Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ma dzaba nama sto je talentovan,kada ga ne razvijamo za sebe,vec za druge...
    On ce trenutno doprineti vise nego bilo koji igrac tako da je to najbolje moguce resenje jer je nuzno da u nekom ciklusu od 5 godina imamo bar 3 finih evropskih preformansi da bismo stekli reputaciju i onda dovodili ono sto mozemo sa ovim parama a ne kao sada da te pola igraca odbije jer nece u Srbiju.

    Comment


    • Navijači Vardara, Komiti, poručili su na svom forumu da su spremni da zajedničkim snagama sa Grobarima navijaju protiv Škendije, međutim, upozoravaju da neće tolerisati zastave Grčke, kao ni PAOK-a na stadionu "Filip Drugi".
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Dosao Paseko definitivno! Neka mu je sa srecom i neka uvali jedno 20-30 komada

        Comment


        • Fala Bogu

          Comment


          • Je l' zna neko kad ce biti karte na prodaji protiv Shkendije?
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment




            • Navodno je ovaj baja na probi,igra na poziciji levog krila...

              Mada cim je na probi,znaci da od njega nema nista

              Comment


              • Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/33...rankovi%C4%87a

                  Sad sam slucajno naleteo, da li je ovo tacno, ne secam se da je on bio u bilo kakvim kombinacijama, mada ne pratim bas toliko intenzivno spekulacije...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pravo da ti kazem,nemam pojma...ali bi bilo super imati jednog takvog iskusnog univerzalca

                    edit : posto se Miljko povredio,zurimo da dovedemo desnog beka...kazu ljudi da je 100% to Pauljevic iz Hajduka. Jel zna taj nesto?
                    Last edited by Ljuba90; 22-06-11, 17:16.

                    Comment


                    • Potpisao je Rankovic.

                      Comment


                      • Miljkovic pauzira 4 nedelje i nadam se ne vise od toga.Drago mi je da cujem da smo sa Rankovicem potpisali samo jednogodisnji ugovor.Dobro ce on da radi posao protiv Skendije, al ne znam koji su njegovi dometi.Covek je za mene enigma.

                        Comment


                        • http://www.sportske.net/vest/domaci-...bor-44745.html

                          ''Ta priča je završena pre i nego što je počela. Prosinečki i Vasilijević su dolazili u Moldaviju i ubeđivali me da dođem na Marakanu, ali se mom tadašnjem klubu Šerifu nisu obratili zvaničnom ponudom. Zaista, muka mi je više od te priče o Zvezdi i navodnom Partizanovom 'otimanju'. Neću više da se vraćam na to. Partizan je najbolji izbor za mene u svakom pogledu'

                          ''Mnogi plasiraju priče kako će ove sezone biti mnogo teže osvojiti titulu, a ja baš mislim suprotno. Još smo jači nego što smo bili, i psihički i fizički. Imamo pobednički mentalitet, a Zvezdi je baš to veliki problem'

                          'Partizan je veliki klub, sa više rešenja na svakoj poziciji, pa nemam prava da se na bilo koji način opuštam. Svaki trening doživljavam kao priliku za novo dokazivanje'', izjavio je Volkov.
                          CZ-JK-Elton John-Diva

                          Comment


                          • http://www.partizan.rs/12864-krstaji...zainteresovao/

                            Kakva faca,kakav radnik...Tek je izasao iz kopacki i radi dan i noc da bi pomogao svom voljenom klubu.Krle hvala ti!

                            Comment


                            • Podsetnik:

                              Veceras u 20.00 Partizan-Olimpija na SK+. ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Vukic iz penala 1-0

                                Comment

                                Working...
                                X