Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    pa tejgo nista ne doprinosi, sem sto je na pocetku ubacio par onih frljoki sa 2-3 metra... mphela je mnogo bolji napadac od njega al opet zavisi kako bi se i dal bi se snasao u jevropi...

    Ahahahaha, pa sta drugo radi Inzagi, pa je opet smatran jednim od najboljih napadaca decenije ? I to je svrha ofanzivaca, da se nadju na pravom mestu u pravo vreme .

    Comment


    • Sta mi uopste raspravljamo kad je tole namestio da budemo prvi

      Comment


      • ma bre osvajamo titulu
        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

        Comment


        • Originally posted by carter985 View Post
          jel si ti prirodno glup il ides na privatne casove?
          rekao sam da je diarra bolji od tejga a ne da je diarra najbolji. ako ne skapiras post iz prve, procitaj ga vise puta dok ne skapiras njegovu bit ;)
          Te fore iz treceg osnovne stvarno mislim da ne rade vise... Normalno je da pricas kako je Dijara dobar spic i bolji od Tejga kad vas je maltretirao 3 godine gde je stigao. Tejgo je 3 puta jaci igrac od njega ali polako navicices se i na njega da vas trsi mada vec si navikao je li 2 komada vam je zvicio Tejgo novi ubica cigana.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Te fore iz treceg osnovne stvarno mislim da ne rade vise... Normalno je da pricas kako je Dijara dobar spic i bolji od Tejga kad vas je maltretirao 3 godine gde je stigao. Tejgo je 3 puta jaci igrac od njega ali polako navicices se i na njega da vas trsi mada vec si navikao je li 2 komada vam je zvicio Tejgo novi ubica cigana.
            Carteru ne seri tejgo je hiljadu puta bolji od diare.Tako da ne seri vise
            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

            Comment


            • kakav mphela bre bolji je tejgo mada on ce se vratiti pa ce nam na leto doci mphela videcemo kakav je
              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

              Comment


              • Originally posted by Mita View Post
                kakav mphela bre bolji je tejgo mada on ce se vratiti pa ce nam na leto doci mphela videcemo kakav je
                Al si uporan lik Tejga cemo otkupiti 99%

                Comment


                • Mita ima svoj stav i to je to

                  Comment


                  • kakva smejurija od sudjenja, 4 zuta su trebali da dobiju partizani a nisu ni jedan, sa druge strane se deli sakom i kapom...

                    Comment


                    • Jel moguce da ti radis ovakve stvari? Znaci sasvim normalna utakmica,nista spektakularno se nije desilo da bi sudije pogresile...Jebo zute kartone.

                      Mani se Partizana,samo se dzaba nerviras ;)

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Jel moguce da ti radis ovakve stvari? Znaci sasvim normalna utakmica,nista spektakularno se nije desilo da bi sudije pogresile...Jebo zute kartone.

                        Mani se Partizana,samo se dzaba nerviras ;)
                        savic pesnicom udario merbu-nista zuti
                        ilic prekida cistu kontru-sudija ne svira ni faul
                        scepa simulira najstarsnije-sudija nista
                        krstajic kramponima cepa po nozi merbu-nista zuti

                        Comment


                        • Pa takvih situacija ima milion na svakoj tekmi...evo sada nad Merebasvilijem sudjen nepostojeci faul,ali koga boli uvo...Lazetic koji samo ide po terenu i sere ko neka zena,zasluzio je 10 zutih,ali ne moze to tako da se sudi...
                          Last edited by Ljuba90; 16-04-11, 19:40.

                          Comment


                          • Ovo sam ocekivao...gazili smo ih celo drugo poluvreme,ali su nas oni sad kaznili...

                            Comment


                            • Jebes fudbal, 'ocu srcku da dobijem .

                              Comment


                              • E,al bolje igramo nego u prethodnih nekoliko tekmi...

                                Comment

                                Working...
                                X