedoumica koja bi trebala biti da li baciti Aksentijevica u vatru protiv Genka ili ce Miljkovic zauzeti njegovo mesto?

        Comment


        • Ako ne dodje stoper onda Miljka na stopera jer Rankovic nema visinu a na beka Rankovic ili Aksentijevic ali ja se nadam da ce ipak doci neko, pa makar i rezervnog stopera da kupimo da ga licenciramo za 3. kolo a tog za prvu postavu nek nadju do 4. kola.
          sigpic

          Comment


          • Ja mislio Rankovic visi od Miljkovica kad on 173, a Miljko 185.
            Miljkovic bi trebalo da igra u revansu pa bi mogla to da bude generalna proba sa Ivanovom pred duel sa Belgijancima.Lazevski je poceo da trenira, mozda u skorije vreme Volkov igra na poziciji levog krila u pojedinim utakmicama.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              Ja mislio Rankovic visi od Miljkovica kad on 173, a Miljko 185.
              Miljkovic bi trebalo da igra u revansu pa bi mogla to da bude generalna proba sa Ivanovom pred duel sa Belgijancima.Lazevski je poceo da trenira, mozda u skorije vreme Volkov igra na poziciji levog krila u pojedinim utakmicama.
              Nece Lazevski umesto Volkova jer Stanoje ne vidi tako vezni red.

              Ma nek dovedu nekog stopera koji ce kasnije biti rezerva pa posle nek pazljivo odaberu onog za prvu. Ako smo sa Jovanovicem dosli do LS prosle godine mozemo i sa nekim drugim, samo nek ga dovedu.
              sigpic

              Comment


              • Pregovara se sa Jovicom Vasilicem

                Comment


                • On bi trebao da bude kao alternativa?
                  Vidim da je trenutno clan Sloge.

                  Comment


                  • Zar on nije desni bek?

                    Solidan igrac ali mislim da nam trebaju bolja pojacanja.
                    sigpic

                    Comment


                    • To su Djurine bombe.

                      Comment


                      • Tu informaciju sam cuo sinoc.LBJ mi je rekao,pa posto ne znam kad ce da bude online jer je kuci rekoh da stavim umesto njega.Kaze da je dobar igrac i to bas dobar.On je clan Sloge iz Kraljeva,ali je na pozajmici u Slobodi SP.

                        Comment


                        • Pa svejedno je desni bek, doduse treba nam i to ali prvo stoper pa cemo lako za ostalo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bek je, i 100% potpisuje za Partizan.Sad mi je rekao decko koji igra za Slobodu da Vasilic prelazi u Partizan 100%

                            Comment


                            • Originally posted by Drazen 3 View Post
                              Bek je, i 100% potpisuje za Partizan.Sad mi je rekao decko koji igra za Slobodu da Vasilic prelazi u Partizan 100%
                              Lepo, ali njega su mogli potpisati i 31. avgusta jer nam nije prekopotreban i tu imamo resenja. Gde je stoper majku mu jebem, bilo kakav stoper?
                              sigpic

                              Comment


                              • Za sad nema nista,ostace Rankovic da igra na poziciji stopera.

                                Comment

                                Working...
                                X