Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda mu je na nauk (ako uopste prizna sam sebi gresku).Prvi put da me je bas onako naljutio a hvalio sam ga do sada stalno.Mlad je trener,treba jos mnogo da nauci.

    Comment


    • Vidim ti si iz Subotice, za koga ces da navijas u nedelju?

      Comment


      • Koliko mi neki ljudi koje znam pricaju,Stanojevic sada dosta na treninzima forsira odbranu i presing na sredini terena,kao i pokrivanje prostora.Njegova filozofija je uvek bila i bice napadacki fudbal a ovo je hteo da isproba u derbiju jer u Evropi ce sigurno biti potrebe da se tako igra u nekim delovima meca a Stanojevic ozbiljno racuna na Evropu.Naravno,Zvezda nije ekipa protiv koje treba tako igrati i Isah i Kadu nisu igraci koje treba pustati vec ih samo malo stisnuti i veze nemaju.Sledeci derbi nece biti tako,trebalo bi da napadamo i pobedimo.Inace,pominjali ste veznjaka,ja sam da se proba s tim da se vrati Ivic iz PAOK-a.Covek kida i u grckoj ligi i kidao je i u LE.Mnogo bi nam pomogao a uz to je veliki Grobar i igrao bi sigurno sa velikom zeljom.
        sigpic

        Comment


        • Ljudi ja Stanoja volim i zahvalan sam mu za sve do neba ali morate da shvatite da je on ceo zivot ziheraske vaspitavan i da je igrao u generaciji koja je megaiskompleksirana od cigana gde su dobijali svaku 5-tu utakmicu. On je car i ja ga volim ali on od sebe da pobegne ne moze. Jednom ziheras uvek ziheras.

          Comment


          • Originally posted by Ivan bg View Post
            Vidim ti si iz Subotice, za koga ces da navijas u nedelju?

            Kakvo je to pitanje ?
            Za Partizan ,naravno.Jedini put kada sam bio neutralan na utakmici Spartak - Partizan je bilo jos tamo negde '93 kada je u Spartaku igrao Antal Puhalak a u Partizanu je jos bio Pedja Mijatovic.... Bilo je 2:2 tada,ako se dobro secam.Bio sam jos klinac od 10 god. ali se secam da je bila opsta ludnica ,neki su se peli po drvecu da bi mogli da gledaju...

            Comment


            • adija i tejgo su vrlo dobri privukli su paznju selektora gane stevanovanovica i nadam se da ce adija makar zaigrati u dresu milana
              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

              Comment


              • Originally posted by Mita View Post
                adija i tejgo su vrlo dobri privukli su paznju selektora gane stevanovanovica i nadam se da ce adija makar zaigrati u dresu milana
                Mi cemo njega da otkupimo 99% kakav Milan...

                Comment


                • Stvarno mislis da je 99% ? Daj Boze da si u pravu

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Stvarno mislis da je 99% ? Daj Boze da si u pravu
                    Znam ;)

                    Comment


                    • Salji mi na PM informacije onda

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Mi cemo njega da otkupimo 99% kakav Milan...
                        Mislis
                        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                        Comment


                        • Klea smo mogli prodati za vise para djenovi a ne nekim kinezima
                          Brana ilic skoro najbolji u Vosi
                          Tejgo dosao zbog minutaze
                          Takodje i Adija oni se samo vuku po pozajmicama ali odlicni su
                          U ligi sampiona ladno smo mogli pobediti bragu
                          najbolje smo prosli protiv arsenala jer je braga neznam tacno izbila 6:0 a sahtjor 5:0 a mi u jednoj i u drugoj utakmici 3:1
                          play-off anderleht da nije bilo gola koji je skrivio rupisa ne bi mogli na produzetke pa penale
                          sve u svemu i ako nismo imali ni jedan bod bodrim ga i zajedno jos jednom u ligu sampiona !!!!!
                          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                          Comment


                          • Originally posted by Mita View Post
                            Klea smo mogli prodati za vise para djenovi a ne nekim kinezima
                            Brana ilic skoro najbolji u Vosi
                            Tejgo dosao zbog minutaze
                            Takodje i Adija oni se samo vuku po pozajmicama ali odlicni su
                            U ligi sampiona ladno smo mogli pobediti bragu
                            najbolje smo prosli protiv arsenala jer je braga neznam tacno izbila 6:0 a sahtjor 5:0 a mi u jednoj i u drugoj utakmici 3:1
                            play-off anderleht da nije bilo gola koji je skrivio rupisa ne bi mogli na produzetke pa penale
                            sve u svemu i ako nismo imali ni jedan bod bodrim ga i zajedno jos jednom u ligu sampiona !!!!!
                            Sa kim se svadjas legendo?

                            Comment


                            • pa mogli smo uzeti vise para i uputili bi ga ka lepsoj karijeri u italiji branu ne znam sto su prodali
                              Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                              Comment


                              • Ma koji crni Brana,dobar je on za nasu ligu...ali ne smemo tako da razmisljamo ;)

                                Comment

                                Working...
                                X