Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A da,da...zaboravih

    A i ja bih Necu prodao,ali ne verujem da je Radovic neki upgrade u odnosu na njega...jer Neca ako smiri glavu,bice strasan igrac...mada su male sanse za to

    Comment


    • Ma prodace oni Savica prvom prilikom, cim neko da konkretnu ponudu.

      Ovamo price o podmladjivanju ekipe, a hoce da prodaju jednog od najperspektivnijih stopera u evropi. Nisu produzili ugovor sa Tagoe-om, koji bi nam mnogo znacio u evropi. Pustili su Smiljanica i Ilieva....uvek ista prica sa upravom.

      Comment


      • Odbijena ponuda Milana od 6.5 miliona za Savica. Bravo Djuro!

        Comment


        • Originally posted by Astore View Post
          Ma prodace oni Savica prvom prilikom, cim neko da konkretnu ponudu.

          Ovamo price o podmladjivanju ekipe, a hoce da prodaju jednog od najperspektivnijih stopera u evropi. Nisu produzili ugovor sa Tagoe-om, koji bi nam mnogo znacio u evropi. Pustili su Smiljanica i Ilieva....uvek ista prica sa upravom.
          i prodace ga. Odavno su oni prestali da gledaju interes partizana,svake godine ista prica prodaju igrace,kazu kako je cilj ulazak bar u ligu evrope i onda udjemo u LS i svi u glas kako je to nevidjen uspeh bla bla...I na tome se zaustave,ni ne razmisljaju da odu korak dalje posto moraju svoji dzepovi i licna zadovoljstva da se ispune,banda je to lopovska,jedino sto valja su krstajic i stanojevic ali zalizani upravlja celom stvari jbg,realno stanje u fudbalu.

          Comment


          • Djuric je najuspesniji predsednik Partizana u istoriji smesno je tako govoriti o njemu covek je zmaj.

            Ako nekog interesuje doveli smo 2 igraca iz OFK-e najverovatnije Markovic i Petkovic sto je jedna od boljih vesti. Supertalentovani obojica.

            Comment


            • I pretpostavljam da ce i oni uzeti 40 %(ili tako nesto) od narednog transfera.Dolaskom stopera(racunam barem na Jokica) ostao jos samo da se dovede napadac za prvu postavu.
              Realno Snajde ma koliko god ga ne voleo je uspeo da kao predsednik malo smanji dugove.

              Comment


              • Iako prodaju Savica,uzece odlicne pare i dovesce adekvatnu zamenu + ostaje kes za jos bolje popunjavanje redova.

                MVP jel Petkovic desni a Markovic levi bek?Ja kad sam jednom prilikom gledao OFK tako su igrali.

                Petkovic je 92 a Markovic 88 godiste.
                sigpic

                Comment


                • Zar Markovic ne igra centralnog/defanzivnog veznog?

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Zar Markovic ne igra centralnog/defanzivnog veznog?
                    Ne znam,ja kad sam ga gledao igrao je levog beka ali to je mozda bilo prinudno resenje.Ne pratim druge timove u JSL jer mi to nije interesantno,samo Partizan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Petkovic je dogovorio on je desni bek i ubica je drugi igrac je moranje jer je OFK uslovio da ako uzimamo Petka moramo jos jednog sad da li ce to biti Markovic ili Milic ne zna se jasno verovano Markovic koji je zadnji vezni.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Petkovic je dogovorio on je desni bek i ubica je drugi igrac je moranje jer je OFK uslovio da ako uzimamo Petka moramo jos jednog sad da li ce to biti Markovic ili Milic ne zna se jasno verovano Markovic koji je zadnji vezni.
                        A na njihovom sajtu pise da je odbrambeni igrac,jebem ti ekipu.

                        A kakav je sad Milos Krstic iz OFK?Taj je bio ubica pre par godina ali onda ga kupio Marsej i tamo je propao.U FM 2008 je nas najbolji igrac posle Kuzmanovica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          A na njihovom sajtu pise da je odbrambeni igrac,jebem ti ekipu.

                          A kakav je sad Milos Krstic iz OFK?Taj je bio ubica pre par godina ali onda ga kupio Marsej i tamo je propao.U FM 2008 je nas najbolji igrac posle Kuzmanovica.
                          Ne treba nam to nimalo. Kizito blizu Vojvodine.

                          Comment


                          • Nek ide debil,samo zauzima mesto stranca a ne sluzi nam ni za sta.

                            Jel postoje i dalje neke sanse da dodju Cabalala i Mpela?

                            A ja bih doveo Jokica pre Ivanova,s obzirom da je nas proveren,odlican igrac a ovog tek kad i ako se Savic proda.Jovanovica bih isto prodao posto ne moze da igra i doveo nekog za rezervu.I doveo bih jos jedno extra prodorno krilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nek ide debil,samo zauzima mesto stranca a ne sluzi nam ni za sta.

                              Jel postoje i dalje neke sanse da dodju Cabalala i Mpela?

                              A ja bih doveo Jokica pre Ivanova,s obzirom da je nas proveren,odlican igrac a ovog tek kad i ako se Savic proda.Jovanovica bih isto prodao posto ne moze da igra i doveo nekog za rezervu.I doveo bih jos jedno extra prodorno krilo.

                              Mfela i Cabalala se vise i ne pominju Ivanov ima 25 tekmi za Bugare i standardan je u prvoj i dosao je 100% A za Jokica ce tek biti price to je samo neka naznaka.

                              Comment


                              • Mislim da Kiza ima i nase drzavljanstvo...ali nisam siguran

                                A meni Petkovic igra prvu postavu u fm2011,vec drugu godinu,a pre toga se kalio sad sam 2016a

                                Markovic je zadnji vezni i ne znam koji ce nam-jeste talenat ali nije bolji od Mede i Fejse...Bolje Milic da dodje,da nagruvamo 5 spiceva

                                Comment

                                Working...
                                X