Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo kad bi Novak ovako klepao po lopti u finalu, no znamo da ce tada imati neke druge zamisli(takticke)
    Indigo ne oduzimaj covjeku pobjede.
    sigpic

    Comment


    • Ovo djeluje tuzno/

      Comment


      • 4/4 на БП! Мајстор расположен данас.
        Н. Ђ.

        Comment


        • Bas vala, kad se samo sjetimo koliko ga je namucio prosle godine u cetvrtfinalu, pa i u drugom setu Miamija, ovo je bas ruzno. Proci ce gore od Ryana mozda.
          sigpic

          Comment


          • Ma ne oduzimam, necu ni da ga komentarisem vise. Svaka njemu cast, nije mala stvar biti 4 na svetu sa tako ogranicenom igrom. Doktor za vecinu atp mentalnih gromada.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Ovo djeluje tuzno/
              Vrlo tuzno... Steta.

              I fizicki umor i stvarno deluje da nije ubedjen da on ista moze da uradi da bi pobedio Novaka. Kao da je izasao na teren sa namerom da izgubi, ne samo misljenjem da ne moze da pobedi.

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Ma ne oduzimam, necu ni da ga komentarisem vise. Svaka njemu cast, nije mala stvar biti 4 na svetu sa tako ogranicenom igrom. Doktor za vecinu atp mentalnih gromada.
                Moram te stavit' na ignore zbog tog odvratnog avatara

                Posto je vruce nesto su i brzi uslovi, mada su svakako brzi neko inace u Melburnu.
                sigpic

                Comment


                • Danas je Novakov ritern skoro pa savrsen,sve je Ferreru bacao pod noge.

                  Comment


                  • Kao sto bi moj drug rekao , stvar je vrlo jednostavna.
                    “I am a little bit more famous now, but I have [some change] in my life. I live in the same place. I have the same friends.” - RAFAEL NADAL

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      Nepodnosljiva lakoca teniskog umeca svetskog br. 1
                      Kada Pecaros krene ovako da se "proserava" s epitetima i da deli komplimente, onda mi je sve jasno iako, ne gledam. Mada ovako razvaljivanje nije moguce ukoliko onaj drugi (u ovom slucaju Ferer) ne zasere totalno ...
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Igra Novak stvarno strasno ali pravi David bi vracao mnogo vise nego sto danas vraca. Jedino ako je podloga toliko brza kao u Abu Dhabiju npr. Na takvoj podlozi on nista ne moze Novaku, bas nista. A ne bi trebala da je toliko brza ipak.
                        sigpic

                        Comment


                        • Да ли ће Давид да дочека да Нолету досади да га терорише?
                          sigpic

                          Comment


                          • Preteruje Djokovic,pocinje da se zeza

                            Comment


                            • Ali je bitno da su juce ispisane stranice i stranice kako ne postoji bitna razlika izmedju Mareja i Ferera
                              a ovaj mucenik ako dodje do 3 gema u jednom setu, ima da slavi kao da je pobedio
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Moram te stavit' na ignore zbog tog odvratnog avatara

                                Posto je vruce nesto su i brzi uslovi, mada su svakako brzi neko inace u Melburnu.
                                To je razlog netrpeljivosti, cim vidi Feda na avataru odmah po automatizmu izrazi neslaganje sa tom osobom....
                                Banovati Vladana. Diskriminacija...

                                A kada se setim kako je Stan imao Novaka u prvom setu
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X