Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juan Monaco - Florian Mayer 1 @ 1.50



    Igra se u Argentini, na sljaci, je l' moguce da je stvarno ovolika kvota?
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Moguce brate, Mayer ga je cini mi se oba puta lagano tukao bas na toj sljaci. Zajeban match up mada su oboje grozni ove godine.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • 20:30 Caja Laboral - M.Lampe 12.5 over

        Mislim da centar Caje Laboral veceras ide preko ove granice.

        5-3

        Comment


        • Memphis (-9,5) - Washington H2.

          Memphis ostao bez najboljeg scorera Gay-a, a i sinoc su dokazali da nisu u najboljoj formi gde su lagano izgubili od Oklahome. Washington povratkom Wall-a igra odlicno dobili su ono malo sto im je falilo od pocetka sezone, igraju odlicno i mislim da ce protiv oslabljenog Memphis-a odigrati egal utakmicu do samog kraja, a mozda cak i dobiti.

          0-0
          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

          Comment


          • Touolouse - PSG 2 @ 1.90


            Sissoko otisao u Newcastle , Abdennour mislim da se nije vratio s AKN , a i s njima bi PSG bio favorit .. Drugi dio sezone je uveliko poceo i Parizani ako hoce titulu , a naravno da je hoce , imaju sve manje prava na kiks ..

            4-2
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Roma - Kaljari 1 @1.53

              Roma 4 utakmice ne zna za pobedu, a Kaljari je krenuo sa dobrim igrama i formom koja bi ih trebala ostaviti u seriji A i sledeće sezone. Ipak, Roma se pobedom vraća na pravi kolosek u borbi za Ligu Šampiona

              moj skor : 4:1
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Minestona - L.A Lakers 2 @1.60

                Lejkersima treba svaka pobeda u nadolazecim utakmicama da bi usli u plejof. A kiks protiv Minesote nebi smeli da dozvole sebi.
                "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                Legends never die. Mamba will be back!
                sigpic
                HOUSE ALL NIGHT LONG

                Comment


                • 21:30 Valladolid - Ath. Bilbao GG @ 1.75

                  Duel 2 ekipe na sredini tabele.Valjadolid koji je ushao ove sezone u Primeru,veoma se dobro snalazi.Vodi ih nash Miroslav Djukic,i stvarno igraju momci odlicno pod njegovom komandom.Kuci ne igraju uopste loshe.Izgubili su samo naravno od Reala i Barse i jednima i drugima su uspeli da daju 1-2 gola.Kuci uvek daju bar gol.U celom prvenstvu,kuci jedino Betisu nisu dali gol.Sa druge strane Bilbao je posle 3 poraza konacno malo progledao.Svi znamo Bilbao,i kakav fudbal igraju.Mnogi ih porede sa Barsom,jer forsiraju tu pas igru.Ove sezone su nesto loshiji,ali to je ekipa koja moze svakoga da pobedi,i od svakoga da izgubi.Imaju dosta kvalitetnih igracha,i ocekujem da veceras daju bar jedan gol.

                  3-4
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Nisam sutra tu,pa cu sad ostaviti par za sutra ;)

                    18:00 Gent - Beerschot 1 @ 1.55-1.60 (sve zavisi od kladionice)

                    Retko kad igram na favorita ovako,ali pratim ovaj Gent vec neko vreme.Utakmicu nisu dobili bar zadnjih 19-20 tekmi.Ekipa kojoj je mesto u vrhu,dosla je do toga da se bori za opstanak.Primetio sam napredak u novoj godini,tj. od pauze koja ima je veoma prijala.Odigrali su 2 nereshene tekme protiv veoma jakih timova,i mislim da im je vreme da konacno dobiju.Protivnik vishe nego slab,bolju sansu od ovoga nece imati.

                    4-4
                    Last edited by z0La; 01-02-13, 20:58.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by RRondo9 View Post
                      Creteil - Boulogne 1 @ 1.60

                      Prosli vikend nisu dosli, ovog puta igraju kuci protiv tima koji je u losijoj formi.

                      3-1
                      2-1

                      4-1

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        21:30 Valladolid - Ath. Bilbao GG @ 1.75

                        Duel 2 ekipe na sredini tabele.Valjadolid koji je ushao ove sezone u Primeru,veoma se dobro snalazi.Vodi ih nash Miroslav Djukic,i stvarno igraju momci odlicno pod njegovom komandom.Kuci ne igraju uopste loshe.Izgubili su samo naravno od Reala i Barse i jednima i drugima su uspeli da daju 1-2 gola.Kuci uvek daju bar gol.U celom prvenstvu,kuci jedino Betisu nisu dali gol.Sa druge strane Bilbao je posle 3 poraza konacno malo progledao.Svi znamo Bilbao,i kakav fudbal igraju.Mnogi ih porede sa Barsom,jer forsiraju tu pas igru.Ove sezone su nesto loshiji,ali to je ekipa koja moze svakoga da pobedi,i od svakoga da izgubi.Imaju dosta kvalitetnih igracha,i ocekujem da veceras daju bar jedan gol.

                        3-4

                        22. minut,vec je 2-1,necu nista cekati do kraja tekme...;)

                        4-4
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          20:30 Caja Laboral - M.Lampe 12.5 over

                          Mislim da centar Caje Laboral veceras ide preko ove granice.

                          5-3
                          Lampe 13 poena.

                          Kao sto rece T-Mac , da je jos neku kintu uzeti.

                          6-3

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Okapi Aalstar - Charleroi 2 @2.45

                            Pomalo ludo... Ali Šarlroa ih je pre 2 meseca dobila kući sa 31 poenom razlike. Moguće da znaju da igraju protiv njih...

                            2-3
                            100-97

                            2-4
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Juan Monaco - Florian Mayer 1 @ 1.50



                              Igra se u Argentini, na sljaci, je l' moguce da je stvarno ovolika kvota?

                              Izi mani, jos samo da sam imao para da uplatim u kladionici


                              6-4
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Roma - Kaljari 1 @1.53

                                Roma 4 utakmice ne zna za pobedu, a Kaljari je krenuo sa dobrim igrama i formom koja bi ih trebala ostaviti u seriji A i sledeće sezone. Ipak, Roma se pobedom vraća na pravi kolosek u borbi za Ligu Šampiona
                                Kvalitetno se obrukali u sred Rima, 2:4

                                moj skor : 4:2
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X