Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    16:00 Newport - Tamworth 1 @ 1.75 (Mocart)

    Jos jedan "favorit" koji retko igram.U pitanju je engleska konferencija.Njuport je ekipa koja se bori za automatsku promociju.Cele sezone su u vrhu,bore se za prvo mesto.U promenljivoj su formi.3 tekme kuci ne znaju za pobedu,i ekipa koja se bori za promociju ne sme to sebi da dozvoli.Imali su par tezih mecheva kuci,i tu su loshe prosli.Sad im dolazi jedan slabiji protivnik koji je idealan da se prekine ta losa forma kuci.Tamvrot je ekipa koja se uvek mota po sredini i u donjoj polovini tabele.Ekipa kojoj je prvenstveno bitno da ostane u ligi,i mislim da ce u tome uspeti.I oni su u promenljivoj formi,i mislim da ce ovde da izgube.Jos jedan podatak koji mozda nekoga zanima je da mislim da izmedju ova 2 tima postoji saradnja.Do sad su odigrali 5 utakmica izmedju sebe,i u tih 5 tekmi dosla su 2 prelaza.Ne znam da li ce sad doci prelaz (2-1),ali mislim da ce Njuport ovde uzeti bodove,i to mozda uz cak 2-3 gola prednosti.

    6-5
    Primili iz penala u 94om minutu....2-2

    6-6
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by pokerpro View Post
      Viljareal - Ponferadina tip 1 @1.60

      Domacin mora dobiti da bi uhvatio prikljucak sa ekipama koje se bore za ulazak u prvu ligu. Mnogo su jaci tim, igraju kod kuce. Kec izgledan




      skor 4:1
      3:0 za Viljareal


      5:1 skor

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Southampton - Manchester City 2 @ 1.70


        9-4
        Ne ide kad tipujem na ove bogate ekipe

        3-1

        9-5
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Јувентус-Фиорентина 1 (1.70)

          Једноставно доста ми је тикета прошлог месеца оборио мој тим, ред је да полако то почну да ми враћају. Један од већих ривалстава на чизми, започет куповином Роберта Бађа овог пута, по мом мишљењу, готово сигурно иде екипи из Торина.

          Мој скор: 1-2
          Резултат 2:0

          Мој скор: 2-2

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Stoke - Reading dsX2 @ 1.80

            Danas cu probati ovako nesto. Reading je u dobroj formi. 4 utakmice bez poraza dok Stoke igra katastrofalno. Mozda to katastrofalno nece biti dovoljno Readingu da pobedi na Britaniju, ali mislim da moze bar do neresenog rezultata
            nisu izdrzali ipak. U 67. i 81. minutu primili golove. 83. smanjili ali ostalo samo 2:1

            moj skor - 4:4
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Da se i ja ukljucim

              Sunderland - Arsenal X/2 4.50

              Arsenal losije otvara utakmice, a Sunderland prima malo golova ove sezone kuci. Arsenal u je jedna od najboljih ekipa Premier lige kada se gleda samo drugo poluvrijeme tako ocekujem da ovo bude ovako. Kvota je povelika i rizican je par, pa bi trebalo probati

              0-0
              Zamalo bilo iz 2/2

              0-1
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Bayern-Schalke (h.0:1) 1 @ 1,6

                Schalke u losoj formi i fali im dosta bitnih igraca,a posljednjih pet utakmica izmedju ova dva tima je zavrseno tako sto je Bayern dobio 2 ili vise razlike.

                3-2
                4-0

                4-2
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by Uros94 View Post
                  Витесе - ПСВ 2&3+ @1.85

                  Дакле, као што птице на грани знају, ПСВ просечно даје више од 4 гола по утакмици. Овде је квота да они добију 1.6 (ко не сме &3+ нек стави само двојку) и добиће они ово без неких тешких мука. Е сад, тешко да ће да победе а да не падне бар 3 комада на утакмици. Прошло коло су добили Ден Хаг 7:0, лагано су могли и 10 (глупи холандски фудбал). Витесе је шести на табели, Ден Хаг осми и та два тима су у сличној форми (можда је Ден Хаг (до ПСВ-а) био и у мало бољој).

                  Меч се игра сутра у 20:45ч.

                  Мој скор: 3:2
                  Резултат: 2:2

                  Примише волови гол у 88. минуту са играчем више.

                  Мој скор: 3:3
                  Last edited by Урош94; 10-02-13, 10:01.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                    Vitese - PSV 3-5 @1.8
                    Oba tima daju veliki broj golova, i mislim da je jedino pitanje ovde da li ce probiti granicu...
                    2-1
                    rezultat 2:2
                    3-1

                    Comment


                    • Palermo - Peskara 1 @1.55



                      Nema ovdje mnogi priče. Oba tima se bore za opstanak,
                      Palermo je u jos goroj poziciji, ako ne dobiju slabasnu Peskaru,
                      mogu slobodno da spakuju kofere za Seriju B.




                      5:1

                      Comment


                      • Manchester United - Everton 1 1.80

                        I pored toga sto nas u srijedu ocekuje vazna utakmice lige prvaka sa Realom, mislim da je Ferguson a i citava ekipa svjesna kakva je ovo prilika. Ako se danas pobijedi ide se na +12, a svi smo svjesni sta to znaci. Plus, Fergie ce na raspolaganju imati da napravi jedan od jacih sastava, tako da pobjeda nebi trebala doci u pitanje, iako nam dolazi nezgodni Everton.

                        Moj skor: 0-1
                        sigpic

                        Comment


                        • Strijelac: Balotelli(Cagliari-AC Milan) 1.90

                          Super Mario u super formi, dosao u klub za koji navija i zeli da se jos vise dokaze.

                          0-1
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • United - Everton oba daju go @ 1.65

                            Everton ih uvijek namuci , nadam se da ce i danas biti tako , uz dosta golova

                            9-5
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Mersin - Fenerbahce 2 @ 1.75

                              U proslom kolu Fener je izgubio na svom terenu od Sivaspora i ovaj mec bi morali da dobiju kako bi ostali u trci za mesta koje vode u Evropu.

                              Moj skor: 2:0
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                2:1

                                Youzhny - Dodig 1 @1.55
                                3:1

                                Nadal - Zeballos minus 18.5 gem @1.85 Nadal je vec dokazao da je ponovo onaj stari, melje sve protivnike, povreda je proslost, zna se kako on igra u finalima dok je Zebalos ovde turista
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X