Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg211910#msg211910 date=1291847067]
    Ja se iskreno nadam da kleo ostaje,a bojim se da ce uprava prodati neke igrace i uzeti novac sebi kao sto si ti rekao tj. da ce dovesti jednog boljeg igraca cisto da imaju sta da kazu da se izvuku a ostalo sve neke glupane za koje niko nije cuo i tvrditi da su perspektivni i te prazne price a sebi pare strpati u dzep!
    [/quote]
    Ne mora da znaci,Djuric je rekao da ce se gledati kvalitet,da imamo budzet i da ako igrac kosta i 2 miliona nije problem,a za te pare se sigurno moze naci kvalitetan igrac,ali dosta kvalitetan.Ne znam da li znas da su Moreira,Juca,Tosic i Diarra dovedeni za oko 1,2 miliona,koliko je samo na primer placen Fejsa.U Brazilu ima gomila kvalitetnih krila za te pare,a strucni stab je vec bio tamo da gledaju igrace.Mi imamo solidan budzet i jos cemo dobiti prodajom nekih igraca fine pare,ali onda to treba rasporediti kako valja.Ne bi ni ja voleo da Cleo ode,ali mozda se to ispostavi kao dobro ukoliko dodje neko ko zna da daje golove i jos 2 prodorna krila koja mogu da iskoriste sansu kad se Cleo zatvori.
    sigpic

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      Znam ali govore svi svasta pa nista ne bude,ja se iskreno nadam da hoce,krivo mi je zbog klea jer mislim da ne treba menjati onog ko ti donosi golove na skoro svakoj utakmici!Nadam se samo da cemo napraviti jos kvalitetniji tim sa novcem koji smo dobili i sledece godine ponovo zaigrati u LS i supeti da prodjemo dalje makar u ligu evrope!Da smo protiv brage i sahtjora igrali kao danas mozda bi bilo sve drugacije pogotovo protiv brage,oni su losiji od arsenala a danas smo upeli da se suprostavimo arsenalu veoma dobro!
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg211927#msg211927 date=1291847620]
        Znam ali govore svi svasta pa nista ne bude,ja se iskreno nadam da hoce,krivo mi je zbog klea jer mislim da ne treba menjati onog ko ti donosi golove na skoro svakoj utakmici!Nadam se samo da cemo napraviti jos kvalitetniji tim sa novcem koji smo dobili i sledece godine ponovo zaigrati u LS i supeti da prodjemo dalje makar u ligu evrope!Da smo protiv brage i sahtjora igrali kao danas mozda bi bilo sve drugacije pogotovo protiv brage,oni su losiji od arsenala a danas smo upeli da se suprostavimo arsenalu veoma dobro!
        [/quote]
        Pa da ali ipak smo sad u odlicnoj finansijskoj situaciji i mozemo da napravimo tim koji valja.E sad sta je pravo pitanje.Da li ce da konacno rade u korist kluba ili ce sebi da uzmu pare ko Piksi.Covek je prodao skoro celu prvu postavu za 27 miliona i posle mesec dana rekao da je Zvezda u dugu 2 miliona.Kako?Naravno odma je zapalio za Japan i boli ga uvo.Meni je zao Zvezde sto samo tonu jer ce biti sve slabija i slabija liga,a ionako je vec dovoljno ocajna.Voleo bi da Zvezda krene na bolje,da bude dobra utakmica taj derbi.Sa tim parama je Zvezda mnogo mogla,ali mafija je mafija.I ne samo Zvezda.Vojvodina i OFK Beograd su imali odlicnih transfera i sa pametno tim ulozenim parama su mogli postati respektabilne ekipe,pa bi mozda i oni i CZV mogli do Lige Evrope a ne tamo neki Karpati,koji jeste da sluze za gol razliku ali su ipak usli,a Zvezda i ostali nisu.Kad bi bile postenije uprave,moze se napraviti dobar posao,jer nije tacno da belorusija,poljska i ne znam ni ja koje zemlje imaju veci fudbalski potencijal od nas.
        sigpic

