Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gojko Andrijaševic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih rekao samo da je Gojko promašio profesiju,znam da je pre bio odličan komentator,ali sada potpuno odsustvo,i to bukvalno. Desi se da ga nema po nekoliko minuta,brka nešto stalno...
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Neka neko prenese Gojku da je Karijus golman i da on ne sutira na gol jer je upravo rekao " sjajan sut Karijusa " 😅😂😂😂😂😂

      Comment


      • To je rekao u smislu jer je dete zaspalo u očevom krilu, e sad da li je bilo o klincu u prenosu na početku, ne znam (odgledala sam malo snimak pred kraj)... ali Gojko i očiglednije stvari brka, tako da verovatno nije provalio koje je dete u pitanju.
        Last edited by miloolja; 17-12-16, 11:44.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ali kad je na meču izmedju Junjteda i ne znam koga još,bila šansa za Marsijala,i ide lopta ka Marsijalu,i ovaj izlazi 1 na 1 sa golmanom (u pitanju je ofsajd) i Marsijal šutira i promašuje gol,i kaže Gojko Ofsajd je bio,ali je Marsijal promašio za svaki slučaj
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Razumem da Gojko ima veliko iskustvo i prilicno dug radni staz u ovom poslu i da zbog te cinjenice dobija priliku da prenosi PL ispred nekih drugih komentatora, ali voleo bih kada bi redakcija SK uzela u obzir misljenja i zelje pratilaca engleskog fudbala i dozvoli nam da potpuno uzivamo u fudbalskim utakmicama. Doticni gospodin ne samo sto nam uskracuje uzitak, vec krece i poprilicno da nervira. Covek bukvalno ima problem sa motorikom mozga, jednostavno je prespor za ovakav posao. Doduse, mozda bi se snasao u komentarisanju neke druge lige poput JSL. Cesto se desava da jedva docekam neki derbi i sav euforican upalim TV i SK, mec pocinje - kad ono - Gojko. Odmah mi padne mrak na oci i psujem redakciju jer ga i dalje nisu smenili. Postoji dugacak niz negativnih kritika koje bih mu uputio. Iako svako ko prati PL zna ovo, napisacu nekoliko kritika u nadi da ce ih on procitati i mozda dati ostavku na toj poziciji ili makar pokusati da unapredi svoje sposobnosti u ovoj profesiji.

            1. Cesto ne zna imena (ili ih izgovara nepravilno)
            2. Brzina izgovora njegovih reci ne stize da isprati desavanja na terenu. Primer: - "Lopta dolazi do Vajnalduma i Liverpul ima priliku da krene u kontra napad." (Dok je ovo izgovorio, na pola recenice protivnicki tim je vec vratio loptu u svoj posed i sada vec oni imaju napad)
            3. Ni na sta ne obraca paznju. Toliko zanimljivih situacija (detalja) koje bi svaki komentator prokomentarisao ili mozda objasnio gledaocima, Gojko niti primeti niti kaze bilo sta o tome, jednostavno precuti.
            4. Nema dobar vid. Toliko puta on ne vidi da li je neko igrao rukom, da li je bio korner, aut, faul, ofsajd, ko je postigao gol, ili ko je dobio karton. Jednostavno, gledaocima kaze pogresnu informaciju i to se veoma cesto desava.
            5. Ponekad ne radi svoj posao - bukvalno. Nema ga po 2-3-4 minuta, kao da komentarisanje radi kao sekundarnu stvar dok nesto drugo obavlja.
            6. Veoma slabo se priprema za mec. Ne pruza nam nikakve informacije (sem onih dostupnih svima kao sto su lista strelaca, broj zutih kartona itd), a ni ne informise nas o aktuelnim vestima vezanim za klubove ili igrace koji su na ekranu.
            7. Ne unosi nikakvu dramu ili neizvesnost, sve deluje ravno i nezainteresovano. Jedva da povisi ton kada dodje do vece sanse.
            8. Glasne zice mu zvuce propalo, a neretko se desava i da se zakaslje.

            Ovo su samo neke od negativnih kritika koje su mi prve pale na pamet.
            Najgore u svemu ovome je sto se kod njega ne vidi zelja da bude bolji i zelja da gledaocima dodatno uveca uzitak fudbala. Cini se kao da radi ovoj posao onoliko koliko je dovoljno da ga ne otpuste.
            Kao da covek ne voli ni sport, ni fudbal, ni komentarisanje.

