Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Video sam Medu Kamaru u Renou,da sam tad znao za ove tvoje reci,drugacije bi razmisljao $#^%RT

    Comment


    • Dobili smo danas OFK bez reprezentativaca. Ovaj mec je pre svega obelezio povratak Ljubomira Fejse posle skoro 12 meseci.
      Evo i izvestaja...

      Fudbaleri šampiona Srbije, Partizana, u pripremnom meču protiv OFK Beograda pobedili su sa 2:1. Golove u utakmici igranoj u Humskoj bez prisustva publike dali su Miloš Žeravica za "romantičare", kao i Ivica Iliev i Matija Ljujić za domaćina. Treneri dva tima iz Jelen Superlige, Aleksandar Stanojević i Dejan Đurđević odlučili su da pauzu zbog reprezentativnih obaveza iskoriste za uigravanje ekipe. Trener crno-belih je šansu pružio prvotimcima koji nemaju mnogo prilike da igraju u šampionatu. Takođe je odmarao neke standardne prvotimce.

      Kako je objavljeno na sajtu crno-belih, na probnom radu u Partizanu je i Nigerijac Majkl Nzekve Keleči, pa je i on dobio priliku da se pokaže. Ekipi su za danas bili priključeni i neki prvotimci Teleoptika, kao što su Jojić, Aškovski, Trujić, Ostojić i Ljujić. Na terenu, tokom drugih 45 minuta bio je i oporavljeni Ljubomir Fejsa. "Vezista" crno-belih povredio se u aprilu prošle godine u dresu reprezentacije Srbije tokom prijateljskog meča protiv Japana. Podjednako vremena da se pokaže dobio je i Keleči.

      Kada je reč o golovima, koje su osim aktera i stručnih štabova uživo videli samo novinari, njih je bilo tri. Poveli su "romantičari", u 27. minutu. Žeravica je posle odličnog pasa Miloša Krstića u dubinu, dobro primio loptu i sa oko 7, 8 metara ubacio je u gol. Izjednačenje je doneo Iliev posle kombinacije Miloša Bogunovića i Stefana Babovića. Napadač Partizana je dobio loptu na oko 12 metara po sredini gola i lobovao Nikolu Mateka. Utakmicu su okončali "optičari", Ljujić posle pasa Miloša Jojića.

      Podsetimo, isti rezultat je zabeležen nedavno u meču domaćeg prvenstva.

      Partizan - OFK Beograd 2:1
      Stadion: Partizana
      Gledalaca: -
      Sudija: Milenko Vukadinović
      Strelci: Iliev 45, Ljujić 75. - Žeravica 27.

      Partizan: Radiša Ilić, Stevanović, Jovanović, Stanković, Davidov (od 75. Aškovski), Smiljanić (75. Jojić), Babović (od 75. Ljujić), Vukić (od 46. Fejsa), Tomić (od 75. Ostojić), Iliev (od 46. Keleči), Bogunović (od 75. Trujić). Trener: Aleksandar Stanojević.

      OFK Beograd: Matek, Planić (od 77. Mrvaljević), Nikolić (od 56. Bogdanović) Marko Milić (od 70. Pjević), Kecojević (od 80. St. Marković), Jelić, Žeravica (od 74. Filipović), Brkić (od 46. Batioha) Nemanja Milić (pd 70. Takač), Krstić, Simić (od 46. Popović). Trener: Dejan Đurđević.

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=502181

        Adija i Tejgo dali golove...a danas je bila sahrana Adijinog oca

        Svaka ti cast majstore !

        Comment


        • Adija,znaci samo
          sigpic

          Comment


          • Trener Partizana A. Stanojević:
            PRVO PARTIZAN – ONDA ZAPAD
            Aleksandar Stanojević je istakao da mu je velika želja da posle Partizana karijeru nastavi na zapadu Evrope, u nekoj od najjačih liga.
            "Letos sam imao nekoliko finansijski zaista dobrih ponuda sa Istoka, ali sam ih odbio zbog želje, da prvo završim započet posao u Partizanu, a kasnije da se oprobam na Zapadu. Svestan sam da u ovom trenutku ne mogu da dobijem šansu u nekom od najjačih klubova, ali nadam se da ću jednog dana ući u taj krug i boriću se za tu priliku", rekao je Stanojević.
            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • Zao mi je za Adijinog oca
              Ljudi da li neko moze da mi kaze kada pustaju u prodaju karte za derbi 6.4 i koliko ce kostati,mislim da li je isto 600 za jug kao prosli put?Ako se zna,mislim trebalo bi u subotu,tako obicno bude...
              Last edited by Raikkonen_Rossi_Vettel:); 31-03-11, 21:45.
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • E RRV ne znam,raspitacu se,ja imam vezu kod Sime Srbije pa ulazim za dzabe.
                sigpic

                Comment


                • Uh samo da pokazemo drzavnom projektu gde im je mesto. Pobrinuce se za to makar Princ ''Zvezdozder'' Tejgo

                  Comment


                  • Uvalio ga Sale

                    Comment


                    • Bilo lepo pogotovo kad je pala kisa nista lepse iscistila se tribina, milina

                      Comment


                      • Procitao sam da smo igrali lose?

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Procitao sam da smo igrali lose?
                          Ma sa 20% koliko je i potrebno. Trebala nam je ovako jedna mirna utakmica bez stresa.

                          Comment


                          • Da znas da jeste

                            Comment


                            • Ja sam bio juce na utakmici, i mogu da vam kazem da smo odigrali verovatno najlosiji mec u ovoj sezoni.
                              Najveci problem je bio sto vezni red prakticno nije ni postojao, morace to mnogo bolje u sredu.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan bg View Post
                                Ja sam bio juce na utakmici, i mogu da vam kazem da smo odigrali verovatno najlosiji mec u ovoj sezoni.
                                Najveci problem je bio sto vezni red prakticno nije ni postojao, morace to mnogo bolje u sredu.
                                Odigrali smo tacno ono sto je trebalo da odigramo kuci protiv Borca.

                                Comment

                                Working...
                                X