Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Gde nestade ona izjava da ce Partizan naci adekvatnu zamenu za Savica ... Nigde zamene Boze ... Jao kakvih rupa imamo u temi
    Luizao je bio kapiten mlade reprezentacije Brazila u generaciji sa Davidom Luizom, Patom... Napravismo od Savica Dzona Terija jbt, bio decko godinu dana igrao prodao se, ni prvi ni poslednji, srecan put majstore i kraj price vise...

    Comment


    • Ja i dalje ne mogu da verujem da se ljudi plase Skendije.

      Evo, rece vam MVP ko je Luizao pa da ne ponavljam. Proveren je igrac kom fali utakmica u nogama ali veoma pametan i igracki je prilicno kompletan. Tako da je odlicno pojacanje i trebalo bi brzo da se uklopi.
      sigpic

      Comment


      • JA sam cuo da Luizao nije ni prijavljen za Skendiju doduse moze se ja msm zameniti 24 sata pre meca niti govore da ce igrati niti da ce ostati


        BRAZILSKI štoper Luizao, koji je na probi u Partizanu, igrao je u drugom poluvremenu protiv Jagodine, ali s obzirom na fizičku pripremljenost, pre će se vratiti s probe u Brazil nego što će potpisati ugovor.

        Iako zna fudbal, očigledno je da mu je neophodno vreme da „stigne“ ekipu. A, Partizan nema vremena, jer mu je potreban štoper koji odmah može da igra.

        - Još je rano da ocenjujem Brazilca - više je učtiv gest trenera Stanojevića nego iskren odgovor, što samo nagoveštava prethodni zaključak.
        Last edited by Mr.M; 11-07-11, 11:38.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Miko,ajde bar ovde nemoj da mi kopiras vesti sa portala...ostavi samo link ako hoces ;)

          Comment


          • A gde su BOMBEEEEEE? Jel je zamena za Savica koji je prodat za 10mil Funti MaSLAC ? Jel to ta bommba

            Comment


            • Nisam nista sa sportala postavljao 3 dana xD. .. I napisao sam samo onu prvu recenicu pa sam potrazio jer znam da sam negde citao pa editovao ... Luizao ne ostaje , izgleda da su nam stoper Stankovic i Ivanov Obojica vreme ukupno oko 700 hiljada
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Nisam nista sa sportala postavljao 3 dana xD. .. I napisao sam samo onu prvu recenicu pa sam potrazio jer znam da sam negde citao pa editovao ... Luizao ne ostaje , izgleda da su nam stoper Stankovic i Ivanov Obojica vreme ukupno oko 700 hiljada
                Verovatno si mislio da umesto m napises d pa oni vrede ukupno 700k. Kakve to veze ima samo mi objasni? Ivanov je odlican igrac a Stankovic dobar backup stoper koji moze da odigra protiv Skendije ali nece on igrati vec ce Rankovic jer Stanoje nece 2 stopera koja igraju levom nogom i to je receno jos odavno ali ocigledno ne pratis dovoljno ono sto se desava u klubu. A vrednost igraca nikad nije bila merilo, pa Zuka, Mo, Mamba i Tosic su dosli za nesto vise od milion pa se seti kako je Partizan tada igrao.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  A gde su BOMBEEEEEE? Jel je zamena za Savica koji je prodat za 10mil Funti MaSLAC ? Jel to ta bommba
                  bommba ne verujem ali ni Savic nije dosao sa jacim preporukama od Maslaca. Drugo Eduardo je tata a Ivanov je zver o Volkovu da ne pricam decko drzi celu stranu iz drkanja. Oni su klasna pojacanja treba nam jos 2 igraca da to bude odlicno.

                  Comment


                  • Ja se nadam da ste u pravu , ja sam optimistican ali imaju rupe , treba nam stoper , uvek se moze povrediti neki igrac i napravice se maskenbal ... Uvek treba imati 3 igraca na svakoj poziciji , startera ,rezervu i jednu zamenu kad zagusti ...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Znaci treba imati 33 igraca u ekipi

                      25 je dovoljno sto se mene tice

                      Comment


                      • Slazem se za Savica, ali i sam znas da smo imali Marka kao drugog stopera i nama sada odmaH treba DRUGI stoper ne zamena. Malac sigurno ne moze odma da igra. Fali nam ODLICAN drugi stoper, krilo ali bombe!