            Voleo bih da neko iz redakcije, ako cita ovo, uzme u obzir komentare gledalaca o ovom komentatoru, jer mislim da nas ima mnogo koji smo frustrirani njegovom pojavom.
            Ima i drugih liga, drugih sportova gde bi se on bolje uklopio, a sansu bi trebalo dati nekom mladjem i svezijem komentatoru koji bi bio sposoban za brzinu koju donosi Premier Liga.
            Nemam nista licno protiv coveka, ali mesecima vec mi skace pritisak kada on vodi mec. Prilicno sam strastven uzivalac fudbala i voleo bih da dopustite meni i drugima da u potpunosti uzivamo u engleskom fudbalu.

            Comment


            • Ovo kao da je moj drugar pisao

              Slazem se sve sa tobom. Gojko se totalno pogubio i nekako ubija zelju za gledanjem utakmice. Secam se zimus utakmice Celsija. Celsi dao gol oko 20.minuta i posle 10 minuta, pustaju snimak i on krece da komentarise nova sansa za Celsi i tek neku sekundu pred gol je skapirao da je to ponovljeni snimak.
              Kao da je njega smorilo vise da radi kao komentator.

              Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Gojko je bard Sport kluba. Tako da on nigdje neide vjerovatno.
                A da je mučno gledati utakmicu kad on komentariše, to stoji.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Steta sto mu previse dobrih utakmica zapadne. Radi samo termine posle 17h, valjda da se otrezni

                  Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    Steta sto mu previse dobrih utakmica zapadne. Radi samo termine posle 17h, valjda da se otrezni

                    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                    Vjeruj mi da sam i ja ovo pomislio, baš osjetim mamurluk u njegovom glasu. I nema ga nekad po par minuta, tipujem da izađe zapaliti cigaru.

                    Kakav boem.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Da li bi mogao bard sportskog novinarstva Gojko Andrijasevic da zaobilazi prenose utakmica 'Manchester City'. Ima popularnijih klubova za takvog barda na ovom prostoru koje moze da prenosi… Arsenal, Liverpul. Mancester Junajted, Celzi.
                      Zbog njega sam par puta gledao utakmicu pod ‘mute’… primer, ‘ladno je za belca pricao da je crnac i da je u sansi za pogodak i tu svoju gresku kasnije i ne ispravi… i tako vise puta… da ne idem dalje sa omaskama silnim… dok se za to vreme unosi u pricu o nekim statistikama koje su postale zamorne u modernom fudbalu. Sto se kaze, udavi se nebitnim stvarim, umesto da da ocenu konkretno o samoj igri i igracima na terenu... kako se postavljaju, kako ulaze u prilike i slicno.

                      Comment


                      • Originally posted by C'mon City! View Post
                        primer, ‘ladno je za belca pricao da je crnac i da je u sansi za pogodak i tu svoju gresku kasnije i ne ispravi… i tako vise puta…
                        Samo?
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Je l’ on standardno prenosi subotom utakmice u 18:30h… od 16h... ne… znaci, predvidjen je da prenosi Manchester City… 'blago' nerviranje u najavi

                          Comment


                          • Meni se nekako cini da je 50% Liverpulovih utakmica on prenosio. Radije bih gledao neki stream na 720p sa engleskim komentatorom nego Sport Klub HD sa Gojkom

                            Comment


                            • Originally posted by C'mon City! View Post
                              Je l’ on standardno prenosi subotom utakmice u 18:30h… od 16h... ne… znaci, predvidjen je da prenosi Manchester City… 'blago' nerviranje u najavi
                              Rekao covek da mrzi Siti, da ih ne podnosi



                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Eto, kao da sam znao da ce da prenosi Manchester City, i imam utisak da on cita komentare na ovom forumu jer je samo 2 greske napravio tokom prenosa utakmice, dve sam primetio, mozda ih je bilo i vise… ko zna
                                Prva greska, kada je nabrajao sa kojim je sve protivnicima igrao Manchester City u pripremnom periodu… tu je ubacio Wotford, pored Real Madrida, Totenhema, West Hema & M. Junajteda… kao da je to namerno rekao da vidi reakciju da li ce neko da se ‘upeca’
                                Druga greska, iznenadila ga je taktika sa 3 zadnja centralna, iako je to Manchester City igrao u 3 prethodne pripremne utakmice i o toj taktici se svuda pisalo, sto znaci da je nepripremljen usao u prenos utakmice… ostalo je bilo OK… krenuo je sa dobrim… da ga ne ureknem
                                Nadam se da je ispunio bonus prenosenja M. City utakmica za bar sledeca 2 meseca

                                Comment

                                Working...
                                X