Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts








  • U trenucima kada sektaski deo prestonice zeli da unisti nesto svetije od Boga svetije od zivota kada zeli da unisti ono za sta ja zivim za sta se borim sta sanjam i sta volim, u ovim teskim trenucima za nasu tribinu za nasu kulturu i za nasu veru moramo ustati protiv okupatora moramo ustati ali svi zajedno.
    Sada kada mahala oko sebe skuplja svaku sicusnu prljavu jadnu provincijsku navijacku grupu ne bi li kao malo dete kome su oci gladne otela za sebe sve sto moze sada moramo svi kao jedan braniti nas Jug nase Grobarstvo nase verovanje u grobarski duh i grobarsku svest.
    Sada kada izvesna grupa austrougarskih placenika pokusava da izrezira isti scenario kao u juznoj pokrajini i da odvoji parce nase zemlje i kada neki Pajtici Canci svesno prave svojevrstan cirkus tamo negde preko Dunava pokusavajuci da otmu i ono malo sto imamo moramo zajedno moramo protiv svih moramo kao jedan!

    Ne damo da uguse nase male pobune, mi rastemo u divove do konacne pobede!

    `Grobari Jug 1970`

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post





      Malo crnog humora.


      Comment


      • xxaxaxaxxxxaxaaxxaaxax
        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

        Comment


        • Zvezda je evropski klub,ona ide u korak sa vremenom,prate svijetske trendove,samo se smijte,vidicete jednog dana
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ovo je navijanje!
            sigpic

            Comment


            • Ljudi sirite pricu o onim mojim postovima svuda kopirajte kacite snimke trazite sve zivo samo sirite grobarstvo nemate ni pojma koliko je teska situacija. Jug je u poslednjih godinu dana primio najteze udarce nego bilo koja tribina u svetu. Kako smo se odrzali ove polusezone i izdigli iz svega ni bog sam ne zna. Sirite grobarstvo da ojacamo da pokidamo sve!

              ` Grobari Jug 1970 `

              Comment


              • Kakve udare ste prizivili? ;D
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Kakve udare ste prizivili? ;D
                  30 ljudi koji su cinili okosnicu tribine su uhapseni neki od njih i osudjeni na mnogo godina, pritom se pojavila jedna ekipa ljudi veoma sumnjivih kvaliteta i namera poslata od ko zna koga da preuzme vodjstvo na Jugu ali su izvesni narkomani i psihopate naisli na malo jaci otpor ekipe koja je i izvukla Jug iz sivila kasnih devedesetih. Takodje inicijativa komsinice da na raznim navijackim forumima citiraju bibliju svestena lica ne bi li protiv nas navukla kakve trivijalne provincijske navijacke grupice ne vredne pomena. No videlo se na finalu kupa koliko su sve to uspeli da odrade na finalu kupa gde je zapad grmeo kao nikada gde je Jug bez stolica napunjen do te mere da se nisi mogao mrdnuti. Na kraju scenario izreziran i planiran mesecima unazad od strane onih preko Dunava i komsinice koja je histericno pocela da odbija cinjenicu da dozivljava sudbinu kosarkaske mladje sestre.

                  Comment


                  • Udara gamad sa svih strana

                    Comment




                    • Slava mu!

                      Comment


                      • Ovo je jedan od mojih najjacih trenutaka vezanih za Partizan,PAO nas je pojeo ali pesma najglasnija moguca,nemate pojma koliko mi je drago sto sam tad bio na utakmici.
                        sigpic

                        Comment


                        • nema sta najbolji i najglasniji smo navijaci u Evropi
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ovo je jedan od mojih najjacih trenutaka vezanih za Partizan,PAO nas je pojeo ali pesma najglasnija moguca,nemate pojma koliko mi je drago sto sam tad bio na utakmici.
                            Secam se ove utakmice
                            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...&nav_id=513023

                              Svi na JNA!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • idemo
                                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                                Comment

                                Working...
                                X