Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203093#msg203093 date=1290557588]
    @caniggia7 nije da jedva cekam to je apsurdno nego ga branim kada mislim da nije kriv i to protiv brage mislim da nije i to je cela filozofija naseg raspravljanja,a da partizan ima druge probleme znam i rekla sam uvek skoro svoje misljenje o svima a medju njima i o stojkovicu naravno da cu da ga pominjem kada je golman pa pominjali su ga i svi ostali ali nebitno!
    [/quote]
    Ok je to,ali sad nije nista kriv i nije problem pa ga opet pominjes dole.Niko ga ni za sta ne krivi i on je jedan od najboljih u Partizanu.Znam da ga volis i da si malo isfrustrirana sa svim tim sto se desavalo oko njega.Bilo pa proslo.Ponavljam mnogo vecih problema ima,a on cak nije ni problem.Problema ima dosta,kako na pozicijama,tako i u prodaji premladih igraca i dovodjenju velikog broja pojacanja koja nisu nigde igrala pa im treba 100 godina da udju u formu.Recimo da je doveden Kaludjerovic iz Rada posle odlicne sezone da igra sa Cleom,bilo bi odlicno.Imali bi 2 opasna spica,Cleo ne bi bio jedina pretnja u napadu i samim tim bi i on imao vise prostora.Ovako je on otisao u Zvezdu gde trune zbog katastrofalne taktike i toga sto nema ko loptu ko svet da mu da ni u toj nasoj jadnoj ligi,a Partizan dovodi Boyu i Ilieva koji nisu nista uradili u inostranstvu i dugo nisu igrali nigde konstatno i jos ocekuje od njih da osveze napad.Kako?A o guranju Marka Drvenog Scepovica u priv tim da ne govorimo.Treba ipak gledati da ne dolaze samo igraci koji su ispali iz forme a pre su bili nesto,Smiljanic i Stojkovic su recimo bili dobre investicije,Iliev i Boya lose,vec da uz poneke takve dodju neki u punoj formi koji su imali iza sebe dobru sezonu.I naranvno nesto mladji igraci u ofanzivi,Moreira,Ilic,Iliev mnogo je.
    sigpic

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=Layzick link=topic=1076.msg203092#msg203092 date=1290557584]

      Nema sta ja da odgovaram kad ti poredis Vukica sa Davidov-om,ocigledno da nisi gledao Vukica u formi.
      [/quote]
      Koji bre Vukic iz najboljih dana???Pa on da nesto sad zna,ne bi se trpao kod nas nego bi ga neko uzeo.Vukic iz prvog boravka u Partizanu i sad nisu isto.Taj igrac ne bi pravio razliku u Evropi,i za koji ce mi onda????
      Koju razliku pravi Iliev sad???Nikakvu,samo smeta.Takvi igraci nam ne trebaju,ispusene mustikle.I kad bi uprava dovela Vukica,to bi bio znak da klub nije nista naucio iz LS-a

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=VIX link=topic=1076.msg203094#msg203094 date=1290557711]


        brate ponekog al nemora sve , i neka prodaju , a gde su pojacanja. Da se razumemo ja nemam nishta protiv uprave vec naprotiv , ali moglo je mnogo puta da se udje u LS da su malo pricekali sa prodajom &+I}\
        [/quote]
        to mozemo sad da radimo,sad da zadrzimo nekog igraca na godinu duze jer smo sad finansijski stabilniji,konacno imamo trenera koji zna sta hoce,upravu koja ga podrzava.Zamisli da je Partizan zadrzao Ljajica ili nekog drugog i da ga povredi neki lelemud sa nasih livada i sta onda da radimo,da se slikamo i da ga lecimo.Veliki je rizik ako n e prodas mladog igraca kad stigne neka malo ozbiljnija ponuda.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg203097#msg203097 date=1290558214]
          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203093#msg203093 date=1290557588]

