Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Odigrali smo tacno ono sto je trebalo da odigramo kuci protiv Borca.
    Ja ne znam da li si ti gledao utakmicu, ali ono je bilo sve samo ne rutinska pobeda.
    Borac je imao par dobrih sansi da izjednaci rezultat, ali onda je Lazevski skratio muke.
    Ja ne zelim da ispadnem hejter, mnogo volim Partizan, gledam sve meceve u Beogradu koje igra, i kritikujem zato sto mi je stalo do kluba.
    Nadam se da ce biti bolje ;)

    Comment


    • Originally posted by Ivan bg View Post
      Ja ne znam da li si ti gledao utakmicu, ali ono je bilo sve samo ne rutinska pobeda.
      Borac je imao par dobrih sansi da izjednaci rezultat, ali onda je Lazevski skratio muke.
      Ja ne zelim da ispadnem hejter, mnogo volim Partizan, gledam sve meceve u Beogradu koje igra, i kritikujem zato sto mi je stalo do kluba.
      Nadam se da ce biti bolje ;)
      Ja uvek gledam utakmicu i tacno znam sta je Stanojevic hteo od njih i da su to uradili to sto on prica po novinama je za novine mi smo igrali rutinski koliko je trebalo da su ga oni dali mi bismo jos jedan kroz 10 minuta. Jednostavno igrali smo sa 20% snage sto i treba protiv ovakvih ekipa.

      Comment


      • Ma daj Boze da si u pravu, pa da opet razbijemo komsinicu u sredu

        Comment


        • Ne moramo da razbijemo...Samo da prodjemo dalje,sto se mene tice

          Bitniji je onaj derbi u ligi ;)

          Comment


          • Jeste, jeste, ali bi bilo lepo da nastavimo ovaj niz pobeda nad njima

            Comment


            • Osecam da ce biti X

              Comment




              • Mislim da je svima jasno da ce ovako biti i sutra

                Comment


                • Malo podsecanja... Jovetic, CAR!

                  Comment


                  • Ljudi jednu stvar da vam kazem.Nasim igracima se ni ne igraju ostale utakmice vec samo derbi.Realno imamo prejak tim za ovu ligu.Dobro je sto nismo pobedili Rad jer sad znaju da moraju da grizu ali i to ce sa 20% da odradjuju.Pobeda protiv Zvezde ne bi trebala da dolazi u pitanje.Nadam se da ce Adija igrati prvu i ako se Vukic oporavi stari tandem na sredini bi trebao sve da ih pobaca sa svojom pas igrom a ko ce dati golove je svejedno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ljudi dugo vam traje serija, red je da i mi koju dobijemo, pa makar i vi prosli Ali, da ste jaci, jeste, i to prilicno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ljudi dugo vam traje serija, red je da i mi koju dobijemo, pa makar i vi prosli Ali, da ste jaci, jeste, i to prilicno.
                        A ko da se u Srbiji zna reda?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Ljudi dugo vam traje serija, red je da i mi koju dobijemo, pa makar i vi prosli Ali, da ste jaci, jeste, i to prilicno.
                          Ubicemo vas tako da ce biti ruzno.

                          Comment


                          • Partizan sutra ide u finale!
                            Nisam siguran za pobedu...,
                            ali ako damo jedan gol, zvezda mora 4 da bi prosla dalje, sto je naravno nemoguce

                            Naravno voleo bih da pobedimo, lepse je tako proci..

                            Comment


                            • Mislim da tu nema gola u gostima,ako se ne varam.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Nema? Kako to...
                                Jesi li siguran?

                                Comment

                                Working...
                                X