                        Comment


                        • Inace, po meni je trenutno najbolje resenje na stoperu Frimpong, koji je izuzetno talentovan a igraci B tima ne moraju da budu registrovani ako su rodjeni posle 1.1. 1990. Proci cemo mi njih i sa Rankovicem, ali s obzirom da cekamo stopera ja bih stavio Frimponga da vidim kako ce se pokazati a pripremne utakmice je dosta dobro odradio. Dosta je mlad i na njega se racuna sledece sezone ali protiv ovih moze da odigra i popuni tu rupu.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.partizan.rs/14289-markovi...profesionalci/

                            Ovo ce biti strasni igraci ;)

                            Comment


                            • Ne treba imati 33 igraca , 25 bi dovoljno ako racunamo da ih 8 moze igrati na vise pozicija ;)...
                              Evo kakav nam je tim sada

                              GK : Stojkovic,R.Ilic,Zivkovic
                              DR : Rankovic,Miljkovic,Aksentijevic
                              DC : Ivanov,Stankovic,Luizao(Ako ostane)
                              DL : Volkov,Lazevski,Kizito
                              DMC : Medo,Brasanac,Rankovic(?)
                              MR : Babovic,Tomic,Davidov
                              ML : Ilic,Tomic(moze i levo i desno)
                              AMC : Vukic,Babic,S.Markovic,Ilic(moze i najisturenijeg veznog)
                              FC : Jovancic,Scepovic,Eduardo,Diarra

                              Imamo tacno 25 igraca ako ne racunamo Ninkovic,Lazara Markovica i Kamberovica ... Ali ovih 25 nije dovoljno , trebaju nam jos 2 stopera , jedan glavni i jedan rezervni , jbt ako se jedan povredi mi ponovo u timu nemam stopera ... Treba Kizita prodati i menjati ga za nekog centralnog stopera. Treba nam rezervni DMC , to ce verovatno Rankovic igrati kada se Miljkovic oporavi iako bi ja desno pre volio videti Rankovica a Miljkovic da bude rezerva a da se na DMC dovede neka jaca rezerva ili da Markovic ili Babic budu rezerve na toj poziciji... Desno bi trebali Babovic i Tomic kao zamena a Tomic da ulazi i na levu ako zatreba ... Levo bi onda po ovoj strukturi igrao Ilic koga bi ja licno voleo videti kao AMC a Tomica kao ML ali nista od toga ... Nzm je li Davidov ML ili MR , ja sam ga upisao gore kao MR ali nisam siguran ;) Napad bi nam trebao jos jedan igrac jacine Scepovica od prosle godine cisto da ga imamo za svaki slucaj ... Ima dosta rupa u timu nazalost ali videt cemo na sto ce to sve liciti vec prekosutra protiv Skendije
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • 1. Zivkovic je na pozajmici u Metalcu.
                                2. Na Kizita se ne racuna.
                                3. Davidov je sve osim MR.
                                4. Brasanac nije DMC i tu ce pre uskociti Sasa Markovic.
                                5. Babic nikako ne moze biti rezerva na DMC.
                                6. Popunjeni smo u napadu, imamo 5 dobrih napadaca.
                                7. U 25 nisi racunao Lazu i Dzigija koji su danas potpisali profesionalne ugovore i oni ce takodje uskociti kad bude trebalo.

                                A sad 8. i najvaznije:

                                Sasa Ilic nikako, ali nikako ne moze da se smatra kao ML ne znam koji si ti fudbal gledao u zivotu i da li si gledao 3 utakmice Partizana. Covek je klasicni AMC a to sto igra blize levoj strani ne znaci da je krilo vec mi prakticno igramo sa 3 AMC.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X