Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monako - Avr tip Monaco over 1.5 @1.80

    Najkvalitetnija drugoligaska ekipa, trebalo bi da dobiju ovaj mec, ali sigurnija opcija mi je da ce dati makar dva gola.




    2:1

    Comment


    • Monaco-Le havre 1 @ 1,85 ( ja sam u milleniumu danas igrao za 1.85 ali vidim da je sada dosta pala kvota )


      Monaco je u 2.Francuskoj ligi ono sto je PSG u prvoj. Ambiciozni bogatasi koji trose dosta novca i zele da udju u prvu ligu. Ostalo je jos malo do kraja ali i Monaco nije 100% siguran u TOP 3 . Svakom pobedom se priblizavaju svom cilju i mislim da ce veceras pred svojim navijacima slaviti protiv mid-table kluba koji ne moze ni u prvu ni u trecu ligu.

      5-2

      Comment


      • Clevland Cavaliers - Orlando Magic 2 @ 3.35

        Dvije ekipe kojima ne znaci puno da pobjedjuju do kraja sezone i generelano utakmica bez velikog znacaja. Kladionice su ovdje Orlando potcijenile izgleda jer su imali tezak raspored i mnogo povrijedjenih igraca. Arron Aflalo se vrace veceras, tako da im samo JJ Redick i Glen Davis ne igraju od 'boljih' igraca. Orlando ima 11 poraza zaredom i mislim da im je ovo velika sansa da prekinu taj niz protiv sebi ravnog protivnika. Kvota ne moze biti bolja.

        3-3
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pokerpro View Post
          Monako - Avr tip Monaco over 1.5 @1.80

          Najkvalitetnija drugoligaska ekipa, trebalo bi da dobiju ovaj mec, ali sigurnija opcija mi je da ce dati makar dva gola.




          2:1
          Kraj 2:1, pogodjeno



          skor 3:1

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            K'lautern-Dreden 1 @1,6
            Poslije vazne pobjede u gostima nad Minhenom, ocekujem da ce nastaviti sa pobjedama sa nejakim Dresdenom.

            3-6
            Dresden pao lagano


            4-6
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
              Monaco-Le havre 1 @ 1,85 ( ja sam u milleniumu danas igrao za 1.85 ali vidim da je sada dosta pala kvota )


              Monaco je u 2.Francuskoj ligi ono sto je PSG u prvoj. Ambiciozni bogatasi koji trose dosta novca i zele da udju u prvu ligu. Ostalo je jos malo do kraja ali i Monaco nije 100% siguran u TOP 3 . Svakom pobedom se priblizavaju svom cilju i mislim da ce veceras pred svojim navijacima slaviti protiv mid-table kluba koji ne moze ni u prvu ni u trecu ligu.

              5-2
              2:1 uze monako

              6:2 skor

              Comment


              • Sarlot Bobkets - La Lejkers 2 @1.40

                Kvota je mala, ali opet dobra. Lejkersi moraju dobijati, ako uopste misle da jure plejof.
                Sarlot medju najgorim timovima u ligi.
                Nadam se samo da ce onaj panj od Haurda da se povrijedi ili da ce ga staviti na klupu vise
                jer veze s vezom nema, bez njega Lejkersi bi bili duplo bolji.



                3:1

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  2-0





                  PSG - Bastia 1/1 @ 1.55

                  Najbolja ekipa protiv jedne od najslabijih .. PSG je u formi i mislim da ce lagano dobiti Bastiu .. Gol nisu primili vec puno utakmica i ako povedu u prvih 45 minuta to bi trebalo biti to , a mislim da hoce .. U prvom dijelu sezone ako se ne varam bilo je 0-4 , tako da tesko da ovo nece doci

                  9-3

                  (0-0) 3-1

                  Nije mi jasno kako slabasnoj Bastii nisu mogli dati gol u prvom poluvremenu ..

                  9-4
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Витесе - ПСВ 2&3+ @1.85

                    Дакле, као што птице на грани знају, ПСВ просечно даје више од 4 гола по утакмици. Овде је квота да они добију 1.6 (ко не сме &3+ нек стави само двојку) и добиће они ово без неких тешких мука. Е сад, тешко да ће да победе а да не падне бар 3 комада на утакмици. Прошло коло су добили Ден Хаг 7:0, лагано су могли и 10 (глупи холандски фудбал). Витесе је шести на табели, Ден Хаг осми и та два тима су у сличној форми (можда је Ден Хаг (до ПСВ-а) био и у мало бољој).

                    Меч се игра сутра у 20:45ч.

                    Мој скор: 3:2
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by RRondo9 View Post
                      PSG - Bastia NG @ 1.60

                      PSG nije primio gol od novembra prosle godine, ne verujem da ce Bastia to promenuti.

                      6-2
                      3-1, 83. minut.

                      Dale, meni nije jasno kako su mogli da dobiju gol od njih.

                      6-3
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by pokerpro View Post
                        Sarlot Bobkets - La Lejkers 2 @1.40

                        Kvota je mala, ali opet dobra. Lejkersi moraju dobijati, ako uopste misle da jure plejof.
                        Sarlot medju najgorim timovima u ligi.
                        Nadam se samo da ce onaj panj od Haurda da se povrijedi ili da ce ga staviti na klupu vise
                        jer veze s vezom nema, bez njega Lejkersi bi bili duplo bolji.



                        3:1
                        Prekokret 93:100


                        4:1

                        Comment


                        • Southampton - M. City 2 @1,60

                          Nema ovdje sta da se pise, mora City uzeti za bolje sutra Mancinija, i jos da ne ugase nadu za titulu, ako ode preko deset bodova razlike nema tu vise price, pa samim tim pobjeda gotiju je imperativ.



                          4-6
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Viljareal - Ponferadina tip 1 @1.60

                            Domacin mora dobiti da bi uhvatio prikljucak sa ekipama koje se bore za ulazak u prvu ligu. Mnogo su jaci tim, igraju kod kuce. Kec izgledan




                            skor 4:1

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Braunschweig vs Aalen 1 @1.65

                              Najbolja domacinska ekipa u svakom pogledu. Ocekujem da nastave u istrom ritmu
                              Sacuvali su nepobedivost, u poslednji minutima, ali ne i novu pobedu. Rezutlat 1:1

                              moj skor - 4:3
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Stoke - Reading dsX2 @ 1.80

                                Danas cu probati ovako nesto. Reading je u dobroj formi. 4 utakmice bez poraza dok Stoke igra katastrofalno. Mozda to katastrofalno nece biti dovoljno Readingu da pobedi na Britaniju, ali mislim da moze bar do neresenog rezultata

                                moj skor - 4:3
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X