Announcement

Collapse
No announcement yet.

Draw challenge

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Cilic osvaja turnir, mora da sam negdje nesto posteno pogrijesio

    Comment



    • bolje ti ponovo to istipuj
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        A Cilic osvaja turnir, mora da sam negdje nesto posteno pogrijesio
        Garant u finalu dobija Marinka
        sigpic

        Comment


        • Tipson je izbacio Marinka i to mu je najveca pobjeda u karijeri

          Comment


          • Sad kad poguram Viću od Ćipeta ni dugmići neće ostati
            sigpic

            Comment


            • Da li su gotove kvale ?
              Ako nisu sta se cimate tako rano ?
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Da li su gotove kvale ?
                Ako nisu sta se cimate tako rano ?
                Sad je zanimljivije. Kvalifikant 3 ili 4 , pitanje je sad
                sigpic

                Comment


                • Znaci tako ... onda bez sumnje kvalifikant 4 .... jebeno je puno kada ti miljenik igra i u najuzoj je konkurenciji za svaki turnir .... jer onda covek UVEK izmedju realnog i navijackog odabere navijacku opciju , pa na ovom "IZAZOVU" izduva - u najvecem broju slucajeva
                  A jos ako si patriota, kao pecaros, pa krenes da se proseravas sa ova nasa dva pacijenta ...... onda zavrsis na samom dnu tabele
                  Last edited by Sandugp; 19-03-13, 11:25.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Znaci tako ... onda bez sumnje kvalifikant 4 .... jebeno je puno kada ti miljenik igra i u najuzoj je konkurenciji za svaki turnir .... jer onda covek UVEK izmedju realnog i navijackog odabere navijacku opciju , pa na ovom "IZAZOVU" izduva - u najvecem broju slucajeva
                    A jos ako si patriota, kao pecaros, pa krenes da se proseravas sa ova nasa dva pacijenta ...... onda zavrsis na samom dnu tabele
                    Teško me Janko izneveri, ofarbao mi u crveno pola strane Daću mu još par šansi do završnog Mastersa
                    sigpic

                    Comment


                    • Kvalifikant 4 moze i do 1/4 imam osjecaj

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Kvalifikant 4 moze i do 1/4 imam osjecaj
                        Odgovara mu podloga, kad prilegne do četvrtfinala se neće buditi.
                        sigpic

                        Comment


                        • ма иди бре, ја ни прво коло не знам за кога да типујем....

                          ајде кад буду готови квалификанти, па да се мало посаветујемо?
                          Last edited by Žika; 19-03-13, 15:05.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sacekajte da zavrse kvale pa istipujte ima dosta egal meceva u prvom kolu bice tesko, ali mozemo mi to, hocemo u top10 ovaj turnir ?
                            Last edited by straxx90; 19-03-13, 14:07.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Vidim Kvalifikant 3 prezaljen a ocekujem zivotnu partiju ....

                                Comment

                                Working...
                                X