Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je smejurija opet ce da zarade milione od prodaje a da potrose smesne pare ,daju skoro milion za Jovancica balvana(Bogun 2) i jos kao tandem sa Dijarom kad se vrati.Petkovic iz Ofk je dobar ali je klinac,Mladenovic takodje? JEBOTE treba da se kupe igraci koji prave razliku u evropi,a ne opet klinci kao za buducnost,svake godine ista prica,zadovoljavamo se malim stvarima.Jos sam ubedjen da ce Savica prodati.

    Comment


    • Ova uprava je zasluzila da joj se veruje ne 100% nego 1000%. 4 zaredom kraj price.

      Comment


      • Videcemo ali ni meni se ovo ne svidja...

        Comment


        • Ova uprava nije zasluzna za titule nego prvenstveno treneri i igraci ali i nikad jadnija zvezda....Pun mi je k*** fosila Babica u Partizanu i ostalih staraca.Gde su pravi Grobari u klubu osim nadja i krstajica? Djuri zalizanom je najbitnije kako ce lukica i bari da isproziva. Bjekovic je bre gospodin za ove.

          Comment


          • Originally posted by DovlaBGD View Post
            Ova uprava nije zasluzna za titule nego prvenstveno treneri i igraci ali i nikad jadnija zvezda....Pun mi je k*** fosila Babica u Partizanu i ostalih staraca.Gde su pravi Grobari u klubu osim nadja i krstajica? Djuri zalizanom je najbitnije kako ce lukica i bari da isproziva. Bjekovic je bre gospodin za ove.
            Taj Bjekovic je hteo da otera Stanoja i Krstajica i hteo da dovede Jesica je l to hoces j**em li ti sunce?Cega si bre nezadovoljan, NISU IGRACI ZASLUZNI ZASLUZNA JE JEBENA UPRAVA! Nemoj da mi se pravis ovde pametan kad nisi i ne znas nista da bog da da se nikad ne vrati u Partizan da ga ne gledam kako mi dovodi njegove senzacionalne transfere iz Javora i Metalca iz Gornjeg Milanovca i da gledam kako mi namesta sa Zvezdom na 2 godine za titulu j**em li mu sve sto ima. Znas zasto su svi protiv nas jer ova uprava prvi put radi samo za Partizan a ne potiv njega zato sto se drznula da krene sama protiv svih. Ti ces da mi pricas o Djuricu on je 32 godine u klubu sunce li ti j**em, vise je u klubu nego sto si ti ziv i ti si nasao da kazes kakav je on. Taj Nadj Grobar o kome pricas je isteran kao kuce iz kluba kada je Bjekovic bio direktor imas i snimke na YT kako prica o tome da mu je bilo zabranjeno da trenira na teleoptiku iako je tamo odrastao. Zvezda je jadna jer smo je mi takvom napravili, cudo se nije desilo da dosada bude jedna nego bas sad kad je ova uprava. Ti si naso da mi prosipas ovde pamet o Bejkovicu 7 trofeja u 4 godine i Liga Sampiona a on je nasao da mi prica kako je Bjekovic gospodin za ove.
            Last edited by LBJmvpFORlife; 04-06-11, 09:10.

            Comment


            • Ajd lepo sad da biras reci i da mi vise ne j***s nista.Imam evropskih utakmica koliko ti nemas skolskih casova zato pazi kako pricas nemoj ko cigani da se prozivamo.Ovo sto sam ja napisao je stav nekih ljudi pametnijih od mene i tebe.Toliko.

              Comment


              • Originally posted by DovlaBGD View Post
                Ajd lepo sad da biras reci i da mi vise ne j***s nista.Imam evropskih utakmica koliko ti nemas skolskih casova zato pazi kako pricas nemoj ko cigani da se prozivamo.Ovo sto sam ja napisao je stav nekih ljudi pametnijih od mene i tebe.Toliko.
                Vidis sad kad si rekao evropskih utakmica tu si sam sebe zakopao e pa majstore ja imam vise BSK-ova i Proletera i Boraca od tebe jer ja sam Grobar ja ne biram ko igra protiv ne biram nasminkanu bagru koja dolazi na evropu da vidi kako ce Partizan da izgubi i da mi posle mlati kako ne valja uprava ja idem na sve utakmice i ostavljam i srce i grlo i sve sto imam na Jugu a ti verovatno sedis na centru na zapadu i sa jos gomilom takvih kao ti pricas e kako je nekad dobro bilo kad je bio Bjekovic kad nas je Dinamo trpao 5-0 kad nas je Visla mlatila kad su nas mlatili svi jebeni klosari koji su stigli kad smo osvajali titule na smenu sa ciganima na 2 godine. To znaju ti pametni ljudi? E pa znas sta kazem Bjekovicu, tim pametnim ljudima, i tebi, ono sto si mi rekao da ti ne pricam, svima vama sve po spisku a ako imate neki problem sa tim mozemo ispred Juga da ga resimo nije nikakav problem. Ti ces da mi ovde rusis upravu da mi dovodis onu lopovsku bagru koja je sve lepo sto je mogla da unisti u Partizanu unistila u ovo zlatno vreme kluba ti ces da mi pricas protiv uprave, more znas sta...

