Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bivši golman Partizana ide u Premijer ligu?
    Nekadašnji čuvar mreže Partizana nalazi se na meti tri kluba iz Premijer lige. Stouk i Birmingem nameravaju da uđu u trku sa Vest Hemom za potpis Mladena Božovića.

    Golan Videotona je na šest utakmica reprezentacije Crne Gore uspeo da sačuva svoju mrežu i skrene pažnju Premijerligaša. Prvi se mađarskom klubu javio Vest Hem, koji je spreman da plati dva miliona evra za Božovića.

    Kako saznaju engleski mediji Vdeoton je prošle zime odbio milion i po evra od strane jednog kluba iz Bundeslige za usluge crnogorskog reprezentativca.
    Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

    Comment


    • Boja: U svađi sam sa Partizanom
      Pjer Boja, kamerunski napadač, ostao je bez kluba nakon odlaska iz Partizana. I dok u šampionu Srbije tvrde da snažni napadač ne može da potpiše za drugi tim dok se crno-belima ne uplati obeštećenje, Boja tvrdi da je predao tužbu zbog neizdavanja papira.

      - U svađi sam sa Partizanom. Pristao sam bio da odem u Srbiju, jer je glavni razlog bilo igranje u Ligi šampiona. Ipak, vremenom naš odnos je pukao, narasli su mnogi problemi i zato sam predao tužbu i čekam sudsko rešenje, kako bi ponovo igrao fudbal - istakao je Kamerunac za rumunske medije i dodao:

      - Igrao bih ponovo u Rumuniji ukoliko bi stigla ponuda. Bitno mi je samo da se finansijski delovi ugovora poštuju. Supruga i ja čekamo bebu i ne želim da se nađem kao neki igrači u Rumuniji na ulici, jer klub nije platio stanarinu - rekao je Boja.
      Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=509178

        ako je ovo tacno,svaka nam cast

        Comment


        • ljudi ovaj Boja je retard.Jeste sto nam je bio drag i njega boli dupe doso covek u partizan samo zbog LS a sad se kao tuzi i svadja
          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

          Comment


          • Naleti na ovo,pa da postavim
            http://www.soccerway.com/national/ch...eason/players/
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • 9. minut, a vec je moglo da bude 4-0 . Al' dobro, i ovih 1-0 mi odgovara .

              Comment


              • Dobra partija...ali moraju bolje da se koriste sanse...idemo ka cetvrtoj uzastopnoj tituli! To se nikad pre nije desilo u nasem fudbalu

                Comment


                • Bice tu i 5. ;)

                  Comment


                  • U jednom trenutku posle sansi pomislio san na rad i zamalo da nam daju na kraju prvog STRASNO. Onakve sanse se NE smeju propustati.

                    Comment


                    • Zvonko je mogao da postavi rekord po broju golova da je iskoristio sve sto mu se ukazalo . Isto vazi i za Princa .

                      Comment


                      • Neka,neka...samo da se titula osvoji

                        Comment


                        • Ovi cigani me iritiraju bilo 1-0 za Hajduk a sad 3-1 o boze kako ih kenja
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • glupi cigani, uvek se provuku















                            Last edited by carter985; 01-05-11, 18:57.

                            Comment


                            • Daj manite se Zvezde u ovoj temi.

                              A mi ne treba da navijamo za kiks Zvezde nego za pobede Partizana,kiksevi Zvezde nam uopste nisu potrebni,posebno sto 2 puta mi moramo da kiksnemo da bi oni nas stigli.Zvezda-Hajduk sam gledao 2. poluvreme i zasluzeno su dobili tako da nema govora o nekom provlacenju i molim vas ubuduce nemojte o Zvezdi jer Zvezda ima svoju temu koju njeni navijaci odlicno odrzavaju.
                              Last edited by Casiraghi; 01-05-11, 20:20.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mita View Post
                                Ovi cigani me iritiraju bilo 1-0 za Hajduk a sad 3-1 o boze kako ih kenja


                                Koga boli patka za Zvezdine razultate, valjda se navija za nase pobede, a ne njihove poraze .

                                Comment

                                Working...
                                X