Announcement

Collapse
No announcement yet.

Draw challenge

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shpageti View Post
    Da ali pishe Tie-breaker : Total number ... shto bi po njihovom znachilo koliko ce se brojeva gemova zvanih Tie-break odigrati ,ali zbunjuje ono Championship match ...valjda bi onda trebalo da pishe -matches.
    Na kraju moze ispasti da moja jedinica bude validna
    Ne bi zgoreg bilo, da neki poznavalac materije da tumacenje, kako bi se nagadjanje u buducnosti izbeglo.
    sigpic

    Comment


    • To je broj gemova u finalu, a zove se tako jer odlucuje pobjednika u slucaju da se desi da neko ima isti broj poena.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Мени су исто протумачили као укупно тајбрејкова на туру и ја опали 12

        добро се и држим је ме Давид и Гулбис упропастили...веидим и остале па сам некако поносан што сам билзу врха, али сада у финишу има да се срозам јер сам ставио да ће Рафа да бије Фекија, а Бердих Рафу... ту варијанту није нико ставио па ћу можда и да се извадим....

        можда је и добро што смо све урадили на брзину, јер када се много мозга онда се занесеш и тек онда налупеташ, исто као у кладионици.... попуниш тикет и када дођеш кући, чудиш се где ти је био мозак...
        sigpic

        Comment


        • Mene je Miko na proslom draw challenge-u naucio da je to ukupan broj gemova u finalnom mecu tako da sad nisam ni citala sta pise. I cini mi se da sam upisala koji manje od 30, predvidjela sam 3 tijesna seta.

          Comment


          • Shminka, gdje si na listi, ne vidim te.

            Comment


            • Nisam los , solidnih 65 pogodaka
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ljudi Tiebraker pise jer je to naziv situacije koja moze da se dogodi, tj da dve ili vise osoba na kraju turnira imaju jednak broj poena. Onda se izmedju tih osoba igra dodatna igra... teniskim recnikom tie-break, koja se igra tako sto svi ucesnici ovog chalenga posle popunjenog "kostura" upisu koliko ce se po njihovoj proceni igrati gemova u finalnom mecu. Znaci u koliko se desi situacija da dva ili vise takmicara na kraju imaju isti broj poena pobednik je onaj koji je bolje prognozirao broj gemova u finalnom mecu (pogodio tacan broj ili bio blizi tacnom broju)-samim tim pobedio u toj igrici koja se naziva tie-breaker. E sada ako su i tu takmicari isti onda zaista ne znam kako se odredjuje pobednik
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 100 poena Vodim
                  sigpic

                  Comment


                  • Осми дан:

                    SK forum
                    Type: Private
                    Creator: bojek
                    Description: liga sport klub foruma
                    Group Rank: 63
                    Avg. Member Score per Tourney: 89.62
                    Members: 39

                    Lunke ...100
                    crepljanin 99
                    earthSRB 99
                    Sandugp 99
                    Ivan_Grozni 98
                    NI_MM 98
                    miloolja 97
                    Navras 96
                    neko 96 96
                    p4p1 96 96
                    Cyberman 95
                    loli234 95
                    TheMachinist 94
                    legenda 93
                    stefan12 93
                    Borhes054 92
                    PandaBg 92
                    straxx 92
                    Dejan78 91
                    ZikaBG 90
                    PrototypeSK 89
                    shminka 89
                    D.na.kvadrat 88
                    forlan 88 88
                    majabl 88
                    MiljanSRB 88
                    prskaj 88 88
                    Mr.M 87 87
                    bojek 86 86
                    Dalenzify28 86
                    AleksaVP 85
                    l8er 85 85
                    milicica.m 85
                    Dule_90 84
                    shpageti 83
                    lukamszv 81
                    Prle 72 72
                    daremare 71
                    pecaros 67

                    ZikaBG:
                    Your position: 2595th out of 19576 with 96 pts.
                    Last edited by Žika; 15-03-13, 03:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pogodjeni polufinalisti donjeg dijela zrijeba, primicem se vrhu, mozda ce se neki sjetiti USO bracketa
                      sigpic

                      Comment


                      • Gledao sam jutros, malo nam se popravio grupni rank, tj malo vise za nekih dvadesetak mesta. Ali i dalje smo prosecni... negde oko cetrdesetog mesta ;)
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • ZikaBG: Indian Wells
                          Your position: 2550th out of 19576 with 102 pts.
                          sigpic

                          Comment


                          • Opa, devetnaesti sam u ukupnom skoru. ;) Iskusno
                            Ali sada sam gledao, petorica od ovih osamnaest ispred mene (likova koji imaju vise bodova od mene) imaju ista predvidjanja kao i ja. Tako da i da pogodim sve do kraja, najvise sto mogu da budem je sesti .... truba... tako blizu a tako dalko od nagrade lol
                            Last edited by Sandugp; 16-03-13, 01:45.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • за мене је ово готово! све сам омануо!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam oba polufinalna meca promasio tako da sam ostao na 117 poena ... bice bolje u Majamiju valjda
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X