Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh kad bi Donna izbacila Wozniacki

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ne znam, tj ne mogu da tvrdim sigurno, ali ove Radvanske su sigurno u nekakvim rodbinskim vezama sa vlasnicima Euro Sporta. Ajde Agnjeska sto ide svaki mec uzivu, ali poceli i Ursulu a za to vreme najmanje pet boljih meceva ide
      A pre toga su smarali sa Wozniacki

      Comment


      • Inace, meni bas sporo deluje podloga, ko ce ga znati...

        Comment


        • Donna Vekic mi je trenutno omiljena teniserka van Srbije.Igra protiv svoje dvojnice, na svu srecu samo po izgledu, a ne i po igri.
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post
            Pa dal je ovaj Bellucci normalan, od koga je izgubio Oborio mi tiket kreten Bas igrac sa kojim nikad ne znas, od svakog ce da izgubi
            Sta da ti kazem...Papak krenuo da lupa bzv na 5-2 (30-0) za Goffina..
            222.JPG
            Last edited by Vule_89; 15-01-13, 13:41.

            Comment


            • Sta da ti ja kazem Bar ne uplacujem te lude sume, preko 1000 nikada...

              http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...9-6490597-1048


              Vidim bio lagan trening za Feda, lepo je to Ali sad ce da bude ozbiljnije sa Playstationom
              Last edited by s_hyperion; 15-01-13, 14:12.

              Comment


              • Schedule kaze da je Djokovic u nocnom terminu, odlicno. Tipsarevic poslednji mec na dvojci, mogao bih i to da pogledam ako se program malo otegne. S obzirom da je na istom terenu JJ ne treba brinuti Od uvodnih meceva najprimamljivije deluje Jerzey vs Deverman na osmici. Na istom terenu jos jedan zanimljiv mec Anderson vs Kuznetsov, ali to pocinje u neko zlo doba. Na terenu broj sest Quorrey-Baker postavljen je kao drugi mec i ako Flipkens i Zakopalova ne otegnu, a osecaj mi govori da hoce, mogao bih pogledati makar jedan set. Keia nisam gledao u prvom kolu, malo se mucio, a posto sam ga tipovao kao cetvrtifinalistu bio bi red da bacim pogled makar povremeno i vidim na sta lici, odnosno ima li kakvih sansi da ostvari cilj koji sam mu zacrtao Almagro, posle porodjajnih muka i pet setova protiv kvalifikanta Johnsona, docekuje Travera i zivo me zanima da li ce opet nesto zakomplikovati. Verdasko-Malisse jos jedan klasik u najavi. Taj mec se igra u vecernjem terminu na Margaret Courtu. Nocas pocinje i Zimonjic i ironijom zreba protivnik u prvom kolu bice mu doskorasnji partner i saborac, Michael Llodra u paru sa Mahutom. Kako igra Ziki u poslednje vreme ne bih se iznenadio da vec veceras zavrsi svoje ucesce na AO-u. Dosta dobrih meceva, mnogo zanimljviji program nego sinoc, sasvim dovoljan razlog za jos jednu besanu noc. Za posao ko jos mari
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Kolko je glup ovaj Dolgopolov...ili samo hoce namerno da izgubi, treca varijanta ne postoji. Gledam snimak kao prenos, posto ne znam sta je bilo..
                  Last edited by Freelancer; 15-01-13, 16:02.

                  Comment


                  • Murray je lagano dobio Hasea za razliku od predhodna dva puta. Raonic sporo krenuo, posle toga unistio Hajeka, sledi mocni Rosol. Cudno se desava nesto sa ovim Kolsrajberom, nesto nema oscilacija i ne chokuje u ovoj godini za sada. Tsonga ocekivano nije imao problema, Llodra je mogao barem drugi set da odvede u TB. Federer bez greske, sve je pogadjao i Paire mu nije mogao nista u razmenama. Delpo bez problema dalje, a Kolja uz malo problema dobio Selu i Fed ga ceka u drugom kolu. Tomic se nije glupirao i lagano dobio Leonarda Majera. Bolji klovn je pobedio. Monfils nagovestava da je zdrav i nadam se da cemo gledati francuski derbi 3. kola Monfils-Simon. Dakvort ide dalje i za razliku od prosle godina mozda i ima lakseg protivnika u 2. kolu, moci ce dosta protiv Kavcica verovatno. Serena terorise i povredjena, naredna je Muguruza. Date Krum objasnjava i u 5. deceniji zivota! Dona razbija i nadam se da ce poslati kuci Karolinu.

