Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuzno i dosadno, srecom kratko je trajalo.

    Comment


    • Bye je tezi protivnik od Ferera
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Kakvo oduvavanje !! Šta je zamislio, to je pogodio, čini mi se da žmurećki mogao da igra ... Pomalo zabrinjavajuće, da ne bude naopako u finalu ...

        Comment


        • Reakcija Davida na mrezi sve govori Mnogo gotivan lik. S obzirom na formu za njega je sf ogroman uspeh. Treba mu odmor to je evedentno, a onda na nekom narednom slemu moze da jurisa i na prvo finale, zasto da ne. Zasluzio ga je definitivno.

          Za Novaka je najvaznije da se nije mnogo zadrzao na terenu. Odlicna predstava od pocetka do kraja, bas je mocno delovao u pojedinim momentima. Neka jaca provera pred finale nije mu bila potrebna, imao ju je protiv Stana. Sada nam jos ostaje da sacekamo drugog finalistu
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • Sta je skrivio Ferer da mu ovo uradi?
            Taman sada ima dva dana da odmori i fizicki i psihicki bude prespreman za Mareja u nedelju i neka ponovi barem 90% ove igre i sve ce biti ok
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Ja ne volim ovakve predstave Djokovica jer skoro uvek u narednom mecu mnogo losije odigra,ali dobro necu da stajem na zulj svima ovde to je samo neko moje misljenje.Nadam se da su iscilacije u bitnim mecevima iza nas i da je prosla godina durga prica u odnosu na ovu,samo jos da sacekamo dugog finalistu.Bice to epski mec izmedju Federera i Mareja

              Comment


              • Komentatori na ESPN-u:
                "Do you think that Andy and Roger are watching this match tonight?".
                -"Definitely"
                "What are they thoughts?"
                -"Change the channel"
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Zile, care, tebi nikako da ugodi, ne volis kad se muci, ne volis kad lagano pobijedi, ajd jednom za promjenu budi zadovoljan.

                  Comment


                  • Ovakvoj pobedi nista ne fali, ne moze da steti ni malo, samo moze da koristi....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Kako ga je unistio...inace ono kod rukovanja na mrezi na spanskom znaci "Idi bre u kurac.." =))
                      Last edited by Freelancer; 24-01-13, 10:32.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Valja bi jedan krompir za kraj da se Rudaru nadje za tortilju
                        Misliš paelju?

                        Brutalno, sigurno, dominantno, bez milosti.
                        Što bi rekla bivša ministarka sporta... ja sam prosto egzaltirana.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja se probudio oko 11, hajde reko da pogledam malo šta rade kad tamo 6-2 6-2 4-0. Jedno veliko bravo za Noleta. Još da hoće Fedaš tuknut Maraša.

                          Comment


                          • Bože Olja, krompir u paelju?
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Misliš paelju?

                              Brutalno, sigurno, dominantno, bez milosti.
                              Što bi rekla bivša ministarka sporta... ja sam prosto egzaltirana.
                              Eh kuvarice draga, tortilja se pravi od krompira i luka, nazalost krompir u paelju ne ide.
                              Obzirom da je 3-0, valjace mu ovaj krompir osvojenih setova
                              sigpic

                              Comment


                              • Inace, ovo je bila 20 uzastopna pobeda na AO-u za Novaka cime je pretekao Federera i izjednacio se sa Lendlom na drugom mestu( njega prestize u finalu ). Ispred je jedino Agasi sa 26 uzastopnih pobeda. Velike stvari radi Novak.
                                Last edited by Navras 16950; 24-01-13, 10:35.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X