Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Bravo! Tejgo se vec uklopio. h5g6k8

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      [quote author=dusan1610 link=topic=1076.msg264302#msg264302 date=1299686640]
      Bravo! Tejgo se vec uklopio. h5g6k8
      [/quote]

      Jooooooooooooj jos 7 dana pa cemo da ih silujemo

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg264309#msg264309 date=1299687184]
        Jooooooooooooj jos 7 dana pa cemo da ih silujemo
        [/quote]
        +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

        Inace Adija se jos nije bas uklopio posto nije starter a radi se o najboljem napadacu od svih stranaca koji su igrali i o nekome ko i kad ode moze imati dobru karijeru.Doduse,on je tehnicar i teze se snalazi na ovakvim terenima za razliku od Princa koji ipak igra vise na fizicku snagu i glavom.Ipak mislim da Adija mora biti starter.Tagoe je takodje odlican ali nije mogao pored Vedada da igra vise u Hofenheimu.Ono sto mene je najvise raduje je to sto smo doveli proverena pojacanja a ne neke idiote.Pa nek ovi i kostaju ali ce se isplatiti.Lepo zaista uprava radi,sve moguce pohvale. @R&}*
        sigpic

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg264315#msg264315 date=1299687551]
          +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

          Inace Adija se jos nije bas uklopio posto nije starter a radi se o najboljem napadacu od svih stranaca koji su igrali i o nekome ko i kad ode moze imati dobru karijeru.Doduse,on je tehnicar i teze se snalazi na ovakvim terenima za razliku od Princa koji ipak igra vise na fizicku snagu i glavom.Ipak mislim da Adija mora biti starter.Tagoe je takodje odlican ali nije mogao pored Vedada da igra vise u Hofenheimu.Ono sto mene je najvise raduje je to sto smo doveli proverena pojacanja a ne neke idiote.Pa nek ovi i kostaju ali ce se isplatiti.Lepo zaista uprava radi,sve moguce pohvale. @R&}*
          [/quote]

          Danas je startovao Adija

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg264323#msg264323 date=1299688066]
            Danas je startovao Adija
            [/quote]
            Jeste? +*@WT*48* Nisam mogao bas da pratim jer me je nesto jebao onaj link za radio sto si postavio a na SOS-u ga nisu ni pominjali.Svejedno ce njemu trebati malo vise vremena ali kad se uklopi onda ce samo da sipa. +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
            sigpic

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg264309#msg264309 date=1299687184]
              Jooooooooooooj jos 7 dana pa cemo da ih silujemo
              [/quote]

              Jedva cekam. +*@WT*48*

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Nastavili smo niz od tri i vise datih golova po utakmici <thumbsup>

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Nash nemoj da se radujes previse...Cisto sumnjam da ce onaj snajder da izdvoji 3.2 miliona za njih @(*6sd$% Jesam ja lud za Partizanom,ali sam i realan...mislim da je ovo samo mazanje ociju...nestvarno mi deluje da Partizan izdvoji preko milionceta za nekog igraca...Ja pozajmice ne gotivim,osim ako se ne pretvore u ugovor...jer mi ovako razvijamo tudje igrace...Voleo bih da gresim i da ih dovedemo ali nisam optimista po tom pitanju %QWT&W

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg264505#msg264505 date=1299698124]
                    Nash nemoj da se radujes previse...Cisto sumnjam da ce onaj snajder da izdvoji 3.2 miliona za njih @(*6sd$% Jesam ja lud za Partizanom,ali sam i realan...mislim da je ovo samo mazanje ociju...nestvarno mi deluje da Partizan izdvoji preko milionceta za nekog igraca...Ja pozajmice ne gotivim,osim ako se ne pretvore u ugovor...jer mi ovako razvijamo tudje igrace...Voleo bih da gresim i da ih dovedemo ali nisam optimista po tom pitanju %QWT&W
                    [/quote]

                    Tejgo je placen i doveden za Adiju se jos cenkamo. A preko milion smo platili i Fejsu, sa pozajmice smo potpisali Babovica, Stojkovica, Tejga, pa ti vidi. @(*6sd$% Veliki je biznismen Djuric nemojte sumnjati u njega Partizan gleda kao firmu a njegove firme uvek rade besprekorno h5g6k8 Ave Djuro!

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      Odakle ti informacija za Tejga? Jedino je Fejsa placen preko 1m...za stojketa i babovica sam siguran da je neka buranija @(*6sd$%

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg264533#msg264533 date=1299700334]
                        Odakle ti informacija za Tejga? Jedino je Fejsa placen preko 1m...za stojketa i babovica sam siguran da je neka buranija @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Pa ne shvatam ljude valjda je bolje sto manje platiti igraca jebem mu sunce ne razumem teznju ljudi da se vise potrosi stvarno. Doveli smo Stojketa za platu, Babovica za neki sitnis Tejga za 1.3. Imam neke insajdere sa B92.foruma bas retko grese.

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Da bi se nesto uradilo u evropi treba potrosti par miliona,ne mozes to da osporis...Odlicno za Tejga onda

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg264539#msg264539 date=1299702012]
                            Da bi se nesto uradilo u evropi treba potrosti par miliona,ne mozes to da osporis...Odlicno za Tejga onda
                            [/quote]

                            Sto manje to bolje %QWT&W iz te filozofije izlazi da smo finansijki jedan od najstabilnijih u Evropi klubova. Npr samo mi Lion i jos par timova ne dugujemo bankama nista.

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              Mora da se potrosi nesto ako se igrac proda za "velike" pare kao sto je Cleo...kada bi se od ta 3,2 milion kupili tejgo i adija ja bih bio presrecan %QWT&W

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg264544#msg264544 date=1299702620]
                                Mora da se potrosi nesto ako se igrac proda za "velike" pare kao sto je Cleo...kada bi se od ta 3,2 milion kupili tejgo i adija ja bih bio presrecan %QWT&W
                                [/quote]

                                Mora nesto i za klub da ostane %QWT&W Kleo je placen 450k $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X