          [/quote]
          Ok je to,ali sad nije nista kriv i nije problem pa ga opet pominjes dole.Niko ga ni za sta ne krivi i on je jedan od najboljih u Partizanu.Znam da ga volis i da si malo isfrustrirana sa svim tim sto se desavalo oko njega.Bilo pa proslo.Ponavljam mnogo vecih problema ima,a on cak nije ni problem.Problema ima dosta,kako na pozicijama,tako i u prodaji premladih igraca i dovodjenju velikog broja pojacanja koja nisu nigde igrala pa im treba 100 godina da udju u formu.Recimo da je doveden Kaludjerovic iz Rada posle odlicne sezone da igra sa Cleom,bilo bi odlicno.Imali bi 2 opasna spica,Cleo ne bi bio jedina pretnja u napadu i samim tim bi i on imao vise prostora.Ovako je on otisao u Zvezdu gde trune zbog katastrofalne taktike i toga sto nema ko loptu ko svet da mu da ni u toj nasoj jadnoj ligi,a Partizan dovodi Boyu i Ilieva koji nisu nista uradili u inostranstvu i dugo nisu igrali nigde konstatno i jos ocekuje od njih da osveze napad.Kako?A o guranju Marka Drvenog Scepovica u priv tim da ne govorimo.Treba ipak gledati da ne dolaze samo igraci koji su ispali iz forme a pre su bili nesto,Smiljanic i Stojkovic su recimo bili dobre investicije,Iliev i Boya lose,vec da uz poneke takve dodju neki u punoj formi koji su imali iza sebe dobru sezonu.I naranvno nesto mladji igraci u ofanzivi,Moreira,Ilic,Iliev mnogo je.
          [/quote]
          Sta fali Boji??? #^GH*#
          za Ilieva se slazemo al za Boju,tesko.

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            @CANIGGIA 7 razumem sta hoces da kazes izvini ako sam preterala ali kada nekoga volis ni ne primecujes koliko ga pominjes $#^%RT &+I}\ razumem ja tebe i ne zelim da se svadjam ili raspravljam sa tobom znas da te volim <3 znam ja to mora nesto da se menja pod hitno pa da sledeci put makar prodjemo u narednu fazu...
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203098#msg203098 date=1290558290]
              [quote author=Layzick link=topic=1076.msg203092#msg203092 date=1290557584]

              Nema sta ja da odgovaram kad ti poredis Vukica sa Davidov-om,ocigledno da nisi gledao Vukica u formi.
              [/quote]
              Koji bre Vukic iz najboljih dana???Pa on da nesto sad zna,ne bi se trpao kod nas nego bi ga neko uzeo.Vukic iz prvog boravka u Partizanu i sad nisu isto.Taj igrac ne bi pravio razliku u Evropi,i za koji ce mi onda????
              Koju razliku pravi Iliev sad???Nikakvu,samo smeta.Takvi igraci nam ne trebaju,ispusene mustikle.I kad bi uprava dovela Vukica,to bi bio znak da klub nije nista naucio iz LS-a
              [/quote]

              Jel si tako pricao i za Ilica i Krstajica pre nego sto su dosli?

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203103#msg203103 date=1290558612]
                Sta fali Boji??? #^GH*#
                za Ilieva se slazemo al za Boju,tesko.
                [/quote]
                Pa usporava igru,prijem lopte ocajan,ko drvo,spor je los u tranziciji,pravi dosta prekrsaja u napadu.Jak je u duelu i dobar u skoku ali trom nekako,mada ga je Stanojevic stavio u revansu sa Bragom da igra desno sto njemu nikako ne odgovara.Bio je dobar kad smo tamo igrali kad je zamenio Clea i to je to.Treba neko konstatniji ko stvarno moze da iskoristi to kad Cleo odvuce na sebe odbranu.
                sigpic

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203101#msg203101 date=1290558511]
                  [quote author=VIX link=topic=1076.msg203094#msg203094 date=1290557711]


                  brate ponekog al nemora sve , i neka prodaju , a gde su pojacanja. Da se razumemo ja nemam nishta protiv uprave vec naprotiv , ali moglo je mnogo puta da se udje u LS da su malo pricekali sa prodajom &amp;+I}\
                  [/quote]
                  to mozemo sad da radimo,sad da zadrzimo nekog igraca na godinu duze jer smo sad finansijski stabilniji,konacno imamo trenera koji zna sta hoce,upravu koja ga podrzava.Zamisli da je Partizan zadrzao Ljajica ili nekog drugog i da ga povredi neki lelemud sa nasih livada i sta onda da radimo,da se slikamo i da ga lecimo.Veliki je rizik ako n e prodas mladog igraca kad stigne neka malo ozbiljnija ponuda.
                  [/quote]

