Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ocajan mec u finalu Grand Slama sa gomilom suza na kraju. Dobrodosli u zenski tenis XXI veka.
    Loš meč svakako, kao i mnogi u skorašnjoj istoriji (koliko puta su izlazile sestre Vilijams i dobijale ubedljivo sa izgubljenim gemom samo ili dva eventualno, publika čestitio nije stigla ni da sedne na svoja mesta), ali i neke druge okolnosti su ovde uticale, ali suze govore nešto drugo...
    Ni vama muškarcima koja ne bi loše stajala
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma AO je tu BRAVO!!!! Na Li je igrala fino, i mnogo mi je žao što joj se dešavalo sve ono na terenu, ali na to nisam mogao ni ja uticati ni Vika jednostavno niko!
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ocajan mec u finalu Grand Slama sa gomilom suza na kraju. Dobrodosli u zenski tenis XXI veka.
        Kao, nismo gledali očajne mečeve u muškoj konkurenciji, a i po koju suzicu, khm, da ne nabrajam. ;)
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          ali suze govore nešto drugo... Ni vama muškarcima koja ne bi loše stajala
          Ma daj bre, nista me ne nervira vise nego kad sportisti kmece, pogotovo posle pobede.

          Larisa, ovako ocajnih meceva u muskoj konkurenciji cesto nema ni u kvalifikacijama, a kamoli u finalu fakin Grand Slama.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by Adin View Post
            Ma AO je tu BRAVO!!!! Na Li je igrala fino, i mnogo mi je žao što joj se dešavalo sve ono na terenu, ali na to nisam mogao ni ja uticati ni Vika jednostavno niko!
            Tačno tako Bravo Vika
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Ma daj bre, nista me ne nervira vise nego kad sportisti kmece, pogotovo posle pobede.

              Stres, emotivno i fizičko naprezanje...strašan je to pritisak... Te suze ne govore kako su slabi ili kmekavci, razmaženi, već pod kolikim su pritiskom i to im dođe kao oslobađanje od istog.
              Uostalom, šta ja tebi to pričam, sigurno ti to sve znaš, a i različiti ljudi se nose različito sa problemima, stresom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Stres, emotivno i fizičko naprezanje...strašan je to pritisak... Te suze ne govore kako su slabi ili kmekavci, razmaženi, već pod kolikim su pritiskom i to im dođe kao oslobađanje od istog.
                Uostalom, šta ja tebi to pričam, sigurno ti to sve znaš, a i različiti ljudi se nose različito sa problemima, stresom.
                Ne kazem da je uvek neopravdano, kao sto je vristanje tokom poena dobro zbog izbacivanja energije i energetskog lanca, ali me svakako nervira. Isto kao sto nikada nisam razumeo onaj Federerov breakdown isto u Australiji pre nekoliko godina. Izgleda da samo moji lavovi placu, ne valja to
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • "Thanks to all the fans for supporting me. I know I'm not young, but I have to say I'm looking forward to next year."
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ovo je 49. Grand Slam turnir zenskog tenisa XXI. veka i nije uvek bilo ovako.. Kapriati je mlatila samo tako, bez ovih Vikinih gluposti
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da je jedina stvar koja sutra može spasiti Murraya, Đokovićev loš dan.

                      Comment


                      • Vika je osma teniserka koja je odbranila titulu na AO.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ваљда ће Ноле да да све од себе? Мареј је стварно добар...

                          чуди ме да ови нису закључали тему?

                          а! да, игра се дубл, финале! брадерси води 4/1
                          Last edited by Žika; 26-01-13, 12:27.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa igra se finale muskog dubla, mozda neko zeli da komentarise
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma jedna jedina stvar je bitna za sutrasnji mec. Marejev postotak ubacenog prvog servisa. U koliko bude imao 75% i bolje bice pakleno tesko Novaku. Ako ga prvi servis izda Marej je prs'o.... Jedino sto mene brine je to da on protiv Novaka uvek ima odlican procenat prvog ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Marej vrlo dobar, napravice sutra mec

                                Comment

                                Working...
                                X