Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gojko Andrijaševic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Samo da se upišem ovdje i da kažem da sam se na ovaj forum, također, prijavio zbog Gojka. Ovim putem bih, na koljenima, zamolio glavne i odgovorne na SK da maknu Gojka Andrijaševića od utakmica Man Uniteda. Ipak mi, Unitedovi navijači, nismo toliko zgriješili da nam skoro svaku utakmicu omiljenog kluba upropaštava ovaj nazovi komentator. Hvala

    Comment


    • #92
      @ Gojko

      Papiss Demba Cisse je u Newcastle United došao iz Freiburg-a za 10 miliona funti. Dakle, nije u pitanju nikakva pozajmica, kao što si rekao na meču Newcastle - Liverpool.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • #93
        Uhapšen sportski komentator zbog prevare

        Čuveni sportski komentator Gojko Andrijašević uhapšen je juče pod sumnjom da je počinio malverzacije sa čekovima i platnim karticama.

        [IMG][/IMG]


        Andrijašević je sa lisicama na rukama juče pre podne doveden u Prvi osnovni sud, jer se u više navrata nije odazivao pozivima suda, pa je sud za njim raspisao poternicu, piše "Press".

        Policajci su ga uhapsili i priveli u Palatu pravde, gde ga je saslušao dežurni istražni sudija Prvog osnovnog suda pod sumnjom da je počinio prevaru, na osnovu člana 228 Krivičnog zakona Srbije.

        "Gojko Andrijašević jedan je od nekoliko desetina klijenata protiv kojih je 'Dajners klub' pre nekoliko godina podneo krivičnu prijavu zbog zloupotrebe platnih kartica. Budući da komentator nije imao prijavljeno boravište u Beogradu, pa sud nikako nije uspevao da mu uruči poziv za saslušanje, za Andrijaševićem je bila raspisana poternica, po kojoj je policija i postupila", saznaje "Kurir".

        Andrijašević je nakon saslušanja pušten na slobodu.

        "Nije mu određen pritvor pošto je sudiji dao adresu na kojoj živi i obećao da će se ubuduće javljati na svaki poziv suda. Inače, Andrijaševića su u Palati pravde prepoznali prisutni. Njemu je očigledno bilo neprijatno što ga straža sprovodi kroz zgradu s lisicama na rukama", kaže izvor lista.

        Prema saznanjima "Pressa", Gojko Andrijašević je već duže vreme u velikim finansijskim dugovima, u koje je upao zbog problema sa kockom.

        (MONDO)

        Comment


        • #94

          Posle kažu, 'pljujemo' komentatore! Forumaši i dobronamerni ljubitelji sporta trebalo bi da znaju ili bar pretpostave, da oni koji odluče ponešto da postuju na Forumu, imaju "pokriće", solidno su informisani, i nisu površni & zlonamerni, jedino su prilično odmereni i ne žele da 'zadiru' u njihov privatni život. Ali, oni koji imaju probleme u privatnom životu obično NE mogu to da prikriju na svom poslu. Naime, za Gojka su mnogi znali da mu je privatni život - haos! Ali, to je njegov problem, sve dok se to ne primeti u načinu na koji obavlja posao sportskog komentatora. On je, iz pomenutih razloga, već godinama "NEsposoban" da obavlja komentatorski posao, i vrapci su to vać znali.
          To je signal da u SPORTKLUBU češće razgovaraju s ostalim komentatorima, da ih priupitaju da li u obavljanju svog posla imaju nekih otežavajućih okolnosti, da ih upute na sadržajniju saradnju s lektorima, da ih podstiču da više rade na svojoj stručnosti, svom stilu, svom načinu izražavanja, poznavanju stručne sportske terminologije, raznovrsnosti upotrebe jezika...
          Ponavljam, ljubiteljima sporta koji određeno vreme provode i na Forumu, nije najvažnije kakvi su sportski komentatori kao ljudi, i kako se ponašaju izvan komentatorskih kabina, ali smeta im njihova jedva prosečnost, nepoštovanje naše inteligencije, neodmerenost, pristrasnost (kakva-god?!), neprekidno preulepšavanje stvarnosti, indirektno veličanje svog komentatorskog posla, prevelika doza subjektivnog (ali neveštog) doživljavanja sportskog događaja..., i još mnogo toga!
          Najviše: Posledica poimanja komentatorskog posla i nepoštovanja sportskog spektatorijuma!!!
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • #95
            Originally posted by Dragooon View Post

            Posle kažu, 'pljujemo' komentatore! Ali, oni koji imaju probleme u privatnom životu obično NE mogu to da prikriju na svom poslu. Naime, za Gojka su mnogi znali da mu je privatni život - haos! Ali, to je njegov problem, sve dok se to ne primeti u načinu na koji obavlja posao sportskog komentatora. On je, iz pomenutih razloga, već godinama "NEsposoban" da obavlja komentatorski posao, i vrapci su to vać znali.
            Dragooon welcome back, mislila sam da si nas ''batalio'' skroz

            Gojko - jedan od retkih koji je imao priliku da postane najbolji, imao je sve što je neophodno za odličnog komentatora, odličnu boju glasa, harizmu, intonaciju, dikciju, emociju, solidan način izražavanja, veoma dobro poznavanje materije, ali nažalost........sve je otišlo u pogrešnom pravcu

            Previše toga što mu se dešavalo u privatnom životu uticalo je na njegov komentatorski posao i to je

            Ja nekako ni sada posle svega ne mogu da ga ''pljujem'' verujem da će poslušati savete dobronamernih, da će prevazići ''porive'' i vratiti se na pravi put.
            Želim da mu pružim podršku u tome, ako pročita ovo, jer mu i dalje malo nedostaje.
            Fudbal je njegov život pre svega Zvezda i Manchester, samo manje pristrasnosti u prenosima, određene korekcije u načinu izražavanja, ostavljanje po strani ličnih nezadovoljstava, manje grešaka i zastajkivanja u prenosima i biće ponovo solidan komentator.

