Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Sta je trazio doktor kod Delpa?
    Rekao mu da se uozbilji i da ne sekira Maju ne znam, nisam upratio
    Berankisa dosao i do breaka, ali je u narednom gemu popustio...koliko god bio hladan, ne moze mu bit svejedno...idalje ima dobre sanse za 2. set

    Comment


    • Kako ce ga ovaj mali "guziti" za jedno dve tri godine. Vec sada mu pravi velike probleme, ali izgleda nedovoljne za barem jedan set.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pao je Chardy, pogotovo na reternu...i to bi Delpo morao iskoristiti
        Jedina razlika u Tsonginom zivotu prije Rasida i s Rasidom je da sada prize money mora dijeliti sa trenerom...ja pomake u igri ne vidim
        Cilic i Seppi igraju pravi spektaktl, steta sto ne mogu pogledati ga do kraja

        Berankis je majstor

        Comment


        • protiv koga Delpo igra 5.set
          i velikan Sardi pravi brejk 5/3 je za Sardija

          Comment


          • ајде испраши ту ленштину...

            мило ми је за Шардија, одавно је морао овако да праши надобудне...
            Last edited by Žika; 19-01-13, 06:17.
            sigpic

            Comment


            • Kakva pobeda za Zeremija , bravo
              nsiam ovo ocekivao , ali Zeremi se izborio za pobedu i cestitam mu
              Conga takodje dobio , Seppi dobio Cilica u pet setova
              a ovaj komentator ne mzoe da pogodi Sardiju ime i uoprno ga zove Zerom
              Last edited by Lord Aleksoni; 19-01-13, 06:21.

              Comment


              • Pa ako si mislio izgubiti, sto ne izgubi pirje 2 sata i 2 seta... Dzaba se mucio jos 2 sata, a i mi s njim.
                Ne znam da li je veci baksuz on ili ovi sto su ga u zavrsnici vidjeli.
                Ali odlican mec za Sardija, ja sam bila sigurna da ce pasti u petom setu, a on servira as za kraj.
                Ovo mu je jedan od najboljih meceva u karijeri, ako ne i najbolji. Cestitke Bojani.

                Comment


                • По очекивању и Сепи уби Марина....
                  sigpic

                  Comment


                  • Bravo za Sardija,da li je iko verovao da ce dobiti Del Potro posle izjednacenja u setovima,nekako je uspeo da izgura do 4-3 da izdrzi da ne izgubi servis a onda da sa par fenomenalnih riterna i to iz bekhenda napravi brejk.U jednom trenutku je broj vinera iz forhenda bio 32-7 za Sardija,na tome bi mu i FERNANDO GONZALES pozavideo,to govori koliko je dobro igrao.Svaka cast Sepiju na preokretu protiv Cilica cime je Mareju zreb otvoren da prakticno nema ni pravi test do polufinala.

                    Comment


                    • Originally posted by aleksaVP View Post
                      Kakva pobeda za Zeremija , bravo
                      nsiam ovo ocekivao , ali Zeremi se izborio za pobedu i cestitam mu
                      Conga takodje dobio , Seppi dobio Cilica u pet setova
                      a ovaj komentator ne mzoe da pogodi Sardiju ime i uoprno ga zove Zerom
                      Žerom Šardi i Marcel Granoljores , citav zivot tako , nikad da nauci
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment




                      • Last edited by Žika; 19-01-13, 07:27.
                        sigpic

                        Comment


                        • E steta za Zimonju , imao sam osecaj da ce daleko dogurati , ali dobro valjda ce biti bolje na sledecim turnirima

                          Comment


                          • crni Delpo, zar od Sardija
                            sigpic

                            Comment


                            • Ajmo Feki, otresi ovo
                              sigpic

                              Comment


                              • Federer vodi 4:3 ali Tomic igra jako dobro. Vidjecemo kako ce to ici kad prigustiti.

                                Comment

                                Working...
                                X