Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg259467#msg259467 date=1299107062]
    Ja sam igrao sa Scepom,ili ti malim Spancem kad sam bio mladji ovde na livadi pored zgrade $#^%RT kako nas je drao,bio je i tad bolji od starijeg burazera +*@WT*48*
    [/quote]

    Meni je Ljaljic bio cimer u reprezentaciji pre 4 godine $%&5@$A

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      Ja sam igrao basket sa Tepicem. $%&5@$A

      Nije Scepovic jos za prvu,bice za koju godinu,ali odlicni su i on i brat i mogli bi za koju godinu biti napadacki tandem reprezentacije.Adijah je zver od igraca,znaci kako smo uboli sa pojacanjima. &8@^J &8@^J &8@^J
      sigpic

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259486#msg259486 date=1299107982]
        Ja sam igrao basket sa Tepicem. $%&5@$A

        Nije Scepovic jos za prvu,bice za koju godinu,ali odlicni su i on i brat i mogli bi za koju godinu biti napadacki tandem reprezentacije.Adijah je zver od igraca,znaci kako smo uboli sa pojacanjima. &8@^J &8@^J &8@^J
        [/quote]

        Njegov talenat je za prvu u ovoj ligi 1 mozemo da trpimo ionako bi dao 10 komada da je igrao svaku.

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Pa u ovoj ligi moze da igra naravno ali ja sam mislio da nije za prvu jer su Tagoe i Adija sada ipak bolji.Treba mu davati sansu to stoji.
          sigpic

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259496#msg259496 date=1299108292]
            Pa u ovoj ligi moze da igra naravno ali ja sam mislio da nije za prvu jer su Tagoe i Adija sada ipak bolji.Treba mu davati sansu to stoji.
            [/quote]

            Moze Adija na krilo @(*6sd$%

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg259498#msg259498 date=1299108420]
              Moze Adija na krilo @(*6sd$%
              [/quote]
              Aj mi reci postavu koju si zamislio pa da se skapiramo. h5g6k8
              sigpic

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259502#msg259502 date=1299108483]
                Aj mi reci postavu koju si zamislio pa da se skapiramo. h5g6k8
                [/quote]

                Pa da ti sa leve strane igra Kapiten kao co-playmaker sa Vukicem a da sa desne imas ipak krilo u vidu Adije. Mnogo je 3 mozgasa zajebi, uostalom ako je problem defanziva naucice se brzo crnac je to @(*6sd$%

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Mogu ja da kazem postavu? &%@5w8&* $#^%RT


                  Stojke-Miljko,Savic,Krstajic(povremeno Stankovic),Lazevski(povremeno kizito)-Medo(a ne ono drvo iz obrenovca),Ilic,Vukic,Babovic-Tejgo,Adija


                  Mvp ako mozes da mi kazes kako se prezivas,mozda si neki poznat $#^%RT

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg259511#msg259511 date=1299108839]
                    Mogu ja da kazem postavu? &%@5w8&* $#^%RT


                    Stojke-Miljko,Savic,Krstajic(povremeno Stankovic),Lazevski(povremeno kizito)-Medo(a ne ono drvo iz obrenovca),Ilic,Vukic,Babovic-Tejgo,Adija


                    Mvp ako mozes da mi kazes kako se prezivas,mozda si neki poznat $#^%RT
                    [/quote]

                    Pokidao sam obe ahilove tetive sa 18 godina @(*6sd$%

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      Ma ne treba ni Vukica ni Ilica na krilo jer sad su u godinama ne mogu oni tu da igraju.Adija moze na krilo a Babovic na drugo i Tagoe u sredini a Scepovic dzoker s klupe a ponekad starter.

                      Fejsa je car za sve njih tamo u veznom redu,najkompletniji je od njih i konstantno je napredovao ali povrede ucinise svoje. +-*^%*
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg259516#msg259516 date=1299109031]
                        Ma ne treba ni Vukica ni Ilica na krilo jer sad su u godinama ne mogu oni tu da igraju.Adija moze na krilo a Babovic na drugo i Tagoe u sredini a Scepovic dzoker s klupe a ponekad starter.

                        Fejsa je car za sve njih tamo u veznom redu,najkompletniji je od njih i konstantno je napredovao ali povrede ucinise svoje. +-*^%*
                        [/quote]

                        Kapiten ove sezone najvise trci od svih ako si pratio, i to daleko najvise. Moze on bez problema igra defanzivu poziciono a u napadu menja mesta, ulazi unutra napad mu nije problem tu je najbolji nas igrac jos od Pedje Mijatovica.

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          E jbg +-*^%*


                          I da dodam,sa klupe najvise da ulaze iliev,scepa,jovanovic po potrebi,Lola u derbiju mozda(previse ih mrzi,sto nije na odmet) Neca Tomic bi mnogo mogao da pokaze da nije napaljeni klinac...


                          I da Fejsa je ubedljivo najbolji igrac Partizana,to potpisujem...ali ga treba ocekivati u punoj formi od sledece sezone...i morali bi kupiti bar jednog od dvojice novih crnaca,mada cisto sumnjam,sve mi to lici na price za malu decu $%&5qw7

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            [quote author=Ljuba90 link=topic=1076.msg259519#msg259519 date=1299109167]
                            E jbg +-*^%*


                            I da dodam,sa klupe najvise da ulaze iliev,scepa,jovanovic po potrebi,Lola u derbiju mozda(previse ih mrzi,sto nije na odmet) Neca Tomic bi mnogo mogao da pokaze da nije napaljeni klinac...


                            I da Fejsa je ubedljivo najbolji igrac Partizana,to potpisujem...ali ga treba ocekivati u punoj formi od sledece sezone...i morali bi kupiti bar jednog od dvojice novih crnaca,mada cisto sumnjam,sve mi to lici na price za malu decu $%&5qw7
                            [/quote]

                            Dok je Kapiten u klubu on je najbolji nemojte da bogohulite odlican je Fejsa ali jedan je 22 &^@4(

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg259518#msg259518 date=1299109132]
                              Kapiten ove sezone najvise trci od svih ako si pratio, i to daleko najvise. Moze on bez problema igra defanzivu poziciono a u napadu menja mesta, ulazi unutra napad mu nije problem tu je najbolji nas igrac jos od Pedje Mijatovica.
                              [/quote]
                              Ma to je tacno sve i to moze u nasoj ligi ali u Evropi ne moze.Kad kazes Partizan ja Evropu gledam jer u nasoj ligi smo daleko ispred svih.Nije Ilic vise tako prodoran i eksplozivan.Neka njega u sredini da daje lopte,to najbolje radi a Adija ce levo,decko je ubica,samo da otkupe ugovor.Da smo imali u LS 2 prodorna krila u formi bili bi 3. ispred Brage cija je odbrana kurton i da je imao ko da rastereti Clea dobili bi mi to.Ovako treba sve ovo sto valja zadrzati za sledecu sezonu pa opet da udjemo u LS i budemo bar 3. +*@WT*48*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=1076.msg259522#msg259522 date=1299109365]
                                Dok je Kapiten u klubu on je najbolji nemojte da bogohulite odlican je Fejsa ali jedan je 22 &^@4(
                                [/quote]


                                ahaha,slazem se +*@WT*48*

                                Comment

                                Working...
                                X