Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utah-Atlanta 1 (1,55)

    Juta je jedna od, ako ne i najbolja domacinska ekipa, igraju duplo bolje kod kuce. Atlanta se sa druge strane oslanja na centarski duo Horford - Smith, a Juta je najjaca bas pod kosem. Milsap i Big Al ce sigurno sacuvati dvojac Atlante.

    5:1
    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

    Comment


    • Originally posted by mareliverpool View Post
      Radnicki Nis-Novi Pazar 1 (1.85)

      Radnicki fenomenalno igra kod kuce.Novi Pazar je cvrsta ekipa,ali ne verujem da ce odoleti na Cairu.
      analiza i nije neka..da igra fenomenalno,ne bi imao samo 14 bodova,samo dvije pobjede kao domacin..


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
        Indiana Pacers vs Golden State Warriors H2(-7.5) @1.85 ( mozzartbet )

        Mislim da je veliki hendikep za Indianu sto su dali,mozda cak pobedi i G.State,ali ja msm da je ovako sigurniji. Cak je Golden State mozda i bolja ekipa od Indiane,ali kod kuce su ne realni ove sezone.

        Moj Skor 10-5
        108-97

        Moj Skor 10-6
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Originally posted by BLBL View Post
          Chanelle Scheepers - Timea Babos 2 (2.10)

          Scheepers u velikom padu forme vec duze vrijeme i uprkos tome sto je postavljena za favorita u ovom mecu tesko da ce s trenutnom formom biti u stanju i da opravda tu ulogu. Mada, u svakom slucaju, cak i sa boljom formom bi itekako imala ogromnih problema u ovom mecu, jer je Babos jednostavno talentovanija i trenutni WTA Ranking izmedju ove dve igracice je prilicno zavaravajuci. Za ocekivati je da Scheepers ima ogromne probleme sa cuvanjem svojih servis gemova, dok u igri u polju tesko da moze parirati Babos.

          5 - 7
          0:2 (1:6, 2:6)

          6 - 7

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Chicago Bulls - Clevland Cavs (-8,5) H1 @ 1.85

            Ne igra Kyrie za Cavse veceras. Losi su i sa njim, a ne jos bez njega.

            3-5
            Bullsi prodaje.

            3-6
            sigpic

            Comment


            • Middlesbrough - Chelsea 2 1,50

              Koliko god da je Čelzi u lošoj formi , ni domaćin nije u punoj boljoj i mislim da Plavci večeras moraju do pobede

              1-3
              sigpic
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Bayern - Dortmund oba daju gol @ 1.60

                Mislim da objasnjenje nije potrebno , strasni su i jedni i drugi , mislim da ce Bayern da dobije uz dosta golova

                13-10 .
                1-0

                13-11
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by mareliverpool View Post
                  Radnicki Nis-Novi Pazar 1 (1.85)

                  Radnicki fenomenalno igra kod kuce.Novi Pazar je cvrsta ekipa,ali ne verujem da ce odoleti na Cairu.
                  0-0
                  Moj skor:2-2

                  Duka,imaju i samo 2 poraza
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Devil View Post
                    Middlesbrough - Chelsea 2 1,50

                    Koliko god da je Čelzi u lošoj formi , ni domaćin nije u punoj boljoj i mislim da Plavci večeras moraju do pobede

                    1-3
                    0:2

                    2-3
                    sigpic
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Za danas Arau-Grashopers gg znaci oba daju gol! kvota 1.60!
                      rezultat 1:4

                      moj skor 4-2


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Caja Laboral - Maccabi Tel Aviv(uklj. prod.) 2 (2.60)

