Announcement

Collapse
No announcement yet.

Draw challenge

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljiva situacija u grupi SK
    Osim clana sa 6 naloga tu su i stari znanci ali ovaj put bez tajanstvenih nik-ova
    sigpic

    Comment


    • Polufinale Gulbis - Nadal
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Janowicz-Nadal..
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Ispade i Nando! Glupa igrica!
          RG je bila mnogo bolja
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Covjece, pa ispunio sam breket...a nema mi ga

            zakucan sam na dno, a nema Maje pa cu na dnu i ostati

            Comment


            • Nisi sačuvao
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Isto i meni

                ps. Sad se bas secam, kada sam ispunjavao i kada treba da sacuvam ono me izbaci i izloguje me. Napravio sam nalog preko FB-a, i kada protisnem ono save ono me izloguje.
                Last edited by Lord Aleksoni; 27-08-13, 00:23.

                Comment


                • I mene je tako izbacivalo kada sam pritiskao save ali posle sam pokusao jos jednom i moglo je, i tako i za muski i za zenski deo po jednom izbacilo
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Epa sta da se radi, preskocicu ovaj slem sa tipovanjem

                    Comment


                    • Ja isao preko FB-a i sjebalo me nesto pa se nije sacuvalo. Udjem i pise mi "pa sledece godine"

                      Comment


                      • Morace apa drugi put da crta uputstvo i za popunjavanje braketa
                        Last edited by pecaros; 27-08-13, 10:28.
                        sigpic

                        Comment


                        • Je l' i vi imate problem sa tabelom, izlaze mi samo poeni zaprvih 17, tj. tu je plava podloga pa vidim, a posle je bela podloga i nista ne vidim
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Je l' i vi imate problem sa tabelom, izlaze mi samo poeni zaprvih 17, tj. tu je plava podloga pa vidim, a posle je bela podloga i nista ne vidim
                            Isti slučaj, tek kada se osenči cela kolona vidi se cela tabela.
                            sigpic

                            Comment


                            • Никако Типсу да унесу?



                              Да! табела до пола плава, а надаље бела подлога!!??

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Je l' i vi imate problem sa tabelom, izlaze mi samo poeni zaprvih 17, tj. tu je plava podloga pa vidim, a posle je bela podloga i nista ne vidim
                                Pa ti ces Bojanice da imas gadan problem ukoliko se uskoro ne popravis Koristi Mozilu

                                Comment

                                Working...
                                X