                  Ili Japanski kamikaza Fejsu,tu se slazemo +*@WT*48*

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=Layzick link=topic=1076.msg203105#msg203105 date=1290558809]
                    [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203098#msg203098 date=1290558290]
                    [quote author=Layzick link=topic=1076.msg203092#msg203092 date=1290557584]

                    Nema sta ja da odgovaram kad ti poredis Vukica sa Davidov-om,ocigledno da nisi gledao Vukica u formi.
                    [/quote]
                    Koji bre Vukic iz najboljih dana???Pa on da nesto sad zna,ne bi se trpao kod nas nego bi ga neko uzeo.Vukic iz prvog boravka u Partizanu i sad nisu isto.Taj igrac ne bi pravio razliku u Evropi,i za koji ce mi onda????
                    Koju razliku pravi Iliev sad???Nikakvu,samo smeta.Takvi igraci nam ne trebaju,ispusene mustikle.I kad bi uprava dovela Vukica,to bi bio znak da klub nije nista naucio iz LS-a
                    [/quote]

                    Jel si tako pricao i za Ilica i Krstajica pre nego sto su dosli?
                    [/quote]
                    Mladen Krstajic:Igrao u Verderu i Salkeu,bio kapiten Salkea,59 utakmica za reprezentaciju,odbio mesto funkcionera Salkeu da bi zavrsio karijeru u Partizanu.
                    Sasa Ilic:Najbolji strelac Partizana u domacoj ligi ikada,dva puta uveo Partizan u LS,pravi plejmejker,klasicna desetka jedan od retkih koji ima zavrsni pas,dosao u Partizan da pomogne i da zavrsi karijeru,trenutno najbolji igrac Partizana(najvise trci,najbolji kreator igre,dobar u defanzivi)
                    Zvonimir Vukic:bio dobar u Partizanu,otisao u Sahtjor odirgao 73 utakmice za 5 sezona,otisao na pozajmicu u Portsmaut i dosao kod nas gde nista nije pokazao,odigrao 2 utakmice tad.
                    On ti je profil igraca Koromana,a ako ti mislis da nama Koroman treba,svaka ti cast.

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203104#msg203104 date=1290558716]
                      @CANIGGIA 7 razumem sta hoces da kazes izvini ako sam preterala ali kada nekoga volis ni ne primecujes koliko ga pominjes $#^%RT &amp;+I}\ razumem ja tebe i ne zelim da se svadjam ili raspravljam sa tobom znas da te volim &lt;3 znam ja to mora nesto da se menja pod hitno pa da sledeci put makar prodjemo u narednu fazu...
                      [/quote]
                      Sve opusteno i ne moras ti meni da se izvinjavas.A sto se tice sledeceg puta,pravo je pitanje kad ce to biti.

                      @Drazen3 Vukic poseduje veci skill i od Ilica i od Moa.U Partizanu je kidao,onda prodat u inostranstvo.Prvo igrao u Shakhtaru i za vreme Ilije Petkovica u onim kvalifikacijama igrao dobar deo prvu postavu i bio 2.strelac sa 4 gola.Bio je kreator igre i mislilo se da je konacno dosao neko ko ce biti lider,ali onda se vratio Milosevic i umesto sa 1 spicem i iza sa Vukicem,igrali smo sa 2 i igra se raspala.Posle je dosao novi trener u Shakhtar i Vukic je seo na klupu iz ko zna kog razloga.Nigde se vise nije probio,eto nije imao srece s tim trenerom.Bila je neka pozajmica u Portsmouth ali se ni tu nije naigrao.Ako bi se vratio u formu bio bi odlicno pojacanje na poziciji prednjeg veznog,jer se brze oslobadja lopte,daje precizne paseve,ima bolji prodor od Ilica i jaci sut.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg203107#msg203107 date=1290558918]
                        [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203103#msg203103 date=1290558612]
                        Sta fali Boji??? #^GH*#
                        za Ilieva se slazemo al za Boju,tesko.
                        [/quote]
                        Pa usporava igru,prijem lopte ocajan,ko drvo,spor je los u tranziciji,pravi dosta prekrsaja u napadu.Jak je u duelu i dobar u skoku ali trom nekako,mada ga je Stanojevic stavio u revansu sa Bragom da igra desno sto njemu nikako ne odgovara.Bio je dobar kad smo tamo igrali kad je zamenio Clea i to je to.Treba neko konstatniji ko stvarno moze da iskoristi to kad Cleo odvuce na sebe odbranu.
                        [/quote]
                        brate,Boja igra takticki savrseno.Ne znam dal si primetio al Sale Ilic nije vise bas toliko posvecen samo ofanzivi,vraca se covek i u odbranu.Isto je i sa Bojom.Boja je kod nas krilo,nije spic i kad god je odigrao-dobro je odradio posao(nije savrseno,al nemamo boljeg od njega)
                        Protiv Arsenala je usao i malo promenio tok,protiv zvezde isto,dao par komada na nasim livadama-sta da ocekujes vise?

