Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma znam da Ivanov kida ali ako vec mozemo domaceg igraca bolje je,jer nesto nisam optimista po pitanju Babovica i Tomica u LS i tu bih doveo nekog stranca,kao i spica jer Jovancic nema taj kvalitet i on ce biti dobar u rotaciji.Tu je Dijara,ali je pitanje kakav ce biti posle povrede.Ali ako se stvori brz i kreativan vezni red,moze i on da sipa bez problema,samo da bude onaj stari.

    Po meni prvo treba da gledamo da se pokupe domaci igraci koji valjaju,a posle da se sa strancima popunimo tamo gde smo tanki.Ali ne sumnjam u Djuru,Krleta i Stanoja.
    sigpic

    Comment


    • Ako planiramo da ponovo udjemo u LS,moramo da dovedemo vanserijskog napadaca,naravno za nase uslove...ako do toga ne dodje,mozemo samo da mastamo o cuvenoj musemi na centru terena

      Comment


      • Ladno sam trenirao fudbal sa Ninkovićem što je sad ušao u prvi tim iz omladinaca
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ja sam igrao sa oba Scepovica,ziveli su u mom kraju

          Comment


          • Dobar je mali Nikola ja sam bio malo stariji od njega ali smo imali treninge u isto vreme , dečko je čak igrao i za starije i za svoje godište ali je stvarno pržio tad ...
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Bice ovo jedan od boljih prelaznih rokova u poslednjih 10 godina, NAPRED PARTIZAN!

              Comment


              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=518870

                Dragan Mance dobio ulicu!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash
                  Cemu ova glupost i cemu kvarenje teme?To sto ne volis Partizan ne znaci da treba ovde da skrnavis.Ja jesam pisao u temi Zvezde ali samo onda kad je pomenut Partizan i branio sam svoj tim(kasnije sam obrisao celu tu raspravu).Mi dakle tamo ne pisemo,dok ovde stalno neko ima nesto protiv Partizana.Razumem da ne podnosite Partizan isto kao sto ja ne podnosim Zvezdu ali onda nemojte ni gledati ovu temu.

                  EDIT:Pominje se da bi mogao da dodje brazilski stoper Glauber,bivsi igrac Sitija i Nirnberga,jednom je nastupio i za reprezentaciju.Ne znam koliko je informacija tacna,MVP ce verovatno moci nesto vise da kaze o ovome.
                  jos prosle nedelje vam se sam nudio(sto dovoljno govori ) a danas je bio na pregovorima i najverovatnije potpisuje... tako da ako dodju jos jokic ili ivanov savic je pa pa...

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    jos prosle nedelje vam se sam nudio(sto dovoljno govori ) a danas je bio na pregovorima i najverovatnije potpisuje... tako da ako dodju jos jokic ili ivanov savic je pa pa...
                    Nisam ni cuo to za njega,jbg u frci sam ovih dana i to velikoj,znam za Ivanova i Jokica.

                    Savic ide za 8-10 miliona ako neko ponudi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      jos prosle nedelje vam se sam nudio(sto dovoljno govori ) a danas je bio na pregovorima i najverovatnije potpisuje... tako da ako dodju jos jokic ili ivanov savic je pa pa...
                      Covek je sjajan igrac a Savic ako ode za 8 miliona ja sam vise nego srecan.

                      Comment


                      • Originally posted by dr.dule
                        da li ce za savica dati 7 miliona evra? pa za vidica dali 5 miliona dolara. ako i prodaju za 7 od toga vozdu od borce ide 40% plus onih 500hiljade sto ste mu ostali duzni letos plus jos 500 koliko kosta podrska Toletu koliko ce te morati dati . montenigersi iz borce znaju dobro da naplate dil.
                        Borci ide 40% samo do 2 miliona, nikome ne dugujemo ni dinar a to sto ogorceni cigani dolazi na temu FK Partizan a ja vasu nikad nisam ni pogledao a ne postovao samo o vama govori. Kao sto je rekao jedan veliki as jednom mozda zvezda bude sampion za 5 godina mozda malo kasnije... Smesni ste a Dragana Dzajica su iz CZV oterale dzukele koje su i danas u ciganiji i koji vam nece dati nikada da budete ono sto ste bili, okanite se nas i Toleta kada oterate Gorana Vesica iz kluba mozda i bude nesto od vas do tada mozete samo da se secate i da se bavite nama i nasim prelaznim rokovima, jadni ste.

                        p.s.







                        Golovi nogom ciganima? Golovi na vaznim tekmama? Da ne kacim QPR sad i da ne spamujem temu. I kad srce jednom stane znaj na nebu verno ti je! D.M. 9


                        EDIT: Prestani da dovodis u pitanje ulicu Dragana Mancea to sto je tebi trn u oku i sto raznorazni ciganski heroji do sada nisu dobili ime ulici je tvoj problem ne nas otvori temu za to pa spamaj ovde treba da se prica o Partizanu prelaznim rokovima glasinama nasim asovima i nasim uspesima a ne da nam ti solis pamet kako ti znas ovo ti znas ono.
                        Last edited by LBJmvpFORlife; 14-06-11, 22:43.

                        Comment


                        • Originally posted by DovlaBGD
                          Vi ste najvecu ekspanziju imali za vreme tita.
                          Krcun je njihova ikona,njemu se jos i dan danas mole i zahvaljuju za vecerom (koja se sastoji od budjavog leba i novina sa naslovnom stranom "Partizan nastavlja dominaciju")

                          DOMINIRAJ!

                          Comment


                          • Originally posted by milanche View Post
                            Krcun je njihova ikona,njemu se jos i dan danas mole i zahvaljuju za vecerom (koja se sastoji od budjavog leba i novina sa naslovnom stranom "Partizan nastavlja dominaciju")

                            DOMINIRAJ!
                            Do godine cemo jos vise da izdominiramo ako je to uopste moguce, ekipa ce biti za 30% jaca.

                            Comment


                            • Pregovara se sa Sabalalinim menadzerom, nista jos normalno ni blizu potpisa ali moram da kazem : AJDE BRE!

                              Comment


                              • Ko je najbolji igrač Partizana?

                                "Uvek - Saša Ilić. Da li najbolje igra ili ne, to je drugo.''

                                Stanoje tata!

                                Comment

                                Working...
                                X