Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    6:3 6:1 - 5:2

    Idemo dalje Federer - De Bakker manje od 19.5 @1.8
    6:3 6:4 taman 6:2

    Za danas Serena - Sharapova 2:0 @1.90 Serena jednostavno zna sa Sharapovom, dobila ju je prethodnih 8 puta, kao i prethodnih 11 setova zaredom. Verujem da je i dobro raspolozena jer je opet postala No 1, uvek ona zablista protiv "najboljih" teniserki
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Leverkusen-Augsburg 1 @ 1,55

      Bez obzira sto Leverkusen nije dobio zadnje tri utakmice u prvenstvu i imao je mec EL u cetvrtak,a Augsburg nije porazen zadnjih pet utakmica,kvalitet je na strani domacina sto govori i tabela gdje je Leverkusen 3,a gost 17 i Leverkusen mora dobijati ovakve utakmice ako zeli u Ligu Prvaka iduce sezone.

      5-2
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • meni je danas taj mec Leverkuzena i Augsburga gg...tako sam i odigrao,takodje sam odigrao Grashopers-Young Boys gg,a tip dana sto se konacnog ishoda tice,po meni je Malaga-Bilbao 1


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Вердер-Фрајбург 1 (2.00)

          Вердер уколико жели да се игра у Европи догодине не сме да испусти цео плен од екипе која му је директни конкурент на том пољу и то на свом терену.

          Мој скор: 3-3

          Comment


          • Roma-Juventus(a.h.) 2 @1,55
            Roma nema odbrane, oni igraju na gol vise cjelu sezonu, i ocekujem da Juve ih maskrira u par kontri, i jos su napaljeni od LS, ali azijac radi sigurnosti.
            5-7
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by BLBL View Post
              Cardiff City - Bristol City 1 (1.50)

              Cardiff u velikom naletu i za razliku od nekih prethodnih sezona, kada su imali mozda i daleko bolje sastave, cini se da su ovog trenutka dosta konstantniji i da ce najvjerovatnije postati drugi velski tim koji ce zaigrati u Premiership-u. Tradicionalno jedna od najboljih domacih ekipa od ulaska u Championship prije nekoliko godina i jednostavno prejaki za ovu verziju B City-a, koji je generalno sposoban itekako iznenaditi i u gostima, ali uzimajuci u obzir veliku nestabilnost u odbrani, tesko da mogu izdrzati svih 90 minuta u istom ritmu protiv Bellamy-a & Co.

              0 - 1
              2:1 FT

              1 - 1

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Leverkusen-Augsburg 1 @ 1,55

                Bez obzira sto Leverkusen nije dobio zadnje tri utakmice u prvenstvu i imao je mec EL u cetvrtak,a Augsburg nije porazen zadnjih pet utakmica,kvalitet je na strani domacina sto govori i tabela gdje je Leverkusen 3,a gost 17 i Leverkusen mora dobijati ovakve utakmice ako zeli u Ligu Prvaka iduce sezone.

                5-2
                6-2

                Dobar Sejo, Mandusic!
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  tip dana sto se konacnog ishoda tice,po meni je Malaga-Bilbao 1
                  1-0



                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Вердер-Фрајбург 1 (2.00)

                    Вердер уколико жели да се игра у Европи догодине не сме да испусти цео плен од екипе која му је директни конкурент на том пољу и то на свом терену.

                    Мој скор: 3-3
                    Пајини скрндељи ме заклали 2:3

                    Мој скор: 3-4

                    Пескара-Каљари Тм2 2+ (2.45)

                    Пескару пуне редно ове године и не сумњам да ће и Сау, Пиниља, Ибарбо, Најголан и ко да им приставе два комада.

