Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    On i Monfils najpozeljniji proitivnici za Novaka. Koliko oni smijesno izgledaju kad igraju protiv njega. Da se zapita covjek jesu li profesionalci ili rekreativci.
    Koliko oni Englezi hvale Endija kao da je osvojio 20 GS toliko ti ispljuva danas Berdych-a kao da je covek rekreativni hendikepirani teniser
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Sta je Novaku ono trebalo ja ne znam,ali on meni sada izgleda svezije nego kada je mec poceo i to mnogo.

      Comment


      • Naterati Tomicu da trci na drop-sot - neprocenjivo
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Koliko oni Englezi hvale Endija kao da je osvojio 20 GS toliko ti ispljuva danas Berdych-a kao da je covek rekreativni hendikepirani teniser
          Brate vidis i sam da ne moze dva gema po setu da uzme kad je Novak iole ozbiljan, ja ne vjerujem da on nista ne moze, ali bas nista ako mu prvi ne otvori sve i ne dobije nesto kracu loptu.
          sigpic

          Comment


          • Novak se štedi i pojačava samo kad mora i kad vredi truda....po meni pametno igra.
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Ma los je Berdih , njem usamo kao sto kaze Vladan ide prvi servis i kad dobije kratku potu to iskoristi
              ali cim mu ne ide prvi i Novak pocne agresivnije da igra Ceh nema nikakve sanse

              Comment


              • hahahahahahha - bole ga leđa

                Comment


                • 5:3, sad bi bilo lepo pritisnuti Berdihov servis, cini mi se da se pomirio sa porazom.

                  EDIT: Nista od brejka, sada sigurno odservirati za mec, bez glupiranja.
                  Last edited by SnakeEyes; 22-01-13, 11:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Brate vidis i sam da ne moze dva gema po setu da uzme kad je Novak iole ozbiljan, ja ne vjerujem da on nista ne moze, ali bas nista ako mu prvi ne otvori sve i ne dobije nesto kracu loptu.
                    Ma znam bre zezam te, zato se nisam ni gram smorio kad je Novak izgubio set, bas mi je prijao ovaj mec da se opustim.
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Ја реко да није Алмагро посејао вирус на овај терен...
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa zasto ovaj drop shot na mec loptu majku mu

                        EDIT: Jao jao kakav zicer na drugoj mec lopti. Ajmo sad treca sreca. Ne da se Berda, funkcionise ritern i ne prosipa.
                        Last edited by SnakeEyes; 22-01-13, 11:18.

                        Comment


                        • Drop udarac na mec loptu !?

                          Comment


                          • Da sam mu trener nalupao bi mu samare zbog drop shota

                            Comment


                            • Navras, ja sam stvarno Berdihov navijac, i verovao ili ne to nema nikakve veze sa Djokovicem
                              sigurna pobeda za Djokovica, a za ove oscilacije nisam sigurna sta da mislim. To sto Fed do sada nije pokazao oscilacije ne znaci da nece.
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Novak je bio malo previse pasivan tokom veceg dijela seta, ispao iz ritma i sad mu se to malo sveti.

                                Comment

                                Working...
                                X