Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts




  • Pogledajte ovo obavezno!
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Potresno, boli, nikada zaboravljeni, žive... - na JUGU...!
      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

      Comment


      • Samo za prijatelja Dragooona



        Odgledaj obavezno!!
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Originally posted by Kalu View Post
          Samo za prijatelja Dragooona



          Odgledaj obavezno!!

          E, moj Kalu, pogledao sam, sačuvaću ovaj VIDEO, nisam ranije imao priliku da ga vidim. Kao da je bilo juče! Hvala ti!
          Bar jedanput mesečno, put me kolima nanese ispod 'nadvožnjaka'... Oduzmem gas i samo držim nogu na pedali kvačila!
          Partizan se voli! Velika je to emocija, ne gasne! Mance će živeti dok god postoje oni koji su ga voleli! Drugarski pozdrav!
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • jbg Tejgo odlazi preskup.Sta cemo da radimo?Koga da dovodimo?Bilo bi lepo kada bi nasli nekog poput tejga ali to je tesko ja vidim na faceu stranica partizan ponos srbije objavila da martin de palermo(Boca juniors) dolazi.Ja u to neverujem a vi?
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • Polako,sve ce se jos videti.Ako Tejgo ipak ne ostane,onda bi Mpela mogao da dodje.

              A za Palerma je to cista sprdnja,a cak i da je istina ne znam sta ce nam on sa 38 godina.
              sigpic

              Comment


              • Kad ja podjoh, na stadion, na stadion JNA. Ja ponesoh crno-belu, crno-belu, zastavu, hrle reke, navijaca, reke tvojih sinova, Partizane sampione, sampione jedini.


                Hram fudbala stadion Partizana, svetiliste svih nas, svih nas koji disu crno-belo, koji vide crno-belo, koji zive crno-belo. Od onog trenutka kada pocinje put do njega, kada koracajuci ulicom Dr Milutina Ivankovica osecate da ste deo neceg uzvisenog neceg vaznijeg od svih nas, osecate miris istorije, miris svih Grobara koji su ikada tuda prosli i iza sebe ostavili sve svoje probleme, i svoje uspehe i neuspehe jer onog trenutka kada zakoracite kaldrmom koja odise ponosom postajete isti kao i svaki Grobar pored vas, doktor nauka, sljaker, klosar i student, svi mi sinovi Juga od tog trenutka pa do kraja utakmice zivimo i borimo se samo za nas Partizan.


                Kad ja podjoh, na stadion, na stadion JNA. Ja ponesoh crno-belu, crno-belu, zastavu, hrle reke, navijaca, reke tvojih sinova, Partizane sampione, sampione jedini.
                Last edited by LBJmvpFORlife; 21-05-11, 05:30.

                Comment


                • Nisam mogao da odem na tekmu jer sam bolestan,cak ni prenosa nema ali evo gledam livescore i ne verujem,0:0 sa Cukarickim na poluvremenu,cist raspad sistema.Valjda ce 1 uvaliti i da zvanicno uzmemo 4 zaredom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima li negde prenosa, strima i tako to?

                    Comment


                    • Nema nigde,uzas!
                      sigpic

                      Comment


                      • Utakmica maltene za titulu, a nema strima

                        Comment


                        • Odem u WC i vratim se a ono 2:0,Miljkovic i Tejgo,tako je breeeeeeee!
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo majstoooooooooooooooooooooooori

                            Comment


                            • 3:0 Scepovic

                              Kud bas danas da se razbolim i ne odem na slavlje
                              sigpic

                              Comment


                              • S-Nash, ne očajavaj, popi topli čaj i uživaj, važna je pobeda i tri boda... Navijao si iz kuće... Biće dana za megdana...

                                Čestitam!
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X