                    Comment


                    • Obradoiro - Caja Laboral OVER 150.5 (1.85)

                      Veoma prihvatljiva granica kada je zbir poena u pitanju. Nakon fantasticne serije pobjeda, Caja je u padu forme, u mec ulaze s dva poraza u nizu, tako da je za ocekivati njihovu reakciju u danasnjem duelu. Kvalitet je i dalje na njihovoj strani, pa nema sumnje da ovaj mec vide kao idealnu priliku da se vrate na pobjednicki kolosjek. Medjutim, domacin se sigurno nece tako lako predati. Obradoiro je jedna od boljih ekipa iz sredine tabele, ekipa koja je sposobna da odgovori na svaki stil igre protivnika, tj. da igraju na mali broj poena, kao i da se prilagode na "run-and-gun". Caja vec tradicionalno ima ogromne uspone i padove u igri, sada su vec tradicionalno ekipa koja igra najgoru 3.cetvrtinu, tako da nema sumnje da ce Obradoiro imati i vise nego dovoljno pozitivnih perioda utakmice u kojima ce traziti svoju sansu. Mislim da Obradoiro ima ogromnu sansu da napravi i iznenadjenje u ovom mecu.

                      1 - 1
                      Last edited by BLBL; 17-02-13, 13:23.

                      Comment


                      • Liverpool-Swansea 1 @ 1,6

                        Sturridge se vratio,Coutinho od prve minute i nakon proslog domaceg poraza,ne vjerujem da ce doci do drugog uzastopnog kiksa kuci.

                        6-2
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          6:3 6:4 taman 6:2

                          Za danas Serena - Sharapova 2:0 @1.90 Serena jednostavno zna sa Sharapovom, dobila ju je prethodnih 8 puta, kao i prethodnih 11 setova zaredom. Verujem da je i dobro raspolozena jer je opet postala No 1, uvek ona zablista protiv "najboljih" teniserki
                          Ispostovala brat Serena 6:3 6:2 7:2

                          Ja ne znam zasto su kladionice u fazonu da poklanjaju pare sto se tice Serene. Idemo opet 2:0 za Serenu @2.00, ko hoce moze probati i H1 cak je i cist 1 poklon kvota. Serena dobila Azarenku poslednjih 8 puta, ukupan skor sa njom ima 11-1. Jednostavno trese sve ove glavne igracice i moze izgubiti danas samo ako joj se ne bude igrao tenis. Azarenka se tu nista ne pita. Nisam mogao ranije da postavim tip, sad sam tek ustao
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • 17:00 Las Palmas-Girona 1 2.00

                            Danas se sastaju 11 plasirani Las Palmas i 4 plasirana Girona.

                            Danas će Girona imati problema oko sastava jer će igrati bez nekih kljucnih igraca.

                            17.02.13 SEG UD Las Palmas Girona ? : ?
                            16.09.12 SEG Girona UD Las Palmas 5 : 0

                            03.03.12 SEG UD Las Palmas Girona 3 : 2
                            24.09.11 SEG Girona UD Las Palmas 4 : 2

                            10.04.11 SEG Girona UD Las Palmas 1 : 1
                            13.11.10 SEG UD Las Palmas Girona 1 : 1

                            05.06.10 SEG UD Las Palmas Girona 0 : 1
                            10.01.10 SEG Girona UD Las Palmas 0 : 2

                            28.03.09 SEG Girona UD Las Palmas 2 : 2
                            25.10.08 SEG UD Las Palmas Girona 2 : 2

                            Moj skor 1-2
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Espanjol Betis gg


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                17:00 Las Palmas-Girona 1 2.00

                                Danas se sastaju 11 plasirani Las Palmas i 4 plasirana Girona.

                                Danas će Girona imati problema oko sastava jer će igrati bez nekih kljucnih igraca.

                                17.02.13 SEG UD Las Palmas Girona ? : ?
                                16.09.12 SEG Girona UD Las Palmas 5 : 0

                                03.03.12 SEG UD Las Palmas Girona 3 : 2
                                24.09.11 SEG Girona UD Las Palmas 4 : 2

                                10.04.11 SEG Girona UD Las Palmas 1 : 1
                                13.11.10 SEG UD Las Palmas Girona 1 : 1

                                05.06.10 SEG UD Las Palmas Girona 0 : 1
                                10.01.10 SEG Girona UD Las Palmas 0 : 2

                                28.03.09 SEG Girona UD Las Palmas 2 : 2
                                25.10.08 SEG UD Las Palmas Girona 2 : 2

                                Moj skor 1-2
                                5-2 rezultat, laganini..

                                Moj skor 2-2
                                Last edited by maliajnstajn; 26-02-13, 14:37.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X