Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by aleksaVP View Post
    ma ne moze Zambija sada da osvoji ni u ludilu, nemaju nikakve sanse pored Slonova
    po meni Slonovi ce se prosetati do titule , a sto se tice terena katastrofa
    niko se ovde nece opet prosetat a pogotovo ne obala koja je danas imala vise srece nego pameti.nema ovo africko je totalno neozbiljno takmicenje,pa sam podatak da se igra svake godine sve govori o neozbiljnosti a onu loptu pod hitno da mjenjaju jer odskace na svakom terenu ko luda

    Comment


    • #77
      i prvenstvo je dosta izjednaceno,tesko je bilo koga dobit a kamol naderat.

      Comment


      • #78
        Prvi gol Zelenortskih Ostrva na AKN, strelac Platini !!!!! Ali ne Misel, vec Luis Carlos... Ocajno igra Maroko, svi do jednog, sabijaju ih ovi momci sa Kejp Verdea...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #79
          Sramno poluvreme Marokanaca, Assaidi i Belhanda nevidljivi, Zelenortski Ostrvljani ih ubise, sjajno igraju, vrlo tecno, a i lep gol su postigli, potpuno zasluzeno... Moja konstatacija da je trener Maroka kompletan idiJot i neandertalac ce se po svemu sudeci potvrditi...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • #80
            Испада Мароко на главачке, како разочарање!

            Comment


            • #81
              Napadači Nigerije ne smeju biti sebični

              Bivša zvezda Nigerije, Džonatan Akpoborie, u razgovoru za MTNfootball.com izjavio da napadači Super Orlova ne smeju priuštiti sebičnost i veliki broj propuštenih prilika protiv šampiona Zambije.

              Nigerija će u sledećem kolu na megdan šampionu, i za obe ekipe ovo je MUST WIN utakmica, nakon što su oba tima u prvim utakmicama izvukle po jedan bod

              Akpoborie je rekao da su napadači Orlova propustili veliki broj šansi jurišajući za ličnu slavu, što je koštalo pobede Nigeriju protiv Burkine Faso

              Siguran sam da je Keši razgovarao sa momcima o razlozima zbog čega nisu pobedili Burkunu Faso. Po mom mišljenje, napadači su jednostavno isuviše sebični i ne smeju to raditi protiv Zambije u petak, jer ova utakmica može odlučiti koji od ova 2 tima nastavlja dalje svoj pohod ka tituli.
              Kao napadač, možete biti sebični samo kada ste u situaciji 1 na 1 sa golmanom i nemate bolje opcije ispred.
              Moraju da iskoriste svoje šanse protiv Zambije jer je ovo najteža utakmica koju će odigrati u grupi
              Nakon nerešenih rezultata, ova utakmica dobija na još većem značaju za obe ekipe, što će i jednima i drugima što im čini ovu utakmicu znatno težom nego što su se oni nadali.
              Last edited by Mladen; 24-01-13, 11:13.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #82
                Postoji nada !

                Napadač Alžira, Islam Slimani veruje da je njegova ekipa sposobna da zaboravi poraz od Tunisa kada se budu sastali sa Togoom i Obalom Slonovače

                24. godišnji napadač nije imao sreće da dovede svoju ekipu u vodjstvo u prvom poluvremenu tog meča nakon što je njegov udarac glavom završio tik iznad prečke.

                Izjavio je da momci Halidhodžića trebaju biti hrabri, jer su odigrali dobar meč, i da sa optimizom trebaju dočekati sledeće protivnike

                Protiv Tunisa smo igrali dobro i dominirali smo gotovo čitavom utakmicom, ali nsimo bili te sreće i da postignemo gol, što se potvrdilo fatalno po nas kasnije. Imali smo par šansi ali lopta jednostavno nije htela u gol.
                Utakmica protiv Togooa je odlučujuća za nas, moramo da pobedimo da bi ostali u igri. Ima još dve utakmice, dakle postoji nada. Do sada nisam video ni jedan tim u razvoju koji je u stanju da kreira veliki broj šansi kao mi.
                Alžir se u subotu sastaje sa Togoom, nakon čega će četiri dana kasnije odigrati poslednji meč u grupi sa Obalom Slonovače.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #83
                  Kako ocajno izvodjenje penala Obi Mikela , imali su sansu Nigerijci da dodju u vodjstvo protiv branioca titule
                  ali igrac Chelsea je neverovatno lose izveo penal

                  Comment


                  • #84
                    Добро је да га није дао, срушила би се планета....па тај Микел на физичком није дао гол, а ови лудаци му дали да изводи пенал

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Добро је да га није дао, срушила би се планета....па тај Микел на физичком није дао гол, а ови лудаци му дали да изводи пенал
                      Ma propalitet teski , a on im kao naiskusniji koliko sam cuo onog komentatora na ES

                      Comment


                      • #86
                        Kolko je izdominirala Burkina, i to sa igračem manje ! strašno.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Mladen View Post
                          Kolko je izdominirala Burkina, i to sa igračem manje ! strašno.
                          Konacno jedna utakmica de ej palo vise od dva gola

                          Comment


                          • #88
                            Yaya majstore

                            Evo ga Ya Konan 3-0 , zasluzena pobjeda.
                            Last edited by Rossonero; 26-01-13, 16:47.

                            Comment


                            • #89
                              Kakav je to fudbaler , ja vise nemam ni rijeci za legendu !

                              Najbolji , kakva golcina , 2-0 !

                              DYK nije ni usao u igru kako treba i vec ga zabio haha, nije mozda Tunis zasluzio ovakav poraz , ali sta je tu je .
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #90
                                Otvorili su sada Tunizane, cjeli mec su trazili taj drugi gol da slome Tunizane i dodje pred kraj i odmah treci gol dodje.
                                Kakva je Ture igracina, koliko znaci ovom timu, a toliko fali City, covjek koji pravi razliku na terenu.
                                Gledao sam prosli mec Obale isto, cini mi se da je Drogba totalno van forme, mada tesko je ocjeniti u mec i po.
                                Favoriti si ovi iz Obale da uzmu ovo.
                                Zervinjo kida, najbolji je igrac u ova dva meca, ima slobodu, drukcije igra od Arsenala.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X