Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Peterborough - Birmingham City 2 (3.30)

    Razmisljao da li da stavim WBA(protiv Sunderland-a) ili Birmingham kao Tip Dana, ali se kao i uvijek odlucio za jaci koeficijent. A i generalno Birmingham je bolja ekipa od domacina, plus motivacija ce biti ogromna da se ostvari pozitivan rezultat. Dosta su bili osakacni povredama ove sezone, sto je dovodilo do toga da su morali prikljucivati timu cak 7 igraca iz mladjih kategorija. U svakom slucaju, situacija je trenutno dosta bolja, uprkos izostanku nekoliko kljucnih igraca, tako da ocekujem dobru utakmicu s njihove strane. Realno, Birmingham je po kvalitetu igraca medju najboljim ekipama Championship-a i bila bi prvorazredna senzacija da eventualno ispadnu. P'boro je popravio formu i to je razlog sto kvota na njihovu pobjedu pada, ali kvalitet je ipak na strani gostiju, dok je P'boro upravo izgubio jednog od najboljih igraca, Boyd-a, koji je otisao u Hull City.

    4 - 4

    Comment


    • Charlotte Bobcats vs Denver Nuggets H2(+8.5) @1.85 ( mozarrtbet )

      Sta reci za Macke,najgora ekipa u Nba-u. Denver ce ih jednostavno razbiti vcrs.

      Moj Skor 9-5
      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
      Legends never die. Mamba will be back!
      sigpic
      HOUSE ALL NIGHT LONG

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Doslo 1-1 bilo na kraju mada sam ocekivao vise golova.

        Za danas...

        Nimes - Istres 1 @1.85
        Nimes je ekipa koja igra veoma dobro kuci, poslednjih 5 meceva su dobili i to dosta ubedljivo svaki put.
        Istres nije pobedio vise od dva meseca a u tom periodu izgubili su 7 puta. Mislim da je ovde sve jasno.

        Moj skor 4-1
        1-0 se zavrsilo mada su obe ekipe raspad, treba ovo sibati uvek ispod dva gola a ne ko ja manijak 1,3+.

        Za danas...

        Middlesbrough - Millwall 3+ @1.75

        Odbrane su im ocajne a i u medjusobnim duelima do sada je uvek lagano dolazilo 3+.
        Inace primetio sam da ovaj mec Championshipa koji se igra u 18h uvek dodje kako ne treba pa se ne bih zacudio ako Milwall pobedi.
        Obe ekipe su osakacene.
        Middlesbrough bez: Woodgate, Hines, Parnaby, Hoyte, Arca, Miller, Dyer, Halliday
        Millwall bez: Shittu, Smith, Taylor, Lowry, Robinson, Tyson

        Moj skor 5-1
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by BLBL View Post
          Peterborough - Birmingham City 2 (3.30)

          Razmisljao da li da stavim WBA(protiv Sunderland-a) ili Birmingham kao Tip Dana, ali se kao i uvijek odlucio za jaci koeficijent. A i generalno Birmingham je bolja ekipa od domacina, plus motivacija ce biti ogromna da se ostvari pozitivan rezultat. Dosta su bili osakacni povredama ove sezone, sto je dovodilo do toga da su morali prikljucivati timu cak 7 igraca iz mladjih kategorija. U svakom slucaju, situacija je trenutno dosta bolja, uprkos izostanku nekoliko kljucnih igraca, tako da ocekujem dobru utakmicu s njihove strane. Realno, Birmingham je po kvalitetu igraca medju najboljim ekipama Championship-a i bila bi prvorazredna senzacija da eventualno ispadnu. P'boro je popravio formu i to je razlog sto kvota na njihovu pobjedu pada, ali kvalitet je ipak na strani gostiju, dok je P'boro upravo izgubio jednog od najboljih igraca, Boyd-a, koji je otisao u Hull City.

          4 - 4
          0:2 FT

          5 - 4

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Mallorca - Getafe 1 @ 2.25(TAS kladionica)

            Mallorca nema pobedu 7-8 meceva i ovo im je prava prilika jer kako sam citao ovo je 3 za 3 utakmica i sada je red na Mallorcu da pobedi(Getafe je dobio u prvom delu 1:0). Plus Mallorci su hitno potrebni bodovi za opstanak dok je Hetafe siguran.

            Moj skor: 2-0
            LOSE ! Dosao prelaz iz keca u dvojku.. Uopste nije namesten mec... 1:3(1:0)

            Skor: 2-1
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              1-0 se zavrsilo mada su obe ekipe raspad, treba ovo sibati uvek ispod dva gola a ne ko ja manijak 1,3+.

              Za danas...