            I ovakav ''nesposoban'' bolji je od najboljeg i najomiljenijeg kada je reč o fudbalu i to je
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by milicica View Post
              Dragooon welcome back, mislila sam da si nas ''batalio'' skroz

              Gojko - jedan od retkih koji je imao priliku da postane najbolji, imao je sve što je neophodno za odličnog komentatora, odličnu boju glasa, harizmu, intonaciju, dikciju, emociju, solidan način izražavanja, veoma dobro poznavanje materije, ali nažalost........sve je otišlo u pogrešnom pravcu

              Želim da mu pružim podršku u tome, ako pročita ovo, jer mu i dalje malo nedostaje.

              I ovakav ''nesposoban'' bolji je od najboljeg i najomiljenijeg kada je reč o fudbalu i to je


              milicice, nisam vas 'batalio', zar zbog nekoliko neobjektivnih i površnih, što se "neprekidno osećaju uvređenim"... Vidite, "Komentatori pod lupom" su dovoljno čitani, preko 31.000 posetilaca... Tu sam ja, tu sam...

              Slažem se sa svime što si navela o Gojku, krajnje sam dobronameran!
              Posebno se slažem s tvojim poslednjim navodom, o "najboljem i najomiljenijem", kada je o fudbalu reč!!!

              Gojko, skoro sve predispozicije imaš, i mi smo spremni da ti oprostimo, da te podržimo, mi te i razumemo, ali NE odobravamo ti "NEsposobnost u komentatorskoj kabini"... Možeš ti to, jer znamo koliko si fudbalski opredeljen, a to je za tebe sasvim dovoljan - motiv! Istinski ljubitelji fudbala to mogu nepogrešivo da osete! Ako ništa drugo, ono 'spasavaj' nas od komentatora kojima nije mesto u 'svetu fudbala'!
              Sada, kada ti nije lako, ljudski i sportski je da te podržimo, uz nadu da ćeš nam to uskoro "vratiti", daleko boljim fudbalskim komentarima. Eto, toliko od nas koji te baš svojski - kritikujemo! Ali, dobronamerno!!!
              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • #97
                Najgori komentator fudbalskih utakmica.

                Comment


                • #98
                  Covek je totalni idiot...na zalost, toliki da sam morao da se registrujem samo da bih to ovde i napisao...
                  Upravo gledam utakmicu i loodak mesa fudbalere, koji nisu ni po cemu slicni ( jedan je crni, a drugi beo ), krene sa prenosom, odjednom stane, pa se ukljuci posle minut-2 ( verovatno da povuce crtu, jer kao da je na drozi ), redovno ne dovrshava misao ( verovatno nijesposoban da pomisli nesto do kraja ) ... Ma totalni kreten...i sto je najzalosnije-redovno prenosi najzanimljivije utakmice dana...

                  Comment


                  • #99
                    Uklizava Ricards on kaze ,,sjajan start Turea''

                    Faul nad Nastasicem on kaze ,,Prekrsaj nad Geretom Berijem''

                    jos par velikih kikseva je imao ne mogu da se setim a tek je 35.minut
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • As
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Ma nije "As". Kakav crni "As". Upropasti mi svaki prenos utakmice koji gledam.
                        Inače NAJBOLJI komentatori su Martin Tajler i Andi Grej sa Skaj Sportsa (mada je Andi Grej pre oko godinu dana zamenjen sa Alanom Smitom, mislim).
                        Dajte ljudi ako neznate da radite svoj posao, ako stalno grešite, ispravljajte te greške, učite od onih koji nabolje rade taj posao.

                        Comment


                        • Originally posted by milicica View Post
                          pre svega Zvezda i Manchester, samo manje pristrasnosti u prenosima...
                          Milice, meni ovde neki rekose da je on Arsenalovac kada sam ga kritikovao za neverovatnu pristrasnost tokom prenosa i da to vrlo iritira one koji nemaju ni najmanje simpatije prema Djavolima. I to mi je saopsteno kao nesto provereno, pa sam na to odgovorio da je on onda najbolji glumac na svetu, ako je tako, i da treba da batali komentarisanje i promeni zanimanje. Ali nisam poverovao da je toliko dobar glumac, i evo ispade, bio sam u pravu. Hvala na ovom infu.

                          Poz.
                          Last edited by salesam; 22-11-12, 19:00.

                          Comment


                          • Sklanjajte bre vise ovog debila sa mesta komentatora, vise gleda u monitor sa internetom nego utakmicu. Samo klikce misem i izgubi se u pola recenice. Gresi imena igraca, smara se zesce dok traje tekma. Ko drzi ovog coveka na SK?! Hocemo odgovore!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Trazi da ti kupe mis koji se ne cuje svaki put kad kliknes.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam morala da se registrujem da bih iskomentarisala doticnog koji je toliko smoren dok radi svoj posao da prestanem da disem za vreme tekme, jos ako cekam da prodjem na kladionici a on smara jos deset minuta, jos pet minuta..majmun koji je promasio profesiju. Menjajte ga molim vas... Nervira me i komentator koji mesa engleski i srpski samo mu jos uvek ne znam ime...

                                Comment

                                Working...
                                X