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203111#msg203111 date=1290559581]
                          brate,Boja igra takticki savrseno.Ne znam dal si primetio al Sale Ilic nije vise bas toliko posvecen samo ofanzivi,vraca se covek i u odbranu.Boja je kod nas krilo,nije spic i kad kod je odigrao-dobro je odradio posao(nije savrseno,al nemamo boljeg od njega)
                          Protiv Arsenala je usao i malo promenio tok,protiv zvezde isto,dao par komada na nasim livadama-sta da ocekujes vise?
                          [/quote]
                          Ok ali Saleta Ilica i Boju ne treba porediti.Kod nas je krilo,pa to je i problem.Krilo treba da bude brz prodoran igrac,a on niti je brz niti prodoran.Usporio je dosta napada protiv Brage.Borben je ipak i dosta pretrci za jednog klasicnog spica i to cenim.On je ipak klasicni spic.On je meni bio dobar ranije dok nije promasio penal protiv Artmedie.On izgleda ne moze da se pronadje u toj Stanojevicevoj viziji igre.Mozda mu treba jos vremena,ali mislim da nije igrac koji moze da odgovori na evropske amibicije koje klub ima.Tromo igra jako.Nemamo boljeg-tuga.Videcemo da li ce se realizovati dolazak Zabije iz Al-Itihada.Mlad je brz,gledao sam ga na prijateljskom mecu Al-Itihada i Manchestera cini mi se.Pomogao bi nam sigurno.Boja je dao par komada na nasim livadama-jos jedan problem.Svi oni daju na nasim livadama,ali kad dodje jaca utakmica nema ih.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg203110#msg203110 date=1290559422]
                            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203104#msg203104 date=1290558716]
                            @CANIGGIA 7 razumem sta hoces da kazes izvini ako sam preterala ali kada nekoga volis ni ne primecujes koliko ga pominjes $#^%RT &amp;+I}\ razumem ja tebe i ne zelim da se svadjam ili raspravljam sa tobom znas da te volim &lt;3 znam ja to mora nesto da se menja pod hitno pa da sledeci put makar prodjemo u narednu fazu...
                            [/quote]
                            Sve opusteno i ne moras ti meni da se izvinjavas.A sto se tice sledeceg puta,pravo je pitanje kad ce to biti.

                            @Drazen3 Vukic poseduje veci skill i od Ilica i od Moa.U Partizanu je kidao,onda prodat u inostranstvo.Prvo igrao u Shakhtaru i za vreme Ilije Petkovica u onim kvalifikacijama igrao dobar deo prvu postavu i bio 2.strelac sa 4 gola.Bio je kreator igre i mislilo se da je konacno dosao neko ko ce biti lider,ali onda se vratio Milosevic i umesto sa 1 spicem i iza sa Vukicem,igrali smo sa 2 i igra se raspala.Posle je dosao novi trener u Shakhtar i Vukic je seo na klupu iz ko zna kog razloga.Nigde se vise nije probio,eto nije imao srece s tim trenerom.Bila je neka pozajmica u Portsmouth ali se ni tu nije naigrao.Ako bi se vratio u formu bio bi odlicno pojacanje na poziciji prednjeg veznog,jer se brze oslobadja lopte,daje precizne paseve,ima bolji prodor od Ilica i jaci sut.
                            [/quote]
                            Upravo si izjavio glupost veka-Vukic ima vise skila od Ilica i Moreire???
                            Prvo,Ilic je najveci igrac u poslednjih 15 godina koji je igrao u Partizanu,boljeg tehnicara nikada nisi imao i samo silom prilika on nije uspeo da uradi vise.Kad god je igrao kod nas,mi smo nesto uradili.Pa kad je i slogirani Pizon primetio da nam fali igrac profila Saleta,sta da pricamo vise
                            Drugo,ono sto je Mo pruzio u Partizanu,retko koji igrac ce to da odradi kao sto je on.Ako se samo setis gola protiv Jagodine,situacije protiv Apoela kad mu je umrla majka a on istrcao na teren i dao gol,stvarno ne mora vise nista da uradi.

