Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 19:00 Kopenhagen-Herning 5,5 over @ 1.60

    Kopenhagen je vec ispao u drugu ligu.Kopenhagen je u 32 kola Danske lige primio 147 golova , dovoljan razlog da igram na golove over.

    2-3

    Comment


    • LA Lakers - New Orleans Hornets h1 (+5.5) @ 1.85
      Lejkersi konacno krenuli da igraju kako se ocekivalo na pocetku sezone , kvalitetniji roster imaju od danasnjeg protivnika


      0-1

      Comment


      • Yeovil - Milton Keynes Dons 1 @3,15 1x @1,65

        Za danas ću probati Engleze, nakon što sinoćnja navodna suradnja Holanđana nije uspjela. Rezultati posljednjih sezona ukazuju na to da su ove 2 ekipe igrale 3 za 3. Prva utakmica ove sezone završena je minimalnom pobjedom Miltona, dok su sezonu ranije obje utakmice završene identičnim rezultatom - 0-1. U sezoni 2010/11 Yeovil je na domaćem terenu slavio sa 1-0, dok je Milton na svom terenu bio bolji sa 3-2. Sezonu ranije prva utakmica u kojoj je domaćin bio Milton je završena sa 2-2, da bi Yeovil u drugoj slavio ponovo sa minimalnih 1-1. Slična situacija se desila i sezonu ranije, kada je Milton slavio kao domaćin sa 3-0, dok su na terenu Yeovila podijelili bodove nepopularnim rezultatom 0-0. Statistika pokazuje na to da postoji moguća suradnja između ova 2 kluba, te vrijedi pokušati tražiti pobjedu domaćina. Pored ovih rezultata iz prethodnih sezona, na ruku nam ide i podatak da je Yeovil u posljednje 3 utakmice ubilježio pobjedu. Također domaćin u utakmicu ulazi u kompletnom sastavu dok gosti neće moći računati na 4 igrača - McKenzia, Gleesona, Powela i Chadwicka.

        Skor: 1-2.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Norrkoping - Khimik Yuzhny 2 @1.65; H2 (-2.5) @ 1.90



          Norrkoping je nizom srecnih okolnosti savladao Tofas u prethodnom kolu takmicenja i po mom misljenju to ce im biti i jedini trijumf do kraja. Na poziciji 4 za Svedjane nece biti Anton Saks-a, pa se tako frontcourt rotacija svodi na 2 slova, Kjellbom-a i Maraker-a. I, generalno, Khimik je kvalitetniji roster i vreme je da se prekine ovaj niz poraza, kvota jako dobra.



          3-2
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Cleveland-Golden State 2 2.15()

            Kyrie protiv GSW-a, ne verujem da moze sam da ih pobedi, a i Golden State napokon ima Bogut-a na raspolaganju. Izgleda da povreda Steph-a nije ozbiljna pa bi trebao igrati veceras.

            0-2
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Nigerija-Etiopija (-1,0) 1 @ 1.85

              Nigerija dosta kvalitetnije i pobjeda im treba za prolaz dok je Etiopija proslu izgubila 4:0 od Burkine Faso i ne vjerujem da ce Nigerija imati velikih problema da ih pobjedi sa dva ili vise razlike.

              1-2
              Last edited by Joe Cole 10; 29-01-13, 16:15.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Ipak cu promijeniti danasnji tip

                Nigerija - Etiopija prvo poluvrijeme 1 @ 1.70


                Juce sam Ganu gledao kako je zgazila Niger vec u prvom poluvremenu , pa ocekujem da bi se nesto slicno moglo desiti i danas s Nigerijom i Etiopijom


                3-1
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • 20:45 Bristol City - Watford 3+ @ 1.7

                  Duel ekipa za promociju i za ispadanje.Bristol se grcevito bori za opstanak.Oni jednostavno moraju na svakoj utakmici da idu na pobedu da bi nekako uspeli da se spasu ispadanja.Nisu neka domacinska ekipa,ali i primaju i postizu golove kuci.Konacno su dobili u proslom kolu,i mozda im to da malo samopouzdanja.Sa druge strane Watford je ekipa u odlicnoj formi.Imaju dosta kvalitetnih igracha,i otkako ih je preuzeo Zola,igraju mnogo dobar fudbal,i rezultat toga je da se bore za promociju.Veoma su efikasni,i ovde ce sigurno traziti pobedu.Najbolji su gost u ligi,postizu a i primaju dosta golova.Ocekujem otvorenu utakmicu u kojoj ce pasti najmanje 3 gola,a mozda i vishe.

