Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg259988#msg259988 date=1299184394]
    Babovic je inside krilo, on npr na levoj strani kurcu ne vredi dobar je samo na suprotnoj od jace noge a nama treba jedno krilo i za centarsut.
    [/quote]


    Pa inside krila i jesu tendencija u danasnjem fudbalu, samo sto nama tu trebaju brzi igraci od Ilica i Babovica.
    Za centarsuteve treba da budu zaduzeni bekovi, a sada sto su nama bekovi losi, to je neka druga prica.

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      Nekako su nam igraci sitni gradjom,to je u Evropi problem.Babovic isto nije bas nesto jak a o Ilicu,Lazevskom,Stevanovicu i jos nekima da ne pricamo.U danasnjem fudbalu se vise nego ikada trazi fizicka snaga,jedino ako si superkvalitetan kao Cavi,Iniesta ili Mesi to nije problem %QWT&W Mada cak i u Barsi mora da igra Buskets pre Maskerana bas zbog toga. Mislim da je Stanojevic vise bio primoran da stavlja Petrovica cisto zbog balansa na sredini u tom smislu ali jbg dok u jednom segmentu dobijes u drugom gubis... Samo u njegovom slucaju izgleda mnogo vise gubis h5g6k8

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        [quote author=Ivan bg link=topic=1076.msg260052#msg260052 date=1299187633]

        Pa inside krila i jesu tendencija u danasnjem fudbalu, samo sto nama tu trebaju brzi igraci od Ilica i Babovica.
        Za centarsuteve treba da budu zaduzeni bekovi, a sada sto su nama bekovi losi, to je neka druga prica.
        [/quote]

        Tacno se zna u kakvim formacijama su zaduzeni bekovi a u kakvim krila. Inside krila su tendencija samo u timovima koji 1. imaju bekove koji mogu da podrze celu stranu ( Maikon, Alves, Evra, Esli...) 2. Timovi sa problemom fizikalije gde moraju da u defanzivi zatvarati rupe tako sto ce krila pomagati u zatvaranju sredine i time nece biti uvek na sirokoj poziciji. 3. Ekipe sa problemom levonogih igraca gde je vecina desnonoga i onda su primorani na to. Normalno da vrhunske ekipe nemaju prob. broj 3 ali samo dajem objasnjenje.

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg260059#msg260059 date=1299187962]
          Tacno se zna u kakvim formacijama su zaduzeni bekovi a u kakvim krila. Inside krila su tendencija samo u timovima koji 1. imaju bekove koji mogu da podrze celu stranu ( Maikon, Alves, Evra, Esli...) 2. Timovi sa problemom fizikalije gde moraju da u defanzivi zatvarati rupe tako sto ce krila pomagati u zatvaranju sredine i time nece biti uvek na sirokoj poziciji. 3. Ekipe sa problemom levonogih igraca gde je vecina desnonoga i onda su primorani na to. Normalno da vrhunske ekipe nemaju prob. broj 3 ali samo dajem objasnjenje.
          [/quote]


          Vidis po mom nekom shvatanju krila ne bi trebalo da idu u dubinu i previse centriraju, vec da vise sa svoje strane ulaze u sredinu. Bekovi bi trebali da budu zaduzeni za centarsut. Sve ovo sto si ti napisao je tacno, i da bi imao sistem igre sa inside krilima, moras da imas izuzetno dobre bekove, sto u Partizanovom slucaju nije tako.

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg260051#msg260051 date=1299187613]
            Lomica vratiti niko nece sigurno on ima ogroman novac u Dinamu igra za 2 klase bolju ligu a i skoro je otisao. Rukavina ne znam ali znam da je u Slobodi Jovica Vasilic sigurno najbolji bek u drzavi 90. godiste veruj mi mega fantastican. Levo nam istina treba resenje a Voja Stankovic moze da bude to iako insistiraju da je stoper decko igra beka bez problema. A to da igramo kao Barsa zvuci lepo samo sto toliko mrzim one cigane da ne zelim to da komentarisem h5g6k8
            [/quote]
            Ma znam da nece doci ja cisto komentarisem.Voleo ili ne voleo Barsu brutalno igraju tako da to nije nista lose,cak naprotiv.Sad videcemo,ako bude trebalo doci ce neko krilo za centarsut mada s obzirom kako Stanojevic zamislja da igramo nece nam biti previse potrebno jer on forsira kratki pas i pas u prostor i najvise se napada kroz sredinu i tu se stvaraju sanse.Trebaju nam pre svega 2 beka.

            Inace posto si rekao da si igrao fudbal i bio Ljajicev cimer,ima li te u nekom Football Manageru?
            sigpic

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Fali nam desni bek,mada postoje neke indicije da je miljkovic podigao formu,lazevski samo na centarsutu da poradi,borbenijeg beka skoro nismo imali i on moze da prodje bez problema i u buducnosti,ne secam se da ga je neko lako prosao ove godine cak i u LS,sto se tice krila babovic je tu pomalo cudan,bolje bi mozda bilo da igra levo a adija da se izvlaci povremeno na desno krilo ili iliev svejedno ko bude igrao,problem je sredina i uklopiti vukica i ilica greota je da bilo koji ladi klupu,ali takva 2 majstora ce se snaci verujem,igra protiv kopera obecava!

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg260095#msg260095 date=1299190080]
                Ma znam da nece doci ja cisto komentarisem.Voleo ili ne voleo Barsu brutalno igraju tako da to nije nista lose,cak naprotiv.Sad videcemo,ako bude trebalo doci ce neko krilo za centarsut mada s obzirom kako Stanojevic zamislja da igramo nece nam biti previse potrebno jer on forsira kratki pas i pas u prostor i najvise se napada kroz sredinu i tu se stvaraju sanse.Trebaju nam pre svega 2 beka.

                Inace posto si rekao da si igrao fudbal i bio Ljajicev cimer,ima li te u nekom Football Manageru?
                [/quote]

                Kao to rekoh batalio sam sa 18 kad su mi otisle Ahilove tetive tako da nisam stigao do FM-a %QWT&W

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Prenosi Rts Indjija-Partizan #$&+|r

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    PRINC! ! ! &8@^J

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      Ajoj terena ,majko mila #%d* #%d* #%d* vidjao sam njive u boljem stanju #%d*

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        Gori je od marakane nakon Colinog koncerta *T_*@SR

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Svaka cast Tagoe,lep gol glavom +*@WT*48* Miljko je izgleda bas naucio da centrira,Babovic vrlo aktivan i vrlo dobro igra,Vukic pokazao da ce biti bolji od Moreire cim bude bio u skroz spreman,odbrana osim jedne slabije intervencije na nivou,Iliev dao gol,sasvim solidan...ajde ubacuj Adiju i Medu $#^%RT

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            Po onakvom terenu i vise nego dobra igra! Ali ne mogu da svarim da Adija ne pocinje od starta ,a kakav je talenat u pitanju... Tejgo ako ovako nastavi prestici ce Klea za 5,6 kola $#^%RT A onaj komentator Laza Bakmaz mi toliko ide na zivce da to nije humano #%d* Skoro da je zaplakao kada smo postigli 1. i 2. gol...

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              Najgori komentator u istoriji svih komentatora $#^%RT

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                Kakvo navijanje!!! Joj toliko sam se uzeleo sad sam toliko srecan moze neko da me jebe ne bih se naljutio &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X