Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma tek u ovom mecu se vidi koliko je Ferrer ogranicen igrac. Sto rece Prle za Top 4 Ferrer je bitch.
    Owned u svakom pogledu. A jos lika sere.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Novak odlica, David ispodprosjecan. Ali to ce vjerovatno da se promijeni.

      Comment


      • Одличан Новак у првом сету!
        Н. Ђ.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Za sve vas koji mislite da bi Serena nesto mogla na ATP touru moram vas razocarat'
          Momak joj, a ujedno i trener Mouratoglu, od skoro trener i Chardya ima sesije kad oni treniraju zajedno i nista mu ne moze. Kako sam rece nesto drugaciji je to trening posto ona ne moze da prati ni snagom ni brzinom muskarce. To se svakako znalo, mada mislim da bi Cipolla pao
          Ja mislim da bi i Troicki pao pred Serenom

          Comment


          • Nekako sam to primecivao, ali nisam bio siguran sta je to kod Ferrera sto ga cini lakom metom za najbolje... Isti ritam forsira celog meca. Najbolji to lako isprate, a jos lakse se nameste na udarce. Dobar je Wilander ovog jutra.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Ma tek u ovom mecu se vidi koliko je Ferrer ogranicen igrac. Sto rece Prle za Top 4 Ferrer je bitch.
              Owned u svakom pogledu. A jos lika sere.
              Nadal ne misli tako, ima dva poraza od Davida na Slamovima. Murray prosle godine jedan, za malo i na Wu. To sto ga Novak i Roger unistavaju(Novak posebno na Slamovima) je druga stvar.

              Ako je ovo najbolji David ja pojma o tenisu nemam.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Novak odlica, David ispodprosjecan. Ali to ce vjerovatno da se promijeni.
                David je ispodprosecan tokom cele ove godine, ne verujem da ce se ovde nesto bitno promeniti.
                Mozda uzme 3 gema u ovom setu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Inace odlican graficki prikaz prije pocetka meca. David ima bolju statistiku na riternu na ovogodisnjem AOu od Novaka. Ipak jedan posebno zanimljiv podatak. Prosjecno prvi servis ceka svega 41 cm iza osnovne linije, a drugi 7 cm unutra.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da povredjenog Nadala je dobio, i ne kazem da je ovo najbolji Ferrer ali u svakom slucaju uvek zavisi od protivnika.
                    Owned u svakom pogledu. Sa ovakvim shotmakingom ne moze da se nosi nikako.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Radi se o umornom covjeku, izdusenom balonu. Sve sto je odigrao da valja je zavrsnica treceg seta protv Almagra, inace ispod prosjeka za svoje standarde. Danas mu ni najbolja igra ne bi bila dovoljna, a sa ovom nece ni do respektabilnog poraza.
                      Novak sa druge strane i dalje drzi nivo i to je bitno, a najvaznije je da se ne zadrzava ni danas predugo na terenu. Udarci funkcionisu, forma je tu, samo to je bitno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Da povredjenog Nadala je dobio, i ne kazem da je ovo najbolji Ferrer ali u svakom slucaju uvek zavisi od protivnika.
                        Owned u svakom pogledu. Sa ovakvim shotmakingom ne moze da se nosi nikako.
                        Povrijedjenog Nadala na USOu 2007.? Svasta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja vam cijelo vrijeme ponavljam da se koncetrisete na 25% onoga sto Wilander prica. Zaboravite ono sto prica za publiku.

                          Comment


                          • Kad to Ferer nije skinuo gace protiv top igraca u bitnom mecu?
                            Lako mu je ostale da samara i smara svojom igrom...

                            Comment


                            • Nepodnosljiva lakoca teniskog umeca svetskog br. 1
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Povrijedjenog Nadala na USOu 2007.? Svasta.
                                Nisam mislio na taj mec i ti to znas, a ti ne bi bio ti kada ne bi do bola branio svoje stavove.

                                Mats je veliki teniski ekspert.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X