Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Ne brini se,bice tesko,bice 0-3 &8@^J

    Elem...najverovatnije odbrana pocinje u sastavu Lazevski -Krstajic-Jovanovic-Savic

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      [quote author=Layzick link=topic=1076.msg211636#msg211636 date=1291775986]
      Ne brini se,bice tesko,bice 0-3 &8@^J

      Elem...najverovatnije odbrana pocinje u sastavu Lazevski -Krstajic-Jovanovic-Savic
      [/quote]

      savic ce igrati desnog beka?

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        Da,da..kao u reprezentaciji

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Bice to trpanje do vrha mreze,na zalost,ako izgube ispod cetri razlike bice uspjeh.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            Pa ne mora da znaci,zato sto Arsenal cesto zna mnogo da komplikuje i da se ispromasuje.Dobice samo je pitanje koliko.Nek bude sto manje.
            sigpic

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Bice tesko,bice 0-3!

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Ma samo gol da damo,veceras je tekma za uzivanje,lepo se uvalimo i uzivamo u igri voljenog nam kluba na emiratima,bez pritiska i nervoze ,ja verujem u pobedu $8#a

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Tesko bice svakako ali igrati na emirejtsu i protiv arsenala je velika cast zato

                  Napred Junaci bori te se ! &^@4(

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg211704#msg211704 date=1291819997]
                    Ma samo gol da damo,veceras je tekma za uzivanje,lepo se uvalimo i uzivamo u igri voljenog nam kluba na emiratima,bez pritiska i nervoze ,ja verujem u pobedu $8#a
                    [/quote]
                    Dobrodosao na forum,Dovla. %QWT&W
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      [quote author=DovlaBGD link=topic=1076.msg211704#msg211704 date=1291819997]
                      Ma samo gol da damo,veceras je tekma za uzivanje,lepo se uvalimo i uzivamo u igri voljenog nam kluba na emiratima,bez pritiska i nervoze ,ja verujem u pobedu $8#a
                      [/quote]


                      Dovla legendo, ispunila ti se zelja +*@WT*48* Idemo crno beli do jos jednog gola 7@$**
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        Svaka cast Partizanu na prikazanoj igri,bila je dobra utakmica,castan oprostaj.Sad je bitno napraviti dobar posao u naredna 2 prelazna roka,dobili smo para i mozemo jos dosta dobiti od prodaje pojedinih igraca pa da se jos bolje pojacamo i ako bog da i dogodine udjemo u Ligu Sampiona.
                        sigpic

                        Comment


                        • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            Dobro su nas ostetili za onaj penal.Partizan je zaista pokazao da nije los kao sto svi tamo misle i da zasluzuje vise od 0 bodova veoma dobro smo parirali arsenalu skoro celu utakmicu,koliko novca arsenal ima trebao je da nas izbusi ali nisu nam dali gol dugo vremena a posle dva u 4 minuta ja onaj penal ne priznajem bio bi rezultat 2-1...Da li se zna nesto vise o kleu,mislim da li ostaje?znam da ima dozvolu da ode ako dodje bolja ponuda.Ja stvarno ne bih volela da on napusti partizan na svakoj utakmici ako partizan da gol skoro uvek je kleo taj koji ga je dao i mislim da je covek sjajan igrac,mnogo ga volim zaista i bice mi mnogo krivo ako ode iz partizana!Nadam se da nece!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg211889#msg211889 date=1291846198]
                              Dobro su nas ostetili za onaj penal.Partizan je zaista pokazao da nije los kao sto svi tamo misle i da zasluzuje vise od 0 bodova veoma dobro smo parirali arsenalu skoro celu utakmicu,koliko novca arsenal ima trebao je da nas izbusi ali nisu nam dali gol dugo vremena a posle dva u 4 minuta ja onaj penal ne priznajem bio bi rezultat 2-1...Da li se zna nesto vise o kleu,mislim da li ostaje?znam da ima dozvolu da ode ako dodje bolja ponuda.Ja stvarno ne bih volela da on napusti partizan na svakoj utakmici ako partizan da gol skoro uvek je kleo taj koji ga je dao i mislim da je covek sjajan igrac,mnogo ga volim zaista i bice mi mnogo krivo ako ode iz partizana!Nadam se da nece!
                              [/quote]
                              Ne zna se jos nista za Klea,spominjao se Trabzonspor za 3,5 miliona ali posle ovog gola je jos sebi podigao cenu.Mogu se dobre pare uzeti,a i Trabzonspor je rekao da ce dati jos ako treba.E sad,mozda to i nije tako lose u slucaju da dodje neko ko moze da daje golove i jos 2 prodorna krila,Djuric je rekao da ako treba dace i 2 miliona za igraca sto dosad nije bio slucaj naravno.Mi imamo vec solidan budzet zbog ulaska u LS,jos ce tu biti prodaje i dovodjenja.Ako vec misle da bude dosta pojacanja,nek bude sto vise u januaru,da se uigraju u drugom delu sezone i onda onaj letnji prelazni rok da se odradi sa 2-3 pojacanja i da opet napadnemo LS.Petrovic 90% ide i za njega se moze uzeti dobra kinta,Fejsa ce se uskoro oporaviti samo je pitanje kakav ce se vratiti,ako bude kao pre povrede bice dobro.Ako se konacno ne bude radilo tako da uprava uzme sebi pare i zapostavi klub i ako se bude radilo u korist kluba mozemo mi da budemo solidna evropska ekipa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                Ja se iskreno nadam da kleo ostaje,a bojim se da ce uprava prodati neke igrace i uzeti novac sebi kao sto si ti rekao tj. bojim se da ce dovesti jednog boljeg igraca cisto da imaju sta da kazu da se izvuku a ostalo sve neke glupane za koje niko nije cuo i tvrditi da su perspektivni i te prazne price a sebi pare strpati u dzep!
                                <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                                *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                                *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                                LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                                Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                                JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X