Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Swansea City - Newcastle 2 (3.60)

    Mislim da ce Newcastle biti daleko motivisanija strana na ovom mecu. Tacnije, motivacije s njihove strane ce sigurno biti, jer su napokon uhvatili pravu formu i sigurno ce pokusati da jos vise poprave plasman na tabeli nakon silnih ulaganja u tim. U krajnjem slucaju, situacija je i dalje alarmantna kada je rijec o Newcastle-u, jer su i dalje u zoni koja je i vise nego opasna, pa se i dalje mogu smatrati timom koji je u borbi za opstanak. Jedan kiks i problemi bi vec bili tu...S druge strane, Swansea ima daleko bolju sezonu od Newcastle-a iza sebe, ali cinjenica da su prije par dana osvojili League Cup bi itekako mogla uticati na njih, sto je i sam Laudrup izjavio pred ovaj mec, plus nalaze se "ni na nebu, ni na zemlji", tako da hipoteticki govoreci, sezona za njih je vec gotova. Pod nekim drugim okolnostima, ovdje bih ocekivao goleadu, 3:2, 2:2, 2:3, ali u ovoj situaciji mislim da bi ovaj mec mogao otici u nekom drugom pravcu. Dakle, 0:0 ili 0:1...

    8 - 7

    Comment


    • Wigan Liverpool 2 (1.95)

      Na Liverpool je odlicna kvota,oni nisu u nekoj odlicnoj formi,ali u premier ligi u poslednje vreme igraju odlicno,sto dokazuje pobeda protiv Swanse-a 5:0,mada bez nekoliko glavnih igraca Swanse-a,dobili su kuci Zenit sa 3:1.

      0:0

      Comment


      • 14:30 Bydgoszcz-Ufa 1 1.85 (odbojka celindz kup)
        Po mom misljenju prevelika kvota na domacine koji igraju zaista odlicno ove sezone i u domacem sampionatu su zavrsi prvi ispred ekipa koje su sila u evropskim okvirima Belhatov9finalista lige sampiona prosle godine), Rzeszov, Jastrzebski i ucesnika F4 Lige sampiona Kozlea sto pokazuje da igraju odlicnu odbojku pogotovo pred svojom publikom tako da ocekujem jednu laganu pobedu danas. I u ovom evropskom takmicenju su na zavidnom nivou, u prosloj rundi su savladali nas Radnicki. U prvom mecu je Ufa slavila sa 3:1 tako da Poljaci moraju da dobiju danas da bi se izborili za zlatni set i verovatnu pobedu za finale celindz kupa gde ce se sastati sa Pjacencom najverovatnije

        moj skor 0:2

        Comment


        • Milan - Lazio 1 @ 1,70

          Milan nakon pobjede nad Barsom se vazdigao, puni su samopouzdanja, i sada uz vodstvo Baltelija ima da pobjede Lazio i dodju do treceg mjesta koje vodi u LS.

          5-7
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Borussia Dortmund - Hannover GG @ 1.60

            Oba tima igraju napadacki i puno golova pada na njihovim utakmicama, kao i na medjusobnim duelima. A i Maric se slaze.

            8-7
            sigpic

            Comment


            • Crewe - Portsmouth 1 @ 1.55

              Znate i sami u kakvoj je situaciji Pompey, nemaju sanse za opstanak. Crewe se nalazi na sredini tabele i ocekujem njihovu pobedu.

              Skor: 3-1
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Chicago Bulls vs Brooklyn Nets H1(-5.5) @1.85 ( mozzartbet )

                Bulls-i igraju odlicno kod kuce i jedna su od najboljih odbrana u ligi,a ja mislim da Brooklyn nije ta ekipa koja moze da ih dobije u gostima.

                Moj Skor 10-7
                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                Legends never die. Mamba will be back!
                sigpic
                HOUSE ALL NIGHT LONG

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Borussia Dortmund - Hannover GG @ 1.60

                  Oba tima igraju napadacki i puno golova pada na njihovim utakmicama, kao i na medjusobnim duelima. A i Maric se slaze.

                  8-7
                  3-1 RicMa ne omasuje

                  9-7
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    a drugi takodje favorit Helmond igrao 1:1 sa Ekselsiorom prodaja!

                    Za danas fiks dana je Sturm-Admira 1 kvota 1.60
                    Pukle Svabe 1:3...sve im jebem,drugi poraz zaredom!

                    4-3


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Crewe - Portsmouth 1 @ 1.55

                      Znate i sami u kakvoj je situaciji Pompey, nemaju sanse za opstanak. Crewe se nalazi na sredini tabele i ocekujem njihovu pobedu.

                      Skor: 3-1
                      LOSE ! Iznenadio Pompey.. 1:2 kraj

                      Skor: 3-2
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Devil View Post
                        Real Madrid - Barcelona (crveni karton) NE 1,60

                        Ovo sam igrao i prije par dana i prošlo je , danas očekujem utakmicu sa još manje tenzija i po ovoj kvoti se ponovo mora odigrati

                        2-3
                        Pa naravno samo ja mogu ovako pasti , Viktore klocu !

                        2-4
                        sigpic
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Milan - Lazio 1 @ 1,70

                          Milan nakon pobjede nad Barsom se vazdigao, puni su samopouzdanja, i sada uz vodstvo Baltelija ima da pobjede Lazio i dodju do treceg mjesta koje vodi u LS.

                          5-7
                          Uzeo Milan izgleda
                          6-7
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Hoffenheim - Bayern Munich H2 @ 1.70

                            Najbolji napad protiv najgore odbrane. 'Nuff said.

                            9-7
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              I za danas Steph Curry > 22.5 , zasto mijenjati ono sto prolazi

                              14-11
                              30

                              15-11
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Rad-Zvezda 2


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X