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg203112#msg203112 date=1290560023]
                              [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203111#msg203111 date=1290559581]
                              brate,Boja igra takticki savrseno.Ne znam dal si primetio al Sale Ilic nije vise bas toliko posvecen samo ofanzivi,vraca se covek i u odbranu.Boja je kod nas krilo,nije spic i kad kod je odigrao-dobro je odradio posao(nije savrseno,al nemamo boljeg od njega)
                              Protiv Arsenala je usao i malo promenio tok,protiv zvezde isto,dao par komada na nasim livadama-sta da ocekujes vise?
                              [/quote]
                              Ok ali Saleta Ilica i Boju ne treba porediti.Kod nas je krilo,pa to je i problem.Krilo treba da bude brz prodoran igrac,a on niti je brz niti prodoran.Usporio je dosta napada protiv Brage.Borben je ipak i dosta pretrci za jednog klasicnog spica i to cenim.On je ipak klasicni spic.On je meni bio dobar ranije dok nije promasio penal protiv Artmedie.On izgleda ne moze da se pronadje u toj Stanojevicevoj viziji igre.Mozda mu treba jos vremena,ali mislim da nije igrac koji moze da odgovori na evropske amibicije koje klub ima.Tromo igra jako.Nemamo boljeg-tuga.Videcemo da li ce se realizovati dolazak Zabije iz Al-Itihada.Mlad je brz,gledao sam ga na prijateljskom mecu Al-Itihada i Manchestera cini mi se.Pomogao bi nam sigurno.Boja je dao par komada na nasim livadama-jos jedan problem.Svi oni daju na nasim livadama,ali kad dodje jaca utakmica nema ih.
                              [/quote]
                              brate Boja je daleko bolji od Tomica,Ilieva,Bogunovica pa mozda i od Babovica(od njega ocekjem tek sledece godine da gazi),tako da ne vidim sto nije dobra investicija?? fghj48d
                              a sto se tice tih bogova fudbala iz Azije i Afrike,bolje da ne dolaze,sa njima nisi nikad nacisto.Treba nam nesto konkretno,imamo kesa i nadam se da cemo da pazarimo dobro za prelazni rok

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203113#msg203113 date=1290560056]
                                Upravo si izjavio glupost veka-Vukic ima vise skila od Ilica i Moreire???
                                Prvo,Ilic je najveci igrac u poslednjih 15 godina koji je igrao u Partizanu,boljeg tehnicara nikada nisi imao i samo silom prilika on nije uspeo da uradi vise.Kad god je igrao kod nas,mi smo nesto uradili.Pa kad je i slogirani Pizon primetio da nam fali igrac profila Saleta,sta da pricamo vise
                                Drugo,ono sto je Mo pruzio u Partizanu,retko koji igrac ce to da odradi kao sto je on.Ako se samo setis gola protiv Jagodine,situacije protiv Apoela kad mu je umrla majka a on istrcao na teren i dao gol,stvarno ne mora vise nista da uradi.
                                [/quote]
                                Ilic je sjajan,ali Vukic je brzi,ima bolji prodor,sut,pas ne,ali i Vukic ima dobar pas.Njih dvojica su igrali zajedno i igrali smo odlicno tada.Da li bi sada to mogli da ponove ne znam.Vukic je car,isto kao i Ilic,meni se vise svidja taj tip igraca.Ilic i Moreira nekako ne mogu zajedno,mozda bi i mogli u nekoj formaciji da Mo igra povucenije a Ilic ispred njega,a ne da Ilic igra krilo.Mo je izgubio na eksplozivnosti i brzini,ali i dalje se bori i koristan je.Ono sto je problem je sto Ilic,a ni Mo nemaju kome da daju loptu jer je Cleo zatvoren.Problem su krila ponavljam po ko zna koji put vec.2 brza nesto mladja igraca po strani da im se da lopta kad ovi u sredini zatvore Clea i da pice.Vukic bi po mom misljenju bio koristan,jer za nase ambicije treba imati i jaku klupu,ali nije prioritet.To je odlican igrac koji eto isto kao ni Ilic nije mogao u inostranstvu da se izbori.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X