                    Program na RL areni otvaraju smorena Radwanska i Begu. Irinu sam gledao jednom na nekom turniru international kategorije gde je pobedila Kuznetsovu, doduse na sljaci. Ima talenat i nadam se da moze makar malo problema da zada smorenoj Poljakinji. Berdih igra protiv sljakasa Rufana i mislim da ce lakse izaci na kraj sa njim nego sa Mussellom u prvom kolu. Novak igra 2. mec nocnog programa protiv Harisona. U prvom kolu je Novak odlicno servirao, BH mu je bio odlican, samo moze da podize formu kako idu mecevi i verujem da ce nazalost Rajan nastradati sutra ujutru. Almagro i Bagdatis su se mucili u prvim kolima a sada su im protivnici Gimeno-Traver i Ito i od njih se ocekuje da laganije prodju 2. kolo. Sharapova cilja novih 12-0 protiv Doi. Ferer ce kratko kopati kako bi dosao do pobede protiv Smiceka. Ana je otresla Cink u prvom kolu, a ovu Chan nikada nisam gledao, al' valjda ne bi trebalo da bude problema. Malis-Verdasko ce biti bas zanimljiv mec za gledanje. Igra se u nocnom programu na MC areni i uslovi ce biti sporiji i ja favorizujem Nanda, a i FH mu je bio dobar protiv Gofana. Ali Verdasko je to i ovo ide u 5 setova. Janovic-Devvarman ce biti vrlo zanimljiv mec. Nisam gledao Devvarmana odavno, ne znam ni kako servira ni kako se krece, al' ako je lagano ubio Phaua, verujem da Janovicu nece biti bas lako onda. Tipsa igra protiv Lacka. Lacko je najbolji na startu sezone, a posle nestane, tako da ne treba previse da se igra. Kei ce razbiti Berloka, a Feli i Radek igraju poslednji mec na terenu 3. Feli je imao lagan mec u 1. kolu, a Radek je proveo 4h na terenu i ne verujem da je u ovim godinama za njega dovoljan jedan dan da se odmori, zato je za mene Feli favorit.
                    Last edited by Dusan; 15-01-13, 19:31.

                    Comment


                    • Pored mečeva Novaka, koga ću normalno moći da gledam i Janka, od koga ni ovoga puta neću videti bog zna šta, interesuje me Berlok-Kei, Feli-Radek i Kveri-Beker.
                      Počinju i muški i ženski dublovi, a među njima i prvi meč 7. nosioca Zimonjić -Lindštada, koji igraju protiv Lodre i Maua.
                      U muškom delu ne očekujem iznenađenja, a za ženski deo nikad se ne zna, naravno, ali tu bi mogla Bartoli da ispadne, recimo.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nesto bas i ne vidim dobar razlog za ostati budan od 01:00 ili se buditi ranije
                        Ovaj dio zrijeba je bas krnjav bez Rafaela

                        Comment


                        • Serena se oporavila?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Serena se oporavila?
                            Nije nista toliko ozbiljno koliko je delovala da jeste. Povredila se na 4-0, a posle toga jos bolje igrala

                            Comment


                            • Losi su mecevi danas, na pocetku cu gledati Jerzya i Somdeva najvjerovatnije, mozda i Fernanda mada ne vjerujem da ce biti neki prekvalitetan mec, a kasnije ako ne zaspim Andersona
                              sigpic

                              Comment


                              • Sutra je stvarno slab dan, nema nesto posebno da se vidi.
                                Mislim da bi Verdasko i Malis mogli da odigraju zanimljiv mec i to cu taman da pogledam kad budem bila na poslu Feli i Radek, tj. najlepsitm i Lepi mogu takodje da odigraju ok mec.
                                A odmah na startu programa eventualno treba baciti pogled na Devarman-Janovic, posto je Devarman neocekivano lako dobio Phaua, moguce da ce biti neizvesno.

                                Sutra pocinje i dubl, valjda ce Ziki i Lindstedt da prodju dalje, ali nisu bas imali srece sa zrebom posto igrjau protiv Ljodre i Maua.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X