Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A koliko vas je uopste gledalo mfelu? Po cemu je on dobro pojacanje?

    Comment


    • Gledao sam ga ja na prvenstvu i jos ovako na yt i tim glupostima...ma isti Tejgo...dobar igrac,nista sad preterano

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Gledao sam ga ja na prvenstvu i jos ovako na yt i tim glupostima...ma isti Tejgo...dobar igrac,nista sad preterano
        sto lepo nisi rekao da ga nisi gledao, umesto sto lazes coveka...

        Comment


        • Pa kazem slabo sam ga gledao...ali nisam ni tejga mnogo vise...eto ovih par tekmi u partizanu...

          a mphelu sam i u onim pregledima na eurosportu

          Comment


          • tejgo i mphela nemaju nikakve slicnosti ni po konstituciji ni po stilu igre... tejgo je apgrejdovani boya, dok je mphela apgrejdovani diarra... po meni i diarra je bolji napadac od tejga al sve zavisi sta ti treba u timu...
            sad mi platite 50 eura za skauting

            Comment


            • Carter kad sam video pre nego sto sam usao u temu da je tvoj post zadnji,vec sam mislio da si opet pisao nesto za namestanje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by carter985 View Post
                tejgo i mphela nemaju nikakve slicnosti ni po konstituciji ni po stilu igre... tejgo je apgrejdovani boya, dok je mphela apgrejdovani diarra... po meni i diarra je bolji napadac od tejga al sve zavisi sta ti treba u timu...
                sad mi platite 50 eura za skauting
                Sasvim je razumljivo da ti kazes da je Dijara najbolji ;)

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Carter kad sam video pre nego sto sam usao u temu da je tvoj post zadnji,vec sam mislio da si opet pisao nesto za namestanje.
                  nema potreba da to vise ponavljam kad svi zivi to znaju, al niko nista ne preduzima tole odlazi! spasi srbiju i ubi se tadicu borise!

                  Comment


                  • Originally posted by carter985 View Post
                    nema potreba da to vise ponavljam kad svi zivi to znaju, al niko nista ne preduzima tole odlazi! spasi srbiju i ubi se tadicu borise!
                    Al fora je sto svi namestaju ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Sasvim je razumljivo da ti kazes da je Dijara najbolji ;)
                      jel si ti prirodno glup il ides na privatne casove?
                      rekao sam da je diarra bolji od tejga a ne da je diarra najbolji. ako ne skapiras post iz prve, procitaj ga vise puta dok ne skapiras njegovu bit ;)

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Al fora je sto svi namestaju ;)
                        pa da, svi iz partizana namestaju

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          pa da, svi iz partizana namestaju
                          A ono kad je vas igrac sam pao i dirao rukom pa mu sviran penal i jos gomila drugih stvari,ovo mi je prvo palo na pamet.Da se pohapse oni koji namestaju,srpski fudbal ne bi postojao.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            tejgo i mphela nemaju nikakve slicnosti ni po konstituciji ni po stilu igre... tejgo je apgrejdovani boya, dok je mphela apgrejdovani diarra... po meni i diarra je bolji napadac od tejga al sve zavisi sta ti treba u timu...
                            sad mi platite 50 eura za skauting
                            Ma znam da nemaju slicnosti,ali mislim da bi isto doprineli Partizanu ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ma znam da nemaju slicnosti,ali mislim da bi isto doprineli Partizanu ;)
                              pa tejgo nista ne doprinosi, sem sto je na pocetku ubacio par onih frljoki sa 2-3 metra... mphela je mnogo bolji napadac od njega al opet zavisi kako bi se i dal bi se snasao u jevropi...

                              Comment


                              • On nas je doveo u finale kupa ;)

                                A i tek je dosao covek,na kraju sezone se podvlaci crta,a ne posle 5 tekmi...

                                Comment

                                Working...
                                X