Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Napravila je dosta i glupih gresaka, nema plan B ali i da ga ima sto je mogla, da ceka greske? Meh, ona je morala ovako da igra
    Vladane, ovo sto ona radi je "all out attack", koji se pretvorio u katastrofu.
    Mora da napada, ali ovo sto ona radi je van svake mjere. Iz svake pozicije ide na viner, ne moze to tako. Mora da izgradi poen, pa onda da napadne. A protiv Wozniacki se svakako moze gradti poen i stvoriti sansa za napad.
    Boom-tras, i eto sta se desilo. 55 neiznudjenih, ili koliko vec...
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Napravila je dosta i glupih gresaka, nema plan B ali i da ga ima sto je mogla, da ceka greske? Meh, ona je morala ovako da igra
      Ovako kao u zadnja par gema, sigurno ne, totalno nerezonski pokusaji! Bukvalno je izgledalo kao da zuri da sto pre izgubi i da ode

      ^ Pretece me Ivan.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Napravila je dosta i glupih gresaka, nema plan B ali i da ga ima sto je mogla, da ceka greske? Meh, ona je morala ovako da igra
        Tj gora je od Conge. Sto kaze Ivan mora naci neki balans inace nikad nista od nje.

        I jos malo zenskog tenisa
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Hoce neko da kaze ovim nesrecnim komentatorima, ili da ih dovede ovde da procitaju, da u tenisu i generalno u sportu ne postoji tako nesto kao sto je "visak" bilo cega...visak poena, gemova ili setova. "Visak" je nesto sto vam ne treba, a prednost u rezultatu vam itekako treba, tako da kada vodite u bilo cemu, to ne moze da bude "visak" ni u kom slucaju, ok? A ako ne moze da bude visak, onda ga tako i ne zovete. Dajte malo mozga i nekog osecaja o znacenju i smislu necega.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Tj gora je od Conge. Sto kaze Ivan mora naci neki balans inace nikad nista od nje.

            I jos malo zenskog tenisa
            Htio sam prije da kazem, zenska verzije Tsonge, samo 10 puta gora.

            Dobije prije slice na bh, i logicno je da se na takav slice odgovara slice-om, a ona razvali bh iz sve snage, i naravno ode u out.

            Turniri se ne osvajaju takvom igrom. Kad joj naidje dobar dan, ona moze da pobijedi svakog, ali sta ce ostalim, "normalnim" danima, ili ako joj ne daj boze naidje los dan, kad je potpuno van udarca, van forme?
            Svaki udarac ce da joj ide u out, klasicna samodestrukcija.
            Last edited by Drunken Whaler; 15-01-13, 02:09.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • http://espni.go.com/player/video/deportes/index.htm

              ovde ima prenosi u HD

              Comment


              • Raonic izgubio prvi set od Hajeka sa 3 : 6

                Comment


                • Originally posted by aleksaVP View Post
                  Raonic izgubio prvi set od Hajeka sa 3 : 6
                  U losoj je formi Raona, nije dovoljno motivisan usao u ovu sezonu
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Bravo batice za HD Samo da ne moram gledati vise zenski tenis.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Muski tenis ne,a? Cudi me da ne repriziraju neki mec od Radvanske
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Raona se munjevito vratio u mec , nakon izgubljenog prvog seta dobio drugi 6 -1

                        Comment


                        • Ma nije ona kao na kraju igrala cijeli mec, posle je pala potpuno jer je vidjela da sto god baci na nju nije dovoljno dobro pa je probala tom suludom igrom. Ali da je igrala kako treba u prva dva seta jeste iako je to mozda izgledalo preagreisvno.
                          Milos u ocajnoj formi, izgleda da nije bas radan u zadnje vrijeme. Lijepa pobjeda za Berankisa
                          sigpic

                          Comment


                          • Gospode boze, pogledajte molim vas FH ovoj sto igra protiv Azarenke, ako ga uopste ima!
                            Djevojka samo udara slice, nema FH, uopste!

                            I sta je ona planirala da uradi u svojoj karijeri?

                            @Vladan
                            Ne znam jesi li citao uopste, ali ja sam nju hvalio tokom prva dva seta, cak sam i pretjerao.
                            Ali u trecem setu doslo je do pada fokusa, do frustracije, sto je prouzrokovalo katastrofu.

                            Kad vec pominjemo greske, sjecam se da je Sharapova prije dvije godine ako se ne varam na US Openu imala 21 duplu servis gresku, a uspjela je da dobije taj mec.


                            A sad prebacite na ES i pogledajte ovu limunadu od teniserke.
                            Last edited by Drunken Whaler; 15-01-13, 02:39.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Raona se munjevito vratio u mec , nakon sto je izgubio prvi set dobio drugi sa 6 : 1

                              Comment


                              • Originally posted by aleksaVP View Post
                                To bre komso, da se ne napinjem vise sa svakakvim linkovima.

                                Saville uzima 1. set u TB-u vinerom iz riterna. Bravo decace.

                                Cek bre, jel ova Niculescu UVEK igra FH slice? Devojka je u top 50
                                Last edited by p4p1; 15-01-13, 02:45.

                                Comment

                                Working...
                                X