                  2-2
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ipak cu promijeniti danasnji tip

                    Nigerija - Etiopija prvo poluvrijeme 1 @ 1.70


                    Juce sam Ganu gledao kako je zgazila Niger vec u prvom poluvremenu , pa ocekujem da bi se nesto slicno moglo desiti i danas s Nigerijom i Etiopijom


                    3-1
                    0-0

                    Koliko ocajno igraju , ne vjerujem


                    3-2
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks H1 (-2,5) @ 1.85

                      Dallas je uhvatio mali zalet u posljednjih desetak utakmica, ali to su bili uglavnom utakmice kod kuce. Od kad se vratio Dirk igraju bolje, ali mislim da nemaju dovoljno oruzja za Portlandovu prvu petorku. Dallas ih je savladao jedan put ove sezone, kada ih je Mayo oduvao sa trojkama i kada je Collison bio daleko iznad nivoa koji sad pruza. Mayo je na pocetku sezone briljirao sa svojim sutom koji je iznosio cak 60%. Sada sutira 40%, to je velika razlika. Covjek od koga se najvise strahuje veceras je Vince Carter, nosi igru Dallasa sa klupe, a klupa Blazersa je rak rana. Ako izostane Vinceov ucinak, Dallasu se lose pise. Portland je mnogo bolji u defanzivi nego na startu sezone, sto je i ocekivano jer je potpuno nov tim napravljen i sigurno je da ce Dallasu duplo teze biti nego na utakmici na startu sezone. U toj utakmici su Lillarda i njegov pick and roll potpuno zaustavili. Ako se to sada desi, Blazersi se mogu osloniti i na Batuma koji postaje skriveno oruziji Portlanda jer timovi ne obracaju veliku paznju na njega i ignorisu njegov passing skill koji je mnogo dobar. Ako neko sa klupe doda bar 10 poena veceras i ako trojke budu upadale, Blazersi nece imati problema protiv Dallasa. Kvota je odlicna i mislim da su nas kladionice fino pocastile.

                      1-1
                      sigpic

                      Comment


                      • Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2 @1.85

                        Klivlend ima velike muke sa povredjenim igračima. Kajri je bolestan i danas nije trenirao sa timom. GSW posle nekih neuspeha u poslednje 5 utakmice dobili Kliperse i Tandere, te im ja dajem ovog puta malu prednost.

                        moj skor : 3:1
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • Valencia-Bilbao +4.5 H2

                          Bilbao ima dosta kvalitetniju ekipu od Valensije, poslednji put su ig lagano dobili 15 razlike. Plus Bilbao mora da juri pobedu jer su kiksnuli u preostala dva meca. Msm da ce siguro izgubiti manje oid 4 razlike, a msm i da ce doci do pobede.

                          moj skor: 1:0
                          Last edited by mark !t zer0; 29-01-13, 18:23. Reason: greska u kucanju
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kyrie Irving 25,5 manje @1,85

                            Posto danas nije trenirao sa timom mislim da nece moci da ubaci preko 25 poena.


                            0-1
                            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                            Comment


                            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                              Nigerija-Etiopija (-1,0) 1 @ 1.85

                              Nigerija dosta kvalitetnije i pobjeda im treba za prolaz dok je Etiopija proslu izgubila 4:0 od Burkine Faso i ne vjerujem da ce Nigerija imati velikih problema da ih pobjedi sa dva ili vise razlike.

                              1-2
                              Malo teze od ocekivanog ali 2-0 pobjeda na kraju

                              2-2
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                19:00 Kopenhagen-Herning 5,5 over @ 1.60

                                Kopenhagen je vec ispao u drugu ligu.Kopenhagen je u 32 kola Danske lige primio 147 golova , dovoljan razlog da igram na golove over.

                                2-3
                                Kopenhagen-Herning 1-6.

                                3-3

                                Comment

                                Working...
                                X