Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nikako svrsavati ali treba biti zadovoljan igrom i time da se konacno krecu bez lopte.Ako tako nastave,zime nema.

    Brate posto si verovatno i igrao sa Scepom,sta mislis oce srediti glavu i pokazati sta zna?Kad igra kako zna stvarno je uzivanje gledati ga i sigurno moze da bude bitan igrac za nas a i da napravi karijeru.
    sigpic

    Comment




    • Genije
      Attached Files

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Ja i dalje ne verujem da je odbranio penal.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ma nikako svrsavati ali treba biti zadovoljan igrom i time da se konacno krecu bez lopte.Ako tako nastave,zime nema.

          Brate posto si verovatno i igrao sa Scepom,sta mislis oce srediti glavu i pokazati sta zna?Kad igra kako zna stvarno je uzivanje gledati ga i sigurno moze da bude bitan igrac za nas a i da napravi karijeru.
          Nisam stariji je on od mene, ne znam jesam li ovde pisao ili na nekom drugom forumu ali mi od Pedje Mijatovica nismo talentovanijeg igraca imali normalno ako se izuzme da je potpuno poremecen ali sto se tice skill-a od Pedje nismo ovo imali, Scepakadabra!

          Comment


          • Prvi golman bre

            Da prokomentarisem malo novajlije...

            Rankovic-Mene licno odusevio...Bolji od Miljka na desnom beku,a moze da igra i na jos nekoliko pozicija.Vidi se da covek zna fudbala,ima mozga i veliki radnik.
            Ivanov-Zver od igraca.Malo sporiji,ali ce to da se ispravi na pripremama.Ne panici,ne gresi mnogo,odlicno "otima" loptu.Visok,dobro igra glavom.Odlicno pojacanje.
            Volkov-Najbolje pojacanje bez dileme.Nisam ocekivao da bude ovako brz i prodoran,a jos plus zna i da je baci u bunar kako valja.Strasan igrac.
            Edu-Gol igrac.Nece taj masiti zicere.Ubitacna levica,zna i desnom.Najbolji sigurno spic u poslednjih nekoliko godina na nasim terenima.

            Igrom sam prezadovoljan,tecna je.Nema gusenja lopte,dobri pasovi u prostor,odlicna saradnja sa ofanzivnim bekovima.Jos samo da se sve linije tima uigraju i bice to fantastican tim.

            Jedina mi je dilema u napadu...Da li ce igrati Scepa koji se evidentno popravlja,ili Jovancic koji izgleda zna mnogo vise nego sto je bilo ko ocekivao...?

            Edit: igrao sam ja sa oba Scepovica kad sam bio klinac do duse na livadi iza zgrade,ali tada se vec videlo da su veliki talenti...Mladji je uvek bio za nijansu bolji od starijeg.Samo ta glava da se sredi.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Nisam stariji je on od mene, ne znam jesam li ovde pisao ili na nekom drugom forumu ali mi od Pedje Mijatovica nismo talentovanijeg igraca imali normalno ako se izuzme da je potpuno poremecen ali sto se tice skill-a od Pedje nismo ovo imali, Scepakadabra!
              Nisi pisao a svakako treba sa njime raditi.Iskreno mislim da ce da sipa ko lud ako dobro pocne sezonu i dobije samopouzdanje.

              A zar nisi ti bio Ljajicev cimer u toj generaciji 91?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Nisi pisao a svakako treba sa njime raditi.Iskreno mislim da ce da sipa ko lud ako dobro pocne sezonu i dobije samopouzdanje.

                A zar nisi ti bio Ljajicev cimer u toj generaciji 91?
                Ma na par tekmi u reprezentaciji, nikada nisam bio ja u Partizanu si lud

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ma na par tekmi u reprezentaciji, nikada nisam bio ja u Partizanu si lud
                  Pa nzm,secam se da si jednom rekao da si bio Ljajin cimer pa pitam.

                  Inace mi se mnogo,mnogo svidja to sto racunaju na ove najmladje u prvom timu.Momci vrede i treba ih gurnuti u vatru.Rizik koji moze mnogo da se isplati.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nece Markec,Ninkovic i ostala decurlija imati neku ozbiljnu ulogu,rano je jos...izgorece.Ali im je zato sada pruzena prilika i stavljeno im je do znanja da se na njih oooozbiljno racuna u ne tako dalekoj buducnosti...Mene su klinci odusevili

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nece Markec,Ninkovic i ostala decurlija imati neku ozbiljnu ulogu,rano je jos...izgorece.Ali im je zato sada pruzena prilika i stavljeno im je do znanja da se na njih oooozbiljno racuna u ne tako dalekoj buducnosti...Mene su klinci odusevili
                      Ma znam a pod guranje u vatru sada sam mislio na Brasanca,mislim da je decko spreman.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja bih voleo da vidim Brasanca sto je vise moguce u igri...Kazem,klinci su vanserijski talenti,bukvalno svi...Mozda ce i povremeno dobijati priliku da to dokazu,Stanoje je ipak car

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          I ja bih voleo da vidim Brasanca sto je vise moguce u igri...Kazem,klinci su vanserijski talenti,bukvalno svi...Mozda ce i povremeno dobijati priliku da to dokazu,Stanoje je ipak car
                          Pazi,neko od mladih veznjaka ce morati da dobije sansu jer ce Zvonko kad-tad da se povredi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma klinci su vec sad bolji od Tomica,nema tu dileme

                            Comment


                            • Tomic je moja nada ;) samo da dobije sansu da igra konstantno ima da ih pocepa sve

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Tomic je moja nada ;) samo da dobije sansu da igra konstantno ima da ih pocepa sve
                                Znaci dobijas procenat od njegove prodaje.

                                Ma mogao bi i on da bude dobar igrac i da nam bude bitan faktor,samo i on malo glavu da sredi.Potencijala itekako ima samo treba svaki mec da igra kao derbije.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X