                Comment


                • namerno sam rekao evropske i pritom mislim na ostovanja,nemoj meni o domacim utakmicama molim te,obisao sam sve moguce selendre u srbiji uzduz i popreko MAJSTORE.A i ja kenjam taj Bjekovic je jos u klubu a tebi nek mazu oci sa dobrim rezultatima u nasoj vrhunskoj ligi,aj uzdravlje.I da verovatno sedim na zapadu kralju, ;)

                  P.S: ja sam realan i gledam 2 koraka unapred za sutra bolje Partizana a vi kako hocete.

                  Comment


                  • Originally posted by DovlaBGD View Post
                    namerno sam rekao evropske i pritom mislim na ostovanja,nemoj meni o domacim utakmicama molim te,obisao sam sve moguce selendre u srbiji uzduz i popreko MAJSTORE.A i ja kenjam taj Bjekovic je jos u klubu a tebi nek mazu oci sa dobrim rezultatima u nasoj vrhunskoj ligi,aj uzdravlje.I da verovatno sedim na zapadu kralju, ;)
                    E pa vidis nije u klubu zato i jeste ispala ovolika frka zato se i eksponirao u javnosti bas pred kraj sezone zato sto mu je Djuric stao na put i nemoj pricati kada ne znas. Partizan je za vreme Bjekovica imao uspeha u Evropi? Pa ovi su za 4 godine uradili vise nego Bjekovic za 15 nemoj da se primas na kakve klosarske carsijske price ovo sto ja znam je 100% provereno.

                    Comment


                    • Taj bjekovic je napravio sjajnu generaciju i usao u LS uzeo 3 boda u mnogo tezoj grupi i igrao osminu finala UEFA lige.Nit ga ja volim nesto ali je Grobarska legenda koja zalsuzuje postovanje ako nista zbog ljubljane 1976-e. Imao je covek i petarde i neuspeha,ali i ovi su ispadali od apoela pa se nisam bunio,jednostavno ne vidim razliku,da nije saleta stanojevica gde bi mi bili sad.Svrati nekad na UO kluba da vidis ko vodi glavnu rec.Babic matori koji je hteo stanoja da otera.

                      Comment


                      • Originally posted by DovlaBGD View Post
                        Taj bjekovic je napravio sjajnu generaciju i usao u LS uzeo 3 boda u mnogo tezoj grupi i igrao osminu finala UEFA lige.Nit ga ja volim nesto ali je Grobarska legenda koja zalsuzuje postovanje ako nista zbog ljubljane 1976-e. Imao je covek i petarde i neuspeha,ali i ovi su ispadali od apoela pa se nisam bunio,jednostavno ne vidim razliku,da nije saleta stanojevica gde bi mi bili sad.Svrati nekad na UO kluba da vidis ko vodi glavnu rec.Babic matori koji je hteo stanoja da otera.
                        A ko je vodio celu kampanju? Nenad Bjekovic koga je na trenutak osvestio Zarko Zecevic, Ratomir Babic je oduvek Bjekin covek to se zna, a Bejkovicu je za tu generaciju trebalo 13 godina a Djuri za prvi plasman u LS dve. A o Ljubljani 76. Znas li koliko nismo uzeli tada titulu? 11 godina, sta ce mi to ponovo? Znam ja sve o tome znam baladu za Partizan napamet i svaki put se najezim kad je cujem i uvek je iz sveg glasa pevam ali on je covek koji danas samo lose moze doneti Partizanu, to je cinjenica.

                        Comment


                        • Miroslav Radovic bi trebalo da potpise sutra.

                          Comment





                          • Veliki as Belgija je danas poginuo u saobracajnoj nesreci. Nek mu je vecna slava!

                            Comment


                            • Belgija R.I.P
                              sigpic

                              Comment


                              • Slava Belgiji. Saučešće njegovoj porodici i najbližima. Neka ti je laka zemlja, a duša uvek na - Jugu!
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X