Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajmo Kevine, nisi zasluzio da izgubis 3-0
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ne ide pa ne ide , ukupno je imala Ana u mecu 5 brejk lopti , a samo u ovom 4 gemu je imala 3 lopte , i ni jednu nije iskoristila
      nadam se da ce nekako uspeti da vrati taj brejk
      Ana u vinerima sjajna 29:8 . ali u neiznudjenim greskama ocajna 26:2
      Last edited by Lord Aleksoni; 20-01-13, 09:02.

      Comment


      • Originally posted by aleksaVP View Post
        Ne ide pa ne ide , ukupno je imala Ana u mecu 5 brejk lopti , a samo u ovom 4 gemu je imala 3 lopte , i ni jednu nije iskoristila
        nadam se da ce nekako uspeti da vrati taj brejk
        Ana u vinerima sjajna 29:8 . ali u neiznudjenim greskama ocajna 26:2
        pa radwa samo ceka tudje greske,moze ona do sutra prebacivat

        Comment


        • Koliko si sansi propustio
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Berdih se nije choknuo, Djokovci zabrinite se
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Aoooooooooooo nmng da verujem , da ne moze da uzme jedan pisljivi brejk
              pa sta ti treba da uzmes taj brejk

              Comment


              • Danas znaci nije vidjeno bukvalno nista, ni kod jednih ni kod drugih.. Marija skoro rekordno do 1/4, Meri Pirs je izgubila gem manje na putu do zadnjih 8 na nekom Slemu
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Shardonnay View Post
                  Berdih se nije choknuo, Djokovci zabrinite se
                  ma sta ima da se brinemo , , nema taj oruzije za Novaka
                  Last edited by Lord Aleksoni; 20-01-13, 09:13.

                  Comment


                  • Ja sam u dublu nocas vidjela vise nego u singlu. Pomalo sam gledala sestre i bracu i bili su dobri mecevi.

                    Comment


                    • Sa njih cetvoro nema greske.. kad vec u singlu nemaju igraca u 1/4 vec tri godine, daj bar da braca donesu dubl. A za Serenu cu lako
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Sve mi je jasno ali kako Kevin bolje ne prolazi sa Berdychom nikako nije. Imao je treci set, morao je i ranije do njega, a u TBu nekoliko puta vrh mreze sprjecava loptu da preskoci. Steta, moglo je jos potrajati. Nije ulazio u teren i udarao jako sem kad je bio pod najvecim pritiskom. 4 je mec lopte spasio, ali i 5 set propustio, na kraju bas ruzno zavrseno posto je cijeli TB bio kvalitetan, odlucivali vineri i iznudjene.

                        Janko je imao strah da nagazi cijelim stopalom. Malo se samo oslanjao spoljasnom stranom i na taj nacin trazio oslonac i kod FHa i kod BHa. Tako je nemoguce mada je vjerovatno mogao zavrsiti mec.

                        Ana izgubila sve , ali sve mini ratove u ovom mecu, a nije da ih nije bilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • anci aj ti se nama lepo odmori

                          Comment


                          • Ode Anchi wepa.. agresivna Radvanska do titule
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • o ana,o ana,o ana tugo mojih dana

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sve mi je jasno ali kako Kevin bolje ne prolazi sa Berdychom nikako nije. Imao je treci set, morao je i ranije do njega, a u TBu nekoliko puta vrh mreze sprjecava loptu da preskoci. Steta, moglo je jos potrajati. Nije ulazio u teren i udarao jako sem kad je bio pod najvecim pritiskom. 4 je mec lopte spasio, ali i 5 set propustio, na kraju bas ruzno zavrseno posto je cijeli TB bio kvalitetan, odlucivali vineri i iznudjene.

                                Janko je imao strah da nagazi cijelim stopalom. Malo se samo oslanjao spoljasnom stranom i na taj nacin trazio oslonac i kod FHa i kod BHa. Tako je nemoguce mada je vjerovatno mogao zavrsiti mec.

                                Ana izgubila sve , ali sve mini ratove u ovom mecu, a nije da ih nije bilo.
                                ja se sjecam kad je nadal jednom jedva stajao na nogu al nije predao mec,vec je casno odigrao do kraja i izgubio ko covjek.

                                Comment

                                Working...
                                X