Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Коме бре те приче? Још јуче сам знао да ће да преда и да измисли неку повреду... зна он да против Алмагра нема шансе, тај шамара по лопти и убије ти вољу за игру... типса воли оне који пимплују, а ови што шаљу муње, ма терајте се....

    Last edited by Žika; 20-01-13, 05:44.
    sigpic

    Comment


    • Kako Sarapova prasi.
      Ali dzaba kad protiv Serene nece moci.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Ode Janko, steta
        steta? Bolje da gledam Nikolasa protivv Davida, barem cu se podsetiti Kusturicinih filmova nego da posmatram "Umri muski sedmi deo" sa Jankelom u glavnoj ulozi
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ja se divim onima koji imaju zelju gledati Ferera i Almagra.

          Comment


          • Problem je sto se tu nece gledati Ferrer i Almagro...nego samo Ferrer...ali sta da se radi, mora se gledati

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Predavao je za svakakve gluposti i u potpuno glupim situacijama, a sad igra na jednoj nozi.

              Edit: kao da me cuo.
              A sta mu je to s petom bilo?
              Opekao se vrelom vodom jutros kada se tusirao, nije ga Biljana dobro drzala za petu
              Steta je samo sto sam se ja malopre probudio u nadi da cu videti nesto tenisa, umesto da poslusam svoj mozak i odspavam kao covek do deset sati, ja slusam srce i budim se kao budala, da pratim Jankelu
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Problem je sto se tu nece gledati Ferrer i Almagro...nego samo Ferrer...ali sta da se radi, mora se gledati
                A mislis da bi se nesto sustinski razlikovalo, da je nekim slucajem ovakav Janko prosao na Davida ?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Opekao se vrelom vodom jutros kada se tusirao, nije ga Biljana dobro drzala za petu
                  Steta je samo sto sam se ja malopre probudio u nadi da cu videti nesto tenisa, umesto da poslusam svoj mozak i odspavam kao covek do deset sati, ja slusam srce i budim se kao budala, da pratim Jankelu
                  sta fali, gledaj Vesninu i MAkarovu u dublu

                  Comment


                  • Kao lud sam bez njih, mada evo sestre "terorisu" , pa mogu malo da bacim pogled na teror ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sto Vesninu i Makarovu kad sestre i Srebotnik/Petrova igraju odlican dubl mec, evo sad je bio genijalan poen. Samo sto ce sad kraj.

                      Comment


                      • Навикао сам да будем будан у ово време и сада морам да гледим ове сукњице, можда ће нешто и да извири?


                        чула ме Серена:

                        и вели, једна поза за Жику..
                        Last edited by Žika; 20-01-13, 06:01.
                        sigpic

                        Comment


                        • pa ovaj tipsa je svjetski prevarant broj 1.pa armstrong je mala beba za njega.opet po ko zna koji put on predaje i izmislja neke fantomske povredesramota ga izgubit sa tolikm rezultatom.pa to je nula od covjeka.on ne zna sportski izgubit.fuj ,pa ako je imao neku povredu ,pa sto izlazi onda na teren kad se zna da se igra na tri dobijena seta ccc.stvarno atp sta ceka,pa ovaj lik je imao stotine ovakvih predaja i opet im nije sumnjiv

                          Comment


                          • Janko se previse fizicki potrosio. U principu tri teska meca za redom (13 setova). Nije imao nikakvih sansi protiv Almagra. Ipak me je iznenadila lakoca kojom je Ferer pobijedio Nisikorija.

                            Comment


                            • joj fizicki se istrosio hahahaha daj manite se tih izgovora i sta ga stalno branite.pa zar se nije pripremao u africi za ovopa jedan kavcic je bio na infuziji poslje pet sati na terenu ,pa je opet odigrao cijeli mec protiv tsonge.tako te prise o istrosenosti tipse padaju u vodu.pa nije on neki amater pa da se tako iscrpi on je jedan pokvarenjak i nesportista koji ne zna da gubi.

                              Comment


                              • Originally posted by goodboy View Post
                                pa ovaj tipsa je svjetski prevarant broj 1.pa armstrong je mala beba za njega.opet po ko zna koji put on predaje i izmislja neke fantomske povredesramota ga izgubit sa tolikm rezultatom.pa to je nula od covjeka.on ne zna sportski izgubit.fuj ,pa ako je imao neku povredu ,pa sto izlazi onda na teren kad se zna da se igra na tri dobijena seta ccc.stvarno atp sta ceka,pa ovaj lik je imao stotine ovakvih predaja i opet im nije sumnjiv

                                Kako ljudi vole lupetati a da nisu gledali mec, to je genijalno.
                                Od sredine 1. seta je vukao povrjedu pete, jedva se oslanjao na nogu, lud je samo sto nije ranije predao...
                                Imao je Tipsa svakakvih predaja, i nesportskih i glupavih, ali ovo danas nije nista cudno bilo, nije se uopste mogao kretati...

                                Comment

                                Working...
                                X