                        Koeficijent na Caju je vec pao u mnogim kladionicama, mada nisam bas siguran koji je razlog za tako nesto. Sigurno da im je pobjeda potrebna u ovom mecu kako bi odrzali korak sa Olympiakosom u borbi za to 4.mjesto, pa je vjerovatno to (jedini) razlog zasto se vjeruje Spancima, ali razlika izmedju "zelje" i "mogucnosti" jednog tima je ipak dosta velika. Cak i kad su imali daleko bolji roster od ovosezonskog, Caja nikada nije bila ekipa od povjerenja, prevashodno zbog stila igre i nenormalno mnogo oscilacija tokom meceva. Nije se mentalitet ekipe mnogo promijenio ni ove sezone, pa nakon velike serije pobjeda, uslijedio je veliki pad. Dosta klimavo sve to sada djeluje, pa zaista ne vjerujem da su u stanju da "slome" Maccabi koji cini se napokon dosao do daha i zaista djeluje daleko bolje u poslednje vrijeme. A i generalno vidim Maccabi kao bolju ekipu od Caje Laboral, s daleko vise stabilnosti u igri kada su u top formi i s mnogo boljim balansom izmedju odbrane i napada. Caja djeluje poprilicno divljanerski u pojedinim dijelovima gotovo svih meceva, s dosta nepotrebnog ispucavanja i mislim da ce Maccabi biti ekipa koja ce imati kontrolu u ovom mecu, mozda cak i bez vecih problema.Lior Eliyahu se oporavio, sto je svakako "plus" za goste iz Tel Aviva.

                        6 - 7

                        Comment


                        • Karlovic-Vasselin 1 (1.80)
                          Nema tu neke analize,zna se kako igra Karlovic.Ocekujem pobedu u minimum jednom taj brejku.

                          Moj skor:2-2
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Indiana Pacers vs L.A Clippers 1 @1.8 ( mozzartbet )

                            I ako su Klipersi mozda kvalitetnije ekipa od Indijane,Pejsersi ove sezone igraju ne normalno dobro kod kuce i ocekujem i pobedu veceras

                            Moj Skor 10-6
                            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                            Legends never die. Mamba will be back!
                            sigpic
                            HOUSE ALL NIGHT LONG

                            Comment


                            • Originally posted by mareliverpool View Post
                              Karlovic-Vasselin 1 (1.80)
                              Nema tu neke analize,zna se kako igra Karlovic.Ocekujem pobedu u minimum jednom taj brejku.

                              Moj skor:2-2
                              4-6 5-7

                              Moj skor:2-3
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by BLBL View Post
                                Caja Laboral - Maccabi Tel Aviv(uklj. prod.) 2 (2.60)

                                Koeficijent na Caju je vec pao u mnogim kladionicama, mada nisam bas siguran koji je razlog za tako nesto. Sigurno da im je pobjeda potrebna u ovom mecu kako bi odrzali korak sa Olympiakosom u borbi za to 4.mjesto, pa je vjerovatno to (jedini) razlog zasto se vjeruje Spancima, ali razlika izmedju "zelje" i "mogucnosti" jednog tima je ipak dosta velika. Cak i kad su imali daleko bolji roster od ovosezonskog, Caja nikada nije bila ekipa od povjerenja, prevashodno zbog stila igre i nenormalno mnogo oscilacija tokom meceva. Nije se mentalitet ekipe mnogo promijenio ni ove sezone, pa nakon velike serije pobjeda, uslijedio je veliki pad. Dosta klimavo sve to sada djeluje, pa zaista ne vjerujem da su u stanju da "slome" Maccabi koji cini se napokon dosao do daha i zaista djeluje daleko bolje u poslednje vrijeme. A i generalno vidim Maccabi kao bolju ekipu od Caje Laboral, s daleko vise stabilnosti u igri kada su u top formi i s mnogo boljim balansom izmedju odbrane i napada. Caja djeluje poprilicno divljanerski u pojedinim dijelovima gotovo svih meceva, s dosta nepotrebnog ispucavanja i mislim da ce Maccabi biti ekipa koja ce imati kontrolu u ovom mecu, mozda cak i bez vecih problema.Lior Eliyahu se oporavio, sto je svakako "plus" za goste iz Tel Aviva.

                                6 - 7
                                62 : 66 FT

                                7 - 7



                                Kilavog li dana...

                                Comment

                                Working...
                                X