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          I meni je zao zvezde iako navijam za partizan,zvezda i partizan su veciti rivali,najjaci klubovi u Srbiji i tako treba i da ostane naravno da hocu da i dalje partizan pobedjuje ali da zvezda ne bude u problemu!Ja se iskreno nadam da cemo ovaj novac iskoristiti na najbolji moguci nacin i poboljsati tim sto je vise moguce,valjda nece djukic i kompanija uzeti pare sebi jer dovodjenjem dobrih igraca mi cemo napredovati i cesce ulaziti u velika takmicenja i to znaci da cemo dobijati cesce novac kao sto smo sada dobili za ulazak u LS znaci vise se isplati sada puknuti pare na klub i igrace a ne strpati sebi u dzep jer ce ih onda posle biti sve vise i vise kada budemo bolje igrali i nadam se da ce se tako i klub popravljati i jacati pa da jednom mozemo da se ravnopravno takmicimo sa velikim klubovima!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg211948#msg211948 date=1291848790]
            I
            [/quote]
            Sta i? &amp;*#GI(]
            sigpic

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg211950#msg211950 date=1291848856]
              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg211948#msg211948 date=1291848790]
              I
              [/quote]
              Sta i? &amp;*#GI(]
              [/quote]
              odg sam ti na postu ispod ovog to slovo I sam slucajno kliknula enter kada sam krenula da kucam $JS}| +-*^%*
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Evo vidim,i ja se nadam videcemo.Od 6 meceva u Ligi Sampiona u 2 smo zaista podbacili,protiv Brage i Sahtjora kuci.
                sigpic

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  [quote author=manda link=topic=1076.msg211841#msg211841 date=1291836913]
                  [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg211704#msg211704 date=1291819997]
                  Ma samo gol da damo,veceras je tekma za uzivanje,lepo se uvalimo i uzivamo u igri voljenog nam kluba na emiratima,bez pritiska i nervoze ,ja verujem u pobedu $8#a
                  [/quote]
                  Dobrodosao na forum,Dovla. %QWT&amp;W
                  [/quote]

                  Hvala,pozz


                  Inace najbolja partija u ligi sampiona je bila veceras,mozda preterujem ali uz par igraca (pojacanja)ovaj Partizan bi mogao da prodje grupu u LS..

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg211997#msg211997 date=1291865734]
                    Hvala,pozz


                    Inace najbolja partija u ligi sampiona je bila veceras,mozda preterujem ali uz par igraca (pojacanja)ovaj Partizan bi mogao da prodje grupu u LS..
                    [/quote]
                    Ne preterujes uopste,evo dole smo pisali o tim pojacanjima,bitno je da se radi u korist kluba i moze biti napretka.Dogodine treba opet da bude cilj LS i 3.mesto,mozda i 2. ko zna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      I racu petrovica sto pre da uvaljaju,svaka mu dala za gol u derbiju ali on nije igrac za jake evropske utakmice,i Mare jovanovic je gresio dosta,samo protiv arsenala kuci dobio crveni i penal,u londonu napravio penal i poklonio im gol.Moreiri svaka cast za sinoc trci svih 90 minuta,kazem par pojacanja samo,krila,desni bek,jedna stoper i 2 spica $#^%RT

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg212053#msg212053 date=1291902190]
                        I racu petrovica sto pre da uvaljaju,svaka mu dala za gol u derbiju ali on nije igrac za jake evropske utakmice,i Mare jovanovic je gresio dosta,samo protiv arsenala kuci dobio crveni i penal,u londonu napravio penal i poklonio im gol.Moreiri svaka cast za sinoc trci svih 90 minuta,kazem par pojacanja samo,krila,desni bek,jedna stoper i 2 spica $#^%RT
                        [/quote]
                        Pa polako,treba ici malo pomalo,poput ruskih i ukrajinskih klubova.Prvo treba 2 krila pa onda ostalo.Samo je bitno napredovati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Samo krila su nam problem definitivno!

                          I jos jedna stvar,bolji i to mnogo je Savic za stopera od Mareta!
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            Јесен за понос!
                            http://www.partizan.rs/vest.php?Jezi...ба да доведемо екстра нападача, два одлична крила и ми имамо сасвим добар тим. Продамо ове који се нису показали и то је то.Путуј Европо, лепо смо се дружили!
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              Tomic i scepovic vraceni u prvi tim.

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                Увек први, увек испред свих!

                                http://www.partizan.rs/vest.php?Jezi...p;prikaz1=2010
                                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X