Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (8. January - 14. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Meni stvarno nije jasno zasto zele da se rese najboljeg igraca. Ako vec moraju da trejduju nekog od najbolja tri igraca mislim da to mora biti veliki Z-Bo. Imaju dve soldine cetvorke na klupi, tako da je najbolje da trejduju Randolpha, dok jos mogu da dobiju nesto za njega.

    Comment


    • #32
      pa moraju nekako da ga se oslobode , ili njega ili bilo kojeg od 4 zvezde Grizlisa ( M.Gasol,Rudi Gay , Zek Rendolf, Majkl Konli)
      ili im preti raspad , posto nece da placaju porez na luksuz ( dolar po dolar );)

      Comment


      • #33
        Originally posted by aleksaVP View Post
        pa moraju nekako da ga se oslobode , ili njega ili bilo kojeg od 4 zvezde Grizlisa ( M.Gasol,Rudi Gay , Zek Rendolf, Majkl Konli)
        ili im preti raspad , posto nece da placaju porez na luksuz ( dolar po dolar );)
        A ja to ne znam?

        Lepo kazem da im je najbolje da to bude Z-Bo.

        Comment


        • #34
          Edukuj se Ljubo!

          Potpuno se slazem, Randolph mi deluje kao najlogicnije resenje, pogotovo u ovom trenutku.

          Comment


          • #35
            Ljuba prepisuje, kada sam ja rekao da ako se vec moraju resiti, da to bude debeli.

            Gay je medju najboljim krilima lige, ne mogu njega da se otarase, a i debeli je najstariji od njih.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #36
              Originally posted by D-Wade View Post
              Ljuba prepisuje, kada sam ja rekao da ako se vec moraju resiti, da to bude debeli.

              Gay je medju najboljim krilima lige, ne mogu njega da se otarase, a i debeli je najstariji od njih.
              Slabo ja citam tvoje postove...

              Sta bi mogli da dobiju za debelog?

              Comment


              • #37
                Ima debeli jak ugovor, ne mogu dobiti neku zvezdu, mozda u paketu sa nekim da ga posalju za neku normalnu cetvorku. Njega bas i ne vole osim u Memphis-u, tako da cisto sumnjam da ce lagano naci nekoga. Mozda Cuban zagrize, on je ovako, luckast..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by D-Wade View Post
                  Ima debeli jak ugovor, ne mogu dobiti neku zvezdu, mozda u paketu sa nekim da ga posalju za neku normalnu cetvorku. Njega bas i ne vole osim u Memphis-u, tako da cisto sumnjam da ce lagano naci nekoga. Mozda Cuban zagrize, on je ovako, luckast..
                  Mayo for Randolph?

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Mayo for Randolph?


                    Debeli ima 15 milki ugovor, trebace naci nekoga ko bi hteo da ga uzme. Ima jos sledecu sezonu ugovor i player option. Rudy ima slican ugovor, ali on je i trazen, sto i jeste problem. Verujem da su Conley i Marc sigurni, nece valjda njih dirati.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by D-Wade View Post


                      Debeli ima 15 milki ugovor, trebace naci nekoga ko bi hteo da ga uzme. Ima jos sledecu sezonu ugovor i player option. Rudy ima slican ugovor, ali on je i trazen, sto i jeste problem. Verujem da su Conley i Marc sigurni, nece valjda njih dirati.
                      Ma kapiram da ce zavrsiti sezonu u ovom sastavu, pa na leto neko tumbanje.

                      Comment


                      • #41
                        Jordan Hill zavrsio sezonu

                        @LakersReporter
                        LAL got some bad news on Jordan Hill: further tests on his hip revealed that he'll need surgery, & will be out for the rest of the season.
                        Last edited by p4p1; 12-01-13, 04:36.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by p4p1 View Post
                          Jordan Hill zavrsio sezonu

                          @LakersReporter
                          LAL got some bad news on Jordan Hill: further tests on his hip revealed that he'll need surgery, & will be out for the rest of the season.
                          da sad sam cuo u prenosu , nzm engleski ali sam nekako razumeo
                          kazu da mu je potrebna operacija i da ce propustiti sezonu

                          Comment


                          • #43
                            Uzas, jos ko zna sta ce sa Howard-om biti. Mogli bi polako da pocnemo da se oprastamo od PO.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by p4p1 View Post
                              Uzas, jos ko zna sta ce sa Howard-om biti. Mogli bi polako da pocnemo da se oprastamo od PO.
                              ma neka ga cuvaju sto duze na klupi , neka tapse i mase igracima , to mu najbolje ide

                              Comment


                              • #45
                                Čekaj, ne verujem da ste iskulirali drugi deo Uroševe poruke, a to je da su Kelti spremni da saslušaju ponude za Pirsa.

                                Zašto, ali zašto da naraušavaju ovaj tim, koji funkcioniše fantastično od kad se vratio Bredli, a i Salindžer igrao fenomenalno. Kad sam čitao da hoće Kazinsa i Tajrika, više sam verovao da će AKO već moraju da prave trejd, da će nekako poslati Garneta, ne kapitena.
                                Last edited by Mladen; 12-01-13, 12:13.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X