              Middlesbrough - Millwall 3+ @1.75

              Odbrane su im ocajne a i u medjusobnim duelima do sada je uvek lagano dolazilo 3+.
              Inace primetio sam da ovaj mec Championshipa koji se igra u 18h uvek dodje kako ne treba pa se ne bih zacudio ako Milwall pobedi.
              Obe ekipe su osakacene.
              Middlesbrough bez: Woodgate, Hines, Parnaby, Hoyte, Arca, Miller, Dyer, Halliday
              Millwall bez: Shittu, Smith, Taylor, Lowry, Robinson, Tyson

              Moj skor 5-1
              Tuga koliko namestaju, tuga. Slobodno opicis protiv favorita ovaj mec u 18h.
              No bez obzira na to Middlesbrough - Millwall 1:2

              Moj skor 6-1
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Фејнорд - ПСВ GG&2+ @2.60 (www.mozzartbet.com)

                Холанђани, нормално је да буде пуно голова, не играју одбрану. Навикли смо од њих пуно голова, поготово од ПСВ-а.
                ПСВ даје 3 и по гола по утакмици у просеку, Фејнорд 2. Не треба овде нека посебна мудрост да би схватио зашто ово треба играти.

                Меч се игра данас у 12:30ч.

                Мој скор: 3:3
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • JUce mi prosao Schalke ..

                  Newcastle - Southampton 1 @ 2.05

                  Sigurno nije , daleko od toga , ali je ovo po meni kvota na Newcastle koju ne mogu da ne odigram , ali stvarno ..

                  Od dolaska Sissoka i kompanije igraju milion puta bolje i sutra su po meni favoriti , vidjet cemo sta ce biti .


                  12-9
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Manchester City - Chelsea GG @ 1.60

                    Derbi utakmica, sta drugo ocekivati ?

                    7-6
                    sigpic

                    Comment


                    • Moj TIP je takodje Newcastle,ali Dale je vec upisao,tako da cu se odluciti za Utreht-Roda 1..( juce mi prosao Northempton,Nant Bilefild i Salke..danas ocekujemo jos 3)

                      skor 1-2


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Energie Cottbus - Jahn Regensburg 1 (1.70)

                        Cottbus bez par igraca za ovaj mec, ali u svakom slucaju ce biti u mogucnosti izvesti prilicno snazan tim, koji bi definitivno trebao biti u stanju da prekine niz od 7 utakmica bez pobjede. Prije samo koji mjesec, izgledali su kao ekipa sposobna da se bori za vrh tabele, ali uslijedio je prilicno velik pad forme. U svakom slucaju, nije bas sve izgubljeno i s tri boda iz ovog meca mogli bi se vratiti u trku za to 3.mjesto. Ekipa je sastavljena od nekoliko izuzetno iskusnih i kvalitetnih igraca i tradicionalno su jedna od boljih domacih ekipa u ligi, tako da je za ocekivati da naprave poprilican pritisak na goste. Nikada Cottbus nije bila previse kreativna ekipa, tako da je tesko najaviti neku goleadu, ali za ocekivati je cvrstu igru s njihove strane i bar minimalnu pobjedu.

                        5 - 4

                        Comment


                        • Originally posted by BLBL View Post
                          Energie Cottbus - Jahn Regensburg 1 (1.70)

                          Cottbus bez par igraca za ovaj mec, ali u svakom slucaju ce biti u mogucnosti izvesti prilicno snazan tim, koji bi definitivno trebao biti u stanju da prekine niz od 7 utakmica bez pobjede. Prije samo koji mjesec, izgledali su kao ekipa sposobna da se bori za vrh tabele, ali uslijedio je prilicno velik pad forme. U svakom slucaju, nije bas sve izgubljeno i s tri boda iz ovog meca mogli bi se vratiti u trku za to 3.mjesto. Ekipa je sastavljena od nekoliko izuzetno iskusnih i kvalitetnih igraca i tradicionalno su jedna od boljih domacih ekipa u ligi, tako da je za ocekivati da naprave poprilican pritisak na goste. Nikada Cottbus nije bila previse kreativna ekipa, tako da je tesko najaviti neku goleadu, ali za ocekivati je cvrstu igru s njihove strane i bar minimalnu pobjedu.

                          5 - 4
                          1:1 FT

                          5 - 5

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Manchester City - Chelsea GG @ 1.60

                            Derbi utakmica, sta drugo ocekivati ?

                            7-6
                            Mrtvi Chelsea

                            7-7
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post

                              Newcastle - Southampton 1 @ 2.05

                              Sigurno nije , daleko od toga , ali je ovo po meni kvota na Newcastle koju ne mogu da ne odigram , ali stvarno ..

                              Od dolaska Sissoka i kompanije igraju milion puta bolje i sutra su po meni favoriti , vidjet cemo sta ce biti .


                              12-9

                              4-2

                              13-9
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Villareal - Las Palmas 1 @1.75

                                Villareal dobra domacinska ekipa dok je Las Palmas zabelezio samo tri pobede u gostima ove sezone.
                                U poslednjih pet meceva na strani ne znaju za pobedu.

                                